Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Прес-реліз
про впровадження у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" інвестиційного проекту
"Будівництво установки з виробництва виробів із поліхлорвінілової смоли суспензійної (ПХВСС)"

Замовник та інвестор проекту

ВАТ "ЛУКОЙЛ"

Ініціатор проекту

ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ"

Розробник технологічної частини проекту

Фірма ERMAFA, Німеччина

Поставка устаткування

Основне екструзійне та інше технологічне обладнання фірм Krauss Maffei, Gruber & Co Group, Coperion, MTI.

Мета проекту

Збільшення доходів та зниження затрат підприємства за рахунок переробки сировини власного виробництва у продукцію з більшою добавленою вартістю; розширення асортименту продукції, що виробляється, та підвищення економічної ефективності підприємства. Соціальний ефекти від реалізації проекту – створення нових робочих місць, підвищення культури виробництва у зв’язку з роботою на новому сучасному технологічному обладнанні.

Період реалізації проекту

2010 – 2012 рр.

Бюджет проекту

35 млн. доларів США (з ПДВ)

Запланована потужність виробництва

20 тис. тонн в рік з можливістю розширення обсягу виробництва виробів із ПВХ

Термін окупності 

8 років

    Із введенням у дію в травні 2011 року на території ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" нового сучасного виробництва полівінілхлориду суспензійного (ПВХ-С) потужністю 300 тис. тонн в рік, збудованого за технологією німецької фірми Vinnolit, виникла потреба виробляти з власної сировини ПВХ-профілі та інші вироби, які широко використовуються вітчизняними й іноземними фірмами, що спеціалізуються на виробництві віконних, дверних та інших конструкцій, яких найбільше потребує будівельна галузь. Для цього було придбано незадіяні приміщення неподалік цеху з виробництва ПВХ-С, де уже в березні 2011 року розпочалися підготовчі роботи з метою створення сприятливих умов для початку реалізації вищезгаданого проекту. А з липня на будівельному майданчику цеху з виробництва виробів із поліхлорвінілової смоли суспензійної розпочалися будівельні роботи з будівництва та введення в експлуатацію нової установки потужністю 20 тис. тонн профільної продукції з ПВХ в рік. До цього було залучено близько 15 сторонніх спеціалізованих організацій і вже на її початках будівництва тут щоденно трудилося майже сто працівників.
   У першій декаді грудня практично всі будівельні роботи на пусковому об’єкті були завершені та передано приміщення головного корпусу цеху в розпорядження субпідрядних організацій для виконання механо-монтажних робіт.
   Комплектна установка з виробництва виробів із ПХВСС, що вводиться в експлуатацію, оснащена шістьма технологічними екструзійними лініями, загальна проектна потужність яких становить 20 тис. тонн в рік. У перспективі в цеху можливе впровадження ще кількох технологічних ліній, що дозволить збільшити обсяг профільно-погонажних виробів із ПВХ як мінімум вдвічі – до 40 тис. тонн в рік.
   Сучасна технологія виробництва профілів, що використовуватиметься у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", виключає викиди токсичних й отруйних речовин, а також завдання шкоди для здоров’я виробничого персоналу. Процеси подачі, дозування, змішування компонентів ПВХ, плавлення драйбленда й формування профільних заготовок відбуватимуться в герметично ізольованих корпусах, обладнаних сучасною фільтруючою системою. Речовини, що вловлюватимуться фільтрами, не потраплятимуть в атмосферу, а повертатимуться у виробничий цикл. Тобто установка є абсолютно екологічно безпечною.

   Прес-служба
   ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ"

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor