Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Ювілей газети її творці та гості відзначили в «Меркурію»

   50-річний ювілей від дня виходу першого номера газети «Калуський нафтохімік», яка була заснована 8 серпня 1964 року і в перші роки свого існування видавалася під назвою «Калуський хімік», колектив редакції тижневика урочисто відзначив у готельно-ресторанному комплексі «Меркурій».
   Теперішні творці газети запросили сюди разом відсвяткувати пам’ятну подію в історії видання її колишніх редакторів Ярослава Олійника та Василя Мельника, співробітників Юрія Левицького, Богдана Тимківа, Дмитра Іванціва, ветерана-журналіста Петра Шевчука, знаних в Калуші колег по перу та мікрофону, а також не тільки тих, кого називають четвертою владою. Розділити радість колективу  «КН» з нагоди 50-річного ювілею часопису на у «Меркурій» завітали генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін, голова профкому підприємства Олег Кушлик, начальник відділу кадрів Ігор Мацьків, голова Ради ветеранів нафтохімічного комплексу Валентина Білецька, колишній заступник генерального директора підприємства Богдан Лучко, директор Калуського політехнічного коледжу Петро Гринькевич та представники Івано-Франківської ОДА. На жаль, міська влада Калуша цей захід проігнорувала. Можливо й тому, що, як хтось висловився із гостей, газета «КН» її «кусає своїми критичними публікаціями».
   А цього вечора на адресу винуватців торжества було сказано немало теплих привітань та щирих побажань ще довго продовжувати творити цікаву газету для читачів, завжди тримати руку на пульсі важливих подій, що відбуваються на підприємстві, в нашому регіоні та Україні загалом. Звісно, що й вручались нагороди та пам’ятні подарунки.
   Від нинішнього колективу редакції газети «КН» та засновника видання подарунки на святковому вечорі отримали Ярослав Олійник та Василь Мельник. Напередодні вони були вручені у домашніх помещшканях вдові першого редактора газети Миколи Криворучка Ганні Василівні, багаторічному дописувачу (з 1965 року!) Олександру Мазуркевичу, колишньому редактору газети Ярославу Шандурі. Від голови Івано-Франківської облдержадміністрації Андрія Троценка передали вітання колективу "КН" та вручили Почесну грамоту шеф-редакторові тижневика Анатолію Гетьманчуку директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Ігор Дебенко та його заступник Василь Артим. Генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін і голова профкому підприємства Олег Кушлик за сумлінну працю та з нагоди 50-річчя від дня виходу першого номера газети «КН» відзначили почесними грамотами та грошовими преміями Анатолія Гетьманчука, редактора часопису Василя Ткачука, фахівця зв’язків із громадськістю Віру Братенко, кореспондентів Лідію Мичко, Петра Шевчука, фахівця з комп’ютерної графіки Ганну Лепську і фахівця з інформації та реклами Надію Антонюк. Також колективу редакції газети пам’ятні подарунки вручили Петро Гринькевич, директор ТРК «Незалежність» Василь Мороз і її головний редактор Ольга Ткач. А вихованці студії «Ліра» Палацу культури «Мінерал», лауреати численних всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів Вікторія Келебай і Соломія Жекало з приємністю подарували для ювілярів та всіх учасників святкового вечора свої пісні, які були сприйняті гучними оплесками.
   Запрошені на святкування ювілею газети «КН» також мали можливість оглянути фотовиставку та пам’ятних подій і буднів її творців, підготовлену відділом зв’язків із ЗМІ та реклами ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor