Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Калуський коледж збагатився обладнанням від своїх партнерів

   Як уже повідомлялося на шпальтах "КН", 11 липня 2014 року між Калуським політехнічним коледжем з одного боку, товариством "Нафтогазхім Сервіс" і фірмою "ЙОКОГАВА Електрик Україна" з іншої була підписана угода про співпрацю.
   Церемонія підписання цього документа проходила за присутності представників "КАРПАТНАФТОХІМу", адже саме завдяки тісним зв'язкам з калуським нафтохімічним комплексом у навчального закладу нашого міста з’явилися ще два партнери.
   І ось 5 березня цього року в рамках цієї угоди коледж відвідав головний інженер ТОВ "Нафтогазхім Сервіс" Ілля Тітко, аби передати закладу в користування ряд сучасних приладів та засобів автоматичного управління виробництва фірми "ЙОКОГАВА Електрик Україна". У їх числі були, зокрема, вимірювальні перетворювачі тиску та перепаду тиску, мікропроцесорний контролер, електронний датчик струму, шеститочковий електронний реєстратор, а також електронні компоненти та матеріальна, технічна література й каталоги фірми "ЙОКОГАВА".
   Як повідомив редакції "КН" Ілля Тітко, політехнічному коледжу було передано те обладнання, яке буде необхідне студентам-випускникам 2015 року під час виконання ними дипломних проектів. Адже у рамках діючої угоди передбачено проведення конкурсу на кращий дипломний проект, трьом переможцям якого "Нафтогазхім Сервіс" та "ЙОКОГАВА Електрик Україна"гарантують оплату навчання в одному з провідних вищих технічних закладів України.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor