Про товариства
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Вісті з НК "Лукойл"

Інфомація ПрАТ "ЛУКОР"
Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Тендерні пропозиції

Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин
"ФЖК "Нафтохімік"

 

Рада   директорів   „Лукойла”   підвела   підсумки   виробничої   діяльності компанії в першому півріччі 2003 року

За шість місяців 2003 року видобуток нафти по організаціях Групи «Лукойл» з обліком часток участі в проектах на умовах розподілу продукції склав 39,8 млн. тонн, що на 2,6% перевищує рівень видобутку першого півріччя 2002 року. Приріст запасів вуглеводневої сировини в першому півріччі 2003 року збільшився в 2,8 раза в порівнянні з першим півріччям 2002 року і перевищив 108 млн. тонн умовного палива.

Переробка нафтової сировини на заводах компанії склала 20,5 млн. тонн, що на 4% більше, ніж у першому півріччі минулого року. На російських НПЗ „Лукойла” було перероблено 16,6 млн. тонн, на закордонних заводах - 3,9 млн. тонн нафти, що відповідно на 3,1% і на 8,3% перевищує рівень 2002 року. Експорт нафти в першому півріччі 2003 року збільшився на 9,7% у порівнянні з аналогічним періодом 2002 року і склав 18 млн. тонн.

Через високу завантаженість залізничних потужностей і простоїв портів через погодні умови постачання нафтопродуктів на експорт за звітний період   знизилося на 7% у порівнянні з першою половиною 2002 року. Російськими організаціями нафтопродуктозабезпечення протягом першого півріччя 2003 року на внутрішньому ринку було реалізовано 7 млн. тонн нафтопродуктів. Питома вага роздрібних і дрібнооптових продажів у загальному обсязі реалізації нафтопродуктів склала 32%.

На засіданні Ради директорів було відзначено, що актуальними завданнями компанії в 2003 році залишаються оптимізація корпоративної структури, вихід з непрофільного бізнесу, продаж активів, що не відповідають критеріям ефективності Компанії, продовження реструктуризації підприємств, прийняття Програми стратегічного розвитку до 2013 року.

З метою подальшого удосконалювання корпоративного керування компанії було прийняте рішення створити в Раді директорів „Лукойла” комітети зі стратегії й інвестицій, по аудиту,

по кадрах і винагородах. Створення комітетів покликане підвищити ефективність і якість роботи Ради директорів, вдосконалити діючі механізми контролю за діяльністю виконавчих органів. Комітети будуть складатися з членів Ради директорів, що володіють великим досвідом і знаннями у відповідній сфері.

Рада директорів також прийняла Положення про інформаційну політику ВАТ „Лукойл”. Відповідно до цього документа, метою інформаційної політики „Лукойла” є найбільш повне задоволення інформаційних потреб акціонерів, потенційних інвесторів та потенційних учасників ринку цінних паперів у достовірній інформації про компанію і її діяльність. Основні принципи інформаційної політики „Лукойла” – регулярність, оперативність, доступність, достовірність, повнота, збалансованість, рівноправність, захищеність інформаційних ресурсів.

 

.
Затверджено програму стратегічного розвитку групи „Лукойл” на 2004-2013 роки
„ЛУКОЙЛ” підтримує високе реноме нафтової компанії
Компанія „ЛУКОЙЛ”
планує інвестувати у найближчі роки у свої активи в Україні близько 300 млн. доларів.

Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor