Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

ЗАТ „ЛУКОР” одержав сертифікати відповідності

16-17 грудня в Києві за участю представників підприємств машинобудівної, нафтохімічної, металургійної, будівельної та інших галузей промисловості України проходив міжнародний симпозіум "Практика впровадження і розвитку систем менеджменту якості, екології та промбезпеки". В симпозіумі взяв участь начальник технічного управління ЗАТ „ЛУКОР” Орест Проник, з яким зустрівся наш кореспондент.

– Оресте Дмитровичу, наскільки питання впровадження інтегрованих систем охорони праці, довкілля і системи якості є актуальним як для виробництв ЗАТ „ЛУКОР”, так і для підприємств України?

– За інформацією учасників симпозіуму, оприлюдненою в своїх доповідях, у світі число сертифікованих на відповідність до ІSО 9000 компаній наближається до 700 тис., сертифікованих на відповідність до ІSО 14000 – до 70 тис. Створення систем управління демонструє як бажання підприємства, так і його реальні кроки до максимального задоволення вимог споживача при мінімізації навантаження на оточуюче середовище та зменшення ризиків для здоров'я. Сертифікація призводить до приблизно10 відсотків реалізації приросту продукції підприємствами в рік, а також дозволяє збільшувати свою відносну частку на ринку в середньому на 4-7 відсотків.

Учасники симпозіуму також відзначили перевагу впровадження інтегрованих систем управління в порівнянні з окремими системами, які діяли до цього на виробництвах, приміром, ЗАТ „ЛУКОР” Інтегрована система вже на початковій стадії дає можливість на 25-35 відсотків зменшити об'єм документації лише завдяки впровадженню механізмів спільних процедур і протоколів. Спрощення і здешевлення інтегрованої системи та сертифікації підприємства досягається за рахунок спільного аудиту, навчання і т.п. При цьому також полегшується підтримка інтегрованої системи за рахунок розподілу відповідальності, формування загальної культури компанії, погодженості і взаємозв'язку в рамках єдиної системи.

– Наскільки значним є людський фактор на початковому етапі функціонування інтегрованих систем.

– Представники підприємств і органів сертифікації обговорили також питання, пов’язані з виникненням можливих труднощів на початкових етапах функціонування систем. Серед них вони виділили такі актуальні для більшості підприємств СНД, як невисока мотивація середньої ланки персоналу до поставлених перед нами нових вимог, психологічна складність переходу на методи попередження  або профілактики ситуацій замість традиційного контролю, слабкий контроль за розвитком системи з боку керівництва, що може призвести до незамкнутості системи.

Користуючись нагодою, хочу повідомити, що 15 листопада 2004 р. опубліковано новий стандарт охорони навколишнього середовища ІSО 14001:2004 і визначено перехідний до нього період – 18 місяців, протягом якого організації повинні його впровадити.

– Назвіть, будь ласка, його переваги.

– Новий стандарт полегшує роботу в складі інтегрованих систем за рахунок більшої сумісності з ІSО 9001. Основні відмінності між стандартами версії 1996 і 2004 років – це більш суворий контроль за дотриманням не тільки діючих законодавчих вимог, а й, наприклад, будівельних норм і правил в питаннях, що мають відношення до екологічних аспектів. Вимоги до навчання і компетентності поширюються на всіх, хто працює на компанію і за її дорученнями, тоді як раніше це стосувалось тільки персоналу підприємства. При наявності системи якості, обов'язково задокументована повинна бути тільки одна процедура.

Серед інших проблемних питань, які розглядалися на симпозіумі, було порушено питання доцільності розроблення універсальних статистичних критеріїв результативності і керованості процесів.

На закінчення симпозіуму „ЛУКОРу” в числі інших кращих підприємств України в урочистій обстановці було вручено сертифікат відповідності. Отже, наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами.

Розмову вів

 Дмитро Іванців.

 

 


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor