Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Пахучі композиції, від яких заспівала душа…

   У Народному музеї історії і трудової слави ПрАТ "ЛУКОР" і ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ” відбулася виставка квітів "Рідна сторона – квітуча Україна", на якій свої барвисті композиції представили як колективні її учасники (профкоми виробництв і управління), так і індивідуальні. Всі, хто прийшов на її відкриття, а відбулося воно 21 серпня, напередодні Дня незалежності України, якому й було присвячено виставку, відзначали справжні художні смаки її творців, багатство душі і фантазію. Адже за допомогою квітів вони намагалися покази (і показали!), яка прекрасна і квітуча наша рідна Україна.
   … Вже із самих назв композицій ("Україна непереможена", "Моя єдина Україна", "З Днем народження, Україно!", "Щедра хлібом Україна", "Моя Україна – щаслива родина" та інших) випливає зміст творчих робіт праці їх авторів. На всю ширину музейного залу постали пелюсткові образи, якими були по-справжньому подивовані всі, хто прийшов оглянути виставку.
   Але ті, хто вклав душу у свої пахучі експонати, використовували для цього не тільки квіти. Композиції доповнювали колоски пшениці, жита, вівса і навіть соняхи. Гарне тло для них створювали барвінкові листочки. А працівниця ТзОВ «ТВП» Віра Грищик, квітами, кетягами калини тільки підсилила плід своєї праці. Пані Віра виставила в центрі композиції "Щедра хлібом Україна" високий і пухкий коровай. Фахівець комп'ютерної графіки відділу зв'язків із ЗМІ та реклами ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Ганна Лепська із моху і квітів "виткала"… курган, з якого простелилася дорога униз… ("А мати ходить на курган, синів ще й досі виглядає"). Неважко здогадатися, що хотіла сказати своєю роботою: неспокій на сході України, журба матерів за долю своїх синів…
   Усі екпонати були чудові. Мабуть, тому і нелегко було членам комісії (журі) визначити переможців. Тож вони вирішили відзначити однаковими балами всіх учасників виставки. Голова Ради ветеранів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Валентина Білецька при цьому подякувала адміністрації та профкому підприємства за сприяння в організації виставки. А виконуючий обов'язки заступника генерального директора з управління персонал Ігор Мацьків вручив авторам композицій (як колективним, так і індивідуальним) почесні грамоти та премії.
   – Щиро дякую вам за те, – сказав, вручаючи нагороди Ігор Михайлович, – що ви є небайдужими до всього оточуючого, проявили вміння і вклали душу в свої роботи.
   Розчулені такою увагою, окремі з учасників виставки навіть проявили свою здібність у віршуванні. Як-от голова профкому управління Лариса Феш:
   Дивися, безкрайнєє синнєє небо
   Стоїть над землею, неначе шатро.
   Воно посилає любов нескінчену
   І щиро дарує надію й добро.
   У цьому шатрі – килими золотаві
   Із соняхів, жита, пшениці, вівса…
   А десь майорять, як крапельки неба,
   Волошки блакитні… Яка то краса!..
   Цю красу, змальовану панею Ларисою, всі бачили перед собою – в композиціях виставки…

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor