Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Прес-реліз
Погоджено проект доповнення до Угоди між областю, Калушем та компанією НК "ЛУКОЙЛ"

    25 січня голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк та генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Сергій Чмихалов на прес-конференції із журналістами республіканських та обласних ЗМІ повідомили про погодження тексту нового доповнення до Угоди про співробітництво між Івано-Франківською ОДА та нафтовою компанією "ЛУКОЙЛ", яка набрала чинності в грудні 2010 року.
   Але перш ніж ознайомити представників мас-медіа із основними напрямками цієї співпраці у поточному році, Михайло Васильович звернув увагу на те, що було зроблено компанією "ЛУКОЙЛ" і калуськими хіміками зокрема для громади Калуша і Прикарпаття в минулому 2011 році.
   У цілому ж, відзначив він, на соціальні потреби регіону компанія "ЛУКОЙЛ" через свої дочірні підприємства у Калуші – "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР" у 2011 році виділила більше чотири мільйони гривень. Із цієї суми 720 тис. гривень було витрачено для підтримки діяльності льодового палацу та на спорудження задля його належного функціонування підстанції й кабельної лінії електропостачання, більше 1,1 млн. грн. – на ремонт концертного залу, близько півмільйона коштів – на реконструкцію і благоустрій території на вулиці Пушкіна у місті Калуші. А ще минулого року за кошти калуських нафтохіміків (500 тис. грн.) було переобладнано лабораторії в Калуському політехнічному коледжі, проведено ремонтні роботи в міському парку культури і відпочинку ім. І.Франка. Була також надана фінансова допомога Калуській міській раді, Калуській та Рожнятівській районним радам на вирішення їхніх нагальних соціально-економічних проблем, на що в цілому було використано близько 700 тис. грн. Приділялася увага минулого року з боку керівництва нафтохімічного комплексу і питанню розвитку спорту, особливо дитячого. На ці потреби, наголошував голова ОДА, було спрямовано 550 тис. грн.
   І ці усі кошти компанія та її підприємства знаходили тоді, коли у Калуші будувалися два нових заводи, коли простоювали виробництва. А тепер, коли вони запрацювали, допомога місту й області буде більш суттєвою. У цілому, згідно із підписаним нині документом, компанія "ЛУКОЙЛ" і калуські нафтохіміки інвестують у соціально-економічний розвиток краю сім мільйонів гривень. Із цієї суми три мільйони передбачено виділити на розвиток дитячо-юнацького хокею, фінансову підтримку льодового палацу в Калуші з перспективою виступу однієї з команд у першості України. Також будуть продовжені роботи з реконструкції концертного залу, благоустрою мікрорайону на вул. Пушкіна у місті Калуші. Не припинятиметься з боку нафтохіміків надання допомоги Калуському політехнічному коледжу, школам та спортивним клубам області. Передбачені також згідно з доповненням до угоди кошти на ведення проектних робіт та будівництво котельні для Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім.І.Франка.
   Присутні на прес-конференції журналісти почули від гендиректора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Сергія Чмихалова, про те, чим у свою чергу допомагає калуським нафтохімікам обласна адміністрація.
   Відповідаючи на це запитання, Сергій Вікторович відзначив, що від обласної державної адміністрації підприємство постійно відчуває підтримку. Це, зокрема, стосується тих же підтриманих ОДА ініціатив нафтохіміків перед Кабінетом міністрів України, іншими державними установами щодо переходу роботи підприємства з так званої давальницької схеми на самостійне ведення комерційної діяльності, впровадження інвестиційних проектів й іншого.
   – Ця підтримка і розуміння проблем для нам дуже важлива, – наголошував С.Чмихалов, – адже підприємство розвивається, впроваджуються нові проекти. Так, приміром, минулого року компанія "ЛУКОЙЛ" надала нам на 35 млн. дол. інвестицій, а в 2012 році їх передбачено 60 млн. дол., які плануємо використати на капітальний ремонт діючих виробництв, на ведення завершальних робіт у цеху з виробництва виробів з полівінілхлориду, який має запрацювати вже у квітні цього року.
   Поінформував генеральний директор "КАРПАТНАФТОХІМу" й про інші плани щодо розвитку підприємства. Це, зокрема, спорудження власного енергоджерела, що дозволить забезпечувати виробництва парою, продовження ведення робіт з дослідження Верхньострутинського родовища кам'яної солі.
   Щодо останнього проекту, то в журналістів теж були запитання з приводу його реалізації, на які відповідь дав голова ОДА Михайло Вишиванюк, відзначивши, що практично усі спірні моменти у цьому питанні врегульовані. Залишилося ще владнати їх із громадою села Верхній Струтин. Хоча, продовжував М.Вишиванюк, за великим рахунком ті проблеми сільчан є дещо надуманими, зважаючи на те, що розробку родовища можна проводити і за межами села. Зрештою, запаси кам'яної солі є настільки потужними, що їх розробку можуть паралельно здійснювати і самі рожнятівці, якщо виявлять бажання і віднайдуть кошти.
   З цього приводу Михайло Вишиванюк додав, що головне їм, тобто нафтохімікам, у їхній роботі не заважати, не ставити, так би мовити, палиці в колеса. Адже вже те, що 3,5 тисячі наших краян мають там роботу і зарплату, яка у цьому році має бути в середньому на рівні 4,5 тис. гривень, заслуговує доброго слова і підтримки.
   На завершення прес-конференції голова Івано-Франківської облдержадміністрації відповів і на ряд інших запитань журналістів.

    Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor