Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Команда політехнічного коледжу знову перша

   11 вересня в рамках святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відбулася традиційна легкоатлетична естафета серед команд навчальних закладів міста Калуша і Калуського району на призи газети «Калуський нафтохімік».
   Цьогоріч позмагатися в ній виявили бажання аж 19 колективів. Щоправда, дві команди не були допущені до участі в естафеті суддівською колегією та організаторами: ЗОШ №9 – через відсутність відповідної заявки з медичним освідченням лікаря про стан здоров’я учнів і ЗОШ №5 – через несвоєчасне прибуття юних бігунів до місця проведення змагань. Однак і їм були вручені відповідні нагороди від спонсора – товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».
   12-етапна легкоатлетична естафета стартувала на бульварі Незалежності, а фінішували спортсмени на вул. О. Тихого, де на площі перед ПК «Юність» традиційно відбувається церемонія нагородження переможців, призерів та всіх її учасників. За кожну команду виступали чотири дівчини і вісім хлопців, яким потрібно було подолати більш як двокілометрову дистанцію.
   Як і минулого року, перемогу в естафеті здобула команда Калуського політехнічного коледжу. Друге місце виборола команда ВПУ №7, а третіми фінішували учні Верхнянської ЗОШ. До десятки кращих учнівських команд також увійшли бігуни ЗОШ №10, Голинської ЗОШ, Калуської гімназії, ЗОШ №1, ЗОШ №6, Войнилівської ЗОШ і ЗОШ №3.
   Урочисту церемонію нагородження юних спортсменів провели заступник генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Юрій Безуглий, голова профкому підприємства Олег Кушлик і начальник відділу зв’язків із ЗМІ та реклами, шеф-редактор газети «Калуський нафтохімік» Анатолій Гетьманчук. Командам політехнічного коледжу і ВПУ №7 вони вручили по футбольному м’ячу та спорядження для туризму й активного відпочинку. Звісно, що переможці естафети отримали більшу кількість спорядження – чотиримісний намет, чотири спальні мішки та чотири килимки «Фітнес». Учні ВПУ №7 понесли до училища тримісний намет, три спальні мішки і три килимки «Фітнес».
   Три м’ячі (футбольний, волейбольний і баскетбольний), а також волейбольну сітку отримала за здобуте третє місце команда Верхнянської ЗОШ. Команди, які посіли 4-9 місця, були відзначені двома м’ячами, а по одному м’ячу організатори змагань вручили капітанам командам, що опинилися на 10-17 місцях. А всіх учасників легкоатлетичної естафети адміністрація і профком "КАРПАТНАФТОХІМ" та редакція "Калуського нафтохіміка" нагородилп солодкими призами та фруктовими соками.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor