Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

Співзасновники


   Товариство з обмеженою відповідальністю “КАРПАТНАФТОХІМ” створене згідно з рішенням засновників 29 жовтня 2004 року. Засновниками товариства є закрите акціонерне товариство “ЛУКОР” (м.Калуш, Івано-Франківська область) та компанія "LUKOIL Chemical B. V.", зареєстрована Торговельно-промисловою палатою м Амстердам  (Нідерланди). – У статутному фонді ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", який становить 1581280 тис. грн., частка капіталу ЗАТ "ЛУКОР" дорівнює 24%, а компанії LUKOIL Chemical B. V. – 76%.

   Закрите акціонерне товариство ЗАТ „ЛУКОР” зареєстроване в грудні 2000 року і його засновниками є ВАТ „Оріана“ (м.Калуш,Івано-Франківської області) і ТзОВ „Лукойл-Нафтохім“. Основними підрозділами нафтохімічного комплексу є виробництва хлору і каустичної соди, хлористого вінілу, виробництво „Поліолефін“. Зважаючи на вигідне географічне положення і тісне партнерство з Європою, ЗАТ „ЛУКОР“ став, по суті, вікном в Європу для підприємств групи „Лукойл-Нафтохім“.

   В 2000 році ТзОВ „Лукойл-Нафтохім” стало переможцем конкурсу, організованого Фондом державного майна України на створення спільного підприємства з великим нафтохімічним концерном „Оріана” (м. Калуш, Івано-Франківської обл.).

   6 грудня 2000 року було зареєстровано ЗАТ „ЛУКОР”, співзасновниками якого виступили ВАТ „Оріана” і ТзОВ „Лукойл-Нафтохім” (м.Київ). Статутний фонд створений шляхом об'єднання вкладів учасників товариства і становив 245 млн. доларів США. П'ятидесятивідсотковим внеском ВАТ „Оріана” до статутного фонду став нафтохімічний комплекс, на підприємствах якого працювало 6,5 тис чол., ще 50% внесків ТзОВ "Лукойл-Нафтохім" - це грошові кошти, технічне обладнання, дизельне паливо та інша сировина. Найвищим керівним органом ЗАТ "Лукор" є Спостережна рада у складі 6 чоловік (по три з кожної сторони), яку очолює Олексій Смірнов, генеральний директор ТзОВ „Лукойл-Нафтохім”. Вищим виконавчим органом є правління ЗАТ "Лукор" чисельністю 11 чол., яке очолює голова правління Сергій Чмихалов.

   29 жовтня 2004 року закрите акціонерне товариство “ЛУКОР” (м.Калуш, Івано-Франківська область) та компанія “LUKOIL Chemical B. V.", зареєстрована Торговельно-промисловою палатою м Амстердам  (Нідерланди) виступили засновниками товариства з обмеженою відповідальністю “КАРПАТНАФТОХІМ”.  У статутному фонді ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", який становить 1581280 тис. грн., частка капіталу ЗАТ "ЛУКОР" дорівнює 24%, а компанії LUKOIL Chemical B. V. – 76%.Це по суті новий шлях діяльності нафтохімічного підприємства, який повинен призвести до інтеграції в європейську і світову економіку.

   У травні 2009 року у структурі компанії НК «ЛУКОЙЛ» створено бізнес-сектор «Нафтохімія», куди увійшли калуські підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ» і «ЛУКОР», а в 2010 році ці підприємства ввійшли до складу Головного управління нафтопереробки і нафтохімії НК "ЛУКОЙЛ".

    «ЛУКОЙЛ» - найбільша російська нафтова компанія, заснована в 1991 році як державний концерн, у 1993 була реорганізована в акціонерне товариство відкритого типу на базі ряду приватизованих підприємств нафтової галузі країни. Компанія швидко розвивалася, консолідуючи розрізнені активи. Це супроводжувалося ростом обсягів виробництва, розширенням ресурсної і збутової бази, диверсифікацією і глобалізацією бізнесу, поліпшенням корпоративних стандартів.

   «ЛУКОЙЛ», починаючи з 1994 року, активно розвиває свою міжнародну діяльність. Компанія має великі активи в країнах СНД —Азербайджані, Казахстані — Східній Європі і США В Україну «ЛУКОЙЛ» прийшов у 1995 році, і бізнес тут з року в рік розширюється. Сьогодні «ЛУКОЙЛ» успішно працює в Криму, Одесі, Калуші .Створена Компанією могутня інфраструктура, що включає в себе переробку нафти, нафтохімію і роздрібну торгівлю.


.
Затверджено програму стратегічного розвитку групи „Лукойл” на 2004-2013 роки
„ЛУКОЙЛ” підтримує високе реноме нафтової компанії
Компанія „ЛУКОЙЛ”
планує інвестувати у найближчі роки у свої активи в Україні близько 300 млн. доларів.

Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor