Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

ЗАТ „ЛУКОР” – володар найпрестижнішої нагороди в Україні.

Саме так оцінюється присвоєння підприємству звання „Золота торгова марка – 2003” і вручення йому нагороди „Бізнес-Олімп”, а голові правління (генеральному директорові) товариства Сергію Чмихалову орденської відзнаки „Суспільне визнання”

Церемонія нагородження переможців міжнародного конкурсу, а це кращі з кращих підприємства України, відбулася 20 листопада цього року в головній залі України – Національному палаці. З-поміж більш як 50 лауреатів конкурсу Івано-Франківщину представляв лише „ЛУКОР”. Ця обставина ще більше підвищувала відповідальність перед представниками підприємства, які взяли безпосередню участь в урочистостях.

А розпочалися вони з вітання голови оргкомітету конкурсу, першого Президента незалежної України Леоніда Кравчука. Він, зокрема, зазначив, що основна мета проведення цього престижного міжнародного конкурсу – назвати поіменно тих, хто своїми конкретними справами зміцнює економіку держави, створює її позитивний імідж у світі.

Саме нагородження переможців на сцені „України” в урочистій обстановці проводили віце-прем’єр-міністр України Віталій Гайдук, міністр промислової політики Анатолій М’ялиця, міністр освіти Василь Кремень й інші високопосадові особи. Нагороди ЗАТ „ЛУКОР”, зокрема, вручив міністр палива та енергетики України Сергій Єрмілов.

Слід сказати, що церемонія нагородження лауреатів була наповнена виступами зірок української естради – народних артистів України Софії Ротару, Анатолія Матвійчука, Алли Кудлай, Павла Зіброва, Таїсії Повалій, заслужених артистів Олександра Пономарьова, Павла Мрежука й інших. Їхні виступи доповнювали учасники народного ансамблю танцю „Україна” і балетних груп. А ще не без уваги присутніх у залі залишилася і демонстрація мод дівчатами зі студії „Віоріка”. Саме учасники цього колективу дарували нагородженим квіти і супроводжували їх під оплески присутніх на свої місця в залі Національного.

Ексклюзивним і генеральним спонсором проведення урочистої церемонії вшанування лауреатів міжнародного конкурсу була нафтова компанія „Лукойл”, а офіційними – „Промінвестбанк”, компанія „Криворіжсталь”, фірма „Сіменс” і деякі інші провідні підприємства України і Європи.

Анатолій Гетьманчук.


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor