Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Щоб був спокій в державі, а виробництва працювали", – лунало на зборах у трудових колективах "КАРПАТНАФТОХІМу"

   Як уже повідомлялося у попередньому номері тижневика, з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості 11 вересня в актових залах виробництва етилену і поліетилену та заводоуправління ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" відбулися урочисті збори, на яких генеральний директор підприємства Володимир Шулиндін, його заступник – головний інженер Іван Підсадюк, голова об'єднаного профкому Олег Кушлик, члени профкому привітали зі святом і вручили групі працівників підприємства грамоти, подяки, відзнаки "Ветеран праці".
   Відкриваючи урочисте зібрання, голова профкому виробництва етилену і поліетилену Петро Ткач сказав: "Хочу усіх привітати зі святом і сказати, що, незважаючи на складну ситуацію в державі, на підприємстві, колектив виробництва виконує поставлені завдання зі збереження обладнання, ведення ремонтних робіт, за що вчасно отримує заробітну плату. Збережено в колективі й соціальні блага, що вселяє оптимізм на вирішення існуючих нині проблем”.
   Свій виступ перед виробничниками генеральний директор Володимир Шулиндін розпочав з тих основних завдань, які нині стоять перед колективом підприємства. А це, насамперед, збереження обладнання у належному стані, а також самого колективу нафтохіміків, що у кінцевому результаті дозволить отримати очікувану команду на пуск виробництв.
   – І якщо ми це виконаємо, – наголошував Володимир Володимирович, – а в державі ситуація не ускладниться, то матимемо усі можливості для пуску підприємства у квітні-травні наступного року.
   Після цього голова профкому виробництва зачитав наказ про нагородження групи працівників, а генеральний директор їх вручив.
   Виступаючи в актовій залі заводоуправління перед присутніми працівниками виробництв ПВХСС і КС, а також допоміжних підрозділів, Іван Підсадюк розповів, що керівництвом підприємства і управляючою компанією "ЛУКОЙЛ" вживаються всі необхідні заходи для того, щоб забезпечити належну консервацію обладнання цехів у час вимушеної перерви в роботі. Але навіть у такий час на підприємстві виконується чимало робіт у рамках діючої інвестиційної програми. Всі вони скеровуються на те, щоб виробництва змогли запрацювати.
   – Хочу висловити сподівання, що ця ситуація не буде довготривалою й невдовзі цехи запрацюють, а ми будемо виробляти конкурентну на ринку продукцію, – підкреслив Іван Михайлович. – А на завершення дозвольте від імені керівництва підприємства, генерального директора привітати всіх з Днем нафтохіміка, побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, оптимізму й надії вам і вашим родинам.
   – Шановні друзі, дорогі колеги, – доповнював виступ І. Підсадюка Олег Дем’янович. – Наша праця приносить користь і для суспільства, і для колективу. Тож у день професійного свята ми вручаємо нафтохімікам заслужені нагороди за працю і за заслуги перед підприємством. Будемо сподіватися, що наступний рік, наступне наше свято ми зможемо належно відсвяткувати в робочому режимі підприємства і коли буде в державі спокій.
   Святковий наказ про нагородження працівників підприємства за досягнуті успіхи в роботі, добросовісне виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості зачитала голова профкому управління підприємства Лариса Феш, а вручив нагороди кращим працівникам «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк.

   Ліда Мичко, Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor