Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Співпрацю коледжу з новими партнерами узаконили підписами

   Як уже повідомлялося в попередньому номері "КН", товариство "Нафтогазхім Сервіс" з Калуша та київська фірма "Йокагава Електрик Україна" за прикладом свого партнера – ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" виявили бажання взаємовигідно співпрацювати з колективом Калуського політехнічного коледжу.
   З цього приводу за участю керівників усіх вище зазначених підприємств та навчального закладу 9 липня цього року був підписаний протокол намірів. Згідно із цим документом, сторони взяли на себе ряд зобов'язань та намітили конкретні терміни їх реалізації. І якщо стосовно ролі в цьому проекті колективу калуських нафтохіміків запитань не виникало, адже уже впродовж кількох років підприємство бере активну участь у зміцненні матеріальної бази коледжу і за цей період ним було надано такої допомоги на півтора мільйона гривень, то участь у ньому нових партнерів викликала певну інтригу.
   З метою з'ясування положень майбутнього договору про співпрацю та конкретних зобов'язань його учасників кореспондент "КН" зустрівся з координатором від ТОВ "Нафтогазхім Сервіс", головним інженером цього підприємства Іллею Тітком.
   – Хочу відразу повідомити, – розповідає Ілля Михайлович, – що ми і наші партнери – товариство "Йокагава Електрик Україна" не лише не забули про домовленості місячної давності, а й продуктивно попрацювали над проектом договору про співпрацю. А 12 серпня у стінах Калуського політехнічного коледжу договір про співробітництво в галузі підготовки та навчання молодих спеціалістів автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУТП) і контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (КВПтаА) між товариствами "Нафтогазхім Сервіс" та "Йокагава Електрик Україна" з одного боку та ДВНЗ "Калуський політехнічних коледж" з іншого був підписаний.
   – Які конкретні зобов'язання слід буде сторонами виконати?
   – Зважаючи на те, що наше підприємство, яке, нагадаю, було створене на базі цеху КВПіА товариства "КАРПАТНАФТОХІМ", займається технічним обслуговуванням засобів автоматизованих систем управління технологічними процесами і контрольно-вимірювальних приладів, то саме у цьому напрямку беремо на себе зобов'язання з надання методологічної та матеріальної підтримки колективу коледжу. Будемо також всіляко сприяти проходженню на підприємстві навчально-виробничих, а при потребі й наукової практик студентів, стажувань викладачів та в оволодінні інших видів навчального процесу, що сприятиме підвищенню їх знань з опанування сучасними технологіями. Окрім того, спільно із "Йокагава Електрик Україна" оголосимо конкурс серед майбутніх випускників на найкращий реальний (прикладний) дипломний проект й усім його учасникам буде надана відповідна допомога (в тому числі й матеріальна) з метою його реалізації. Трьом переможцям конкурсу наші підприємства гарантують навчання у вищих навчальних закладах України. Ми також взяли зобов'язання ще до кінця 2014 року виготовити та передати коледжу для організації факультативного курсу спеціалізований навчальний стенд, оснащений новітніми засобами автоматизації фірми "Йокагава Електрик".
   У свою чергу Калуський політехнічний коледж, як повідомив редакції його директор Петро Гринькевич, обов'язково врахує пропозиції та побажання підприємств "Нафтогазхім Сервіс" та "Йокагава Електрик Україна" щодо тематики навчальних курсів з підготовки студентів та сприятиме їх впровадженню. Так, зокрема, уже в наступному 2014-2015 навчальному році для студентів-випускників буде організований факультативний курс "Сучасні системи та засоби промислової автоматизації виробництва фірми "Йокагава Електрик". Передбачено договором також заходи з проведення спільних лекційних та практичних занять.
   На завершення варто сказати й те, що залучення саме цих партнерів у рамках існуючої співпраці "КАРПАТНАФТОХІМу" та політехнічного коледжу продиктовано тим, що інвестор калуського підприємства – ВАТ "ЛУКОЙЛ" має довгострокову угоду про співробітництво з "Йокагава Електрик", а тому його керівництво зацікавлене у тому, щоб майбутні нафтохіміки-приладисти мали відповідні знання як про засоби АСУТП та КВПтаА, так і конкретно про "Йокагава Електрик".

   Підготував Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor