Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Володимир Хоменко: "Робота нафтохімічних виробництв потрібна сьогодні і нам, і місту"

   У ці дні минає рік, як на базі частини підрозділів приватного акціонерного товариства "ЛУКОР" було створено ТОВ "КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС". Про те, яким був для новоствореного колективу минулий рік, які завдання він виконував і яких досяг здобутків, йдеться у розмові журналіста "КН" із директором підприємства Володимиром Хоменком.
   – Перш за все слід нагадати, що в структуру нашого підприємства нині входять ремонтно-механічні цехи №1 і №2, електротехнічний цех та виробничо-технічне бюро, – говорить Володимир Максимович. – Основними нашими партнерами є підприємства хімічної та нафтохімічної промисловості, машинобудівної і лісопереробної галузей, а також з виробництва будівельних матеріалів, автозаправні станції та інші.
   Що стосується пріоритету надання послуг, то тут, безперечно, є товариство "КАРПАТНАФТОХІМ", адже з метою забезпечення надійного ремонту та обслуговування його обладнання й було створене наше підприємство. Зрештою, переважаюча більшість членів нашого колективу в свій час працювала у різних підрозділах нафтохімічного комплексу, тому їм добре відома специфіка його виробництв.
   – Які роботи нині виконують працівники підприємства на виробничих об'єктах "КАРПАТНАФТОХІМу"?
   – Хоча нафтохімічне підприємство з відомих причин зараз перебуває в стані вимушеного простою, але в усіх його виробництвах ведуться ремонтні та профілактичні роботи, у яких безпосередню участь беруть і працівники товариства "КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС". Так, зокрема, у цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом наші ремонтники виконують завдання з ревізії та ремонту трьох із дев'яти наявних мембранних електролізерів. Робота ця специфічна і потребує великої уваги й акуратності, адже працівникам доводиться спочатку розбирати і демонтувати комірки електролізерів, а після ревізії і при потребі відповідного ремонту знову збирати і встановлювати. Серйозність виконання цих робіт полягає у тому, що вони виконуються згідно з відповідними інструкціями німецької фірми UHDE і будь-яких неточностей у їх веденні бути не може.
   У цеху розливу вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену зараз займаємося ремонтом поршневих компресорів. У цьому ж цеху ремонтуємо дефектні ділянки трубопроводів, якими транспортується етилен і пропілен.
   Буквально тиждень тому виконали і комплекс робіт з переобладнання приміщень цеху водопостачання та каналізації (ВтаК).
   Важливі й необхідні роботи проводимо сьогодні й у цеху з виробництва хлорвінілу. Металічні конструкції споруд цього підрозділу в процесі довготривалої експлуатації та при постійній дії агресивних середовищ зносилися, тому потребують ремонту і часткової заміни, що ми і робимо.
   – Чи очікується найближчим часом виконання для нафтохіміків інших робіт?
   – Буквально кілька днів тому за результатами проведеного тендеру на будівництво установки з виробництва вапняного молока у цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" ми стали його переможцями і зараз проводимо усі необхідні підготовчі роботи для реалізації цього інвестпроекту.
   Також плануємо в другому кварталі поточного року освоїти виконання робіт з ремонту трубопроводів із полімерних матеріалів. Практики з ведення цих робіт у нас ще немає, тому дуже надіємося, що ми її набудемо. Бо це в свою чергу збільшить географію надання підприємством послуг. Наскільки це важливо, свідчить хоча б той факт, що в новозбудованому цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом більшість трубопроводів виготовлені з полімерних матеріалів.
   – Які ще, Володимире Максимовичу, промислові підприємства є нині партнерами товариства "КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС"?
   – Нашими партнерами є також такі відомі в Калуші та за його межами підприємства, як ТОВ "Таркетт Вінісін", ТОВ "Синтелон", ПАТ "Завод будівельних машин», ТОВ "Карпатсмоли", ТОВ "VIKWOOD Ltd" та інші. З найбільш важливих робіт, які виконували, можна виокремити капітальний ремонт трансформатора потужністю 1000 кВА для Калуського трубного заводу. Зрештою, спеціалістам нашого електротехнічного цеху вистачає сьогодні робіт з ремонту електрообладнання на багатьох інших підприємствах Калуша. А ще у даний час ведуться переговори з керівництвом Бурштинської ТЕС щодо виконання нашим підприємством робіт з ремонту компресорного та насосного обладнання та чистки теплообмінників.
   – Судячи зі сказаного, то у підприємства немає проблем із зайнятістю персоналу?
   – Скажу так, що ми постійно працюємо над тим, аби у людей була робота. Звичайно, що основні надії й поліпшення матеріального стану кожного працюючого пов'язуємо з відновленням роботи основних виробництв "КАРПАТНАФТОХІМу". Адже, як би ми не старалися, без надання послуг цьому визначальному для економіки Калуша підприємству сутужно буде і нам, і місту, і регіону.

   Розмову записав Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor