Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нагородами з нагоди свята відзначено 167 нафтохіміків

   Цього року причин для гучних веселощів немає, тому своє професійне свято нафтохіміки відзначатимуть скромно. 167 працівникам ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на урочистих зборах у підрозділах підприємства будуть вручені відповідні нагороди.
   За вагомий внесок у становлення і зміцнення ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", наполегливу і плідну працю, сприяння розвитку і примноженню виробничої й економічної бази підприємства та з нагоди святкування Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості подяками ВАТ «ЛУКОЙЛ» відзначено провідного фахівця з виробництва управління виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди Івана Сорохтея, старшого майстра зміни цеху з виробництва хлорвінілу виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди Ігоря Келебая, заступника начальника цеху з технічних питань – начальника локомотивної служби залізничного цеху Романа Барнича, заступника головного механіка – заступника начальника відділу головного механіка Віктора Блащака, старшого механіка управління виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди Мирослава Кохана, начальника кошторисно-договірного відділу Любов Парцей, начальника відділу технічного нагляду Тараса Федевича та інженера з підготовки виробництва цеху нейтралізації і очищення промислових стічних вод Аллу Хухру.
   Почесними грамотами голови Івано-Франківської ОДА, міського голови та спільними грамотами голови Калуської районної ради та голови Калуської РДА нагороджено дев’ять працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
   Велику групу працівників нафтохімічного комплексу нагороджено відповідно до наказу генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Шулиндіна.
   Почесне звання «Ветеран праці підприємства» з врученням диплома та виплатою грошової винагороди в розмірі двох мінімальних заробітних плат в Україні присвоєно вісьмом працівникам «КАРПАТНАФТОХІМУ».
   Почесною грамотою ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з виплатою грошової винагороди в розмірі двох мінімальних заробітних плат в Україні нагороджено вісьмох працівників підприємства.
   Оголошено подяку генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з врученням премії в розмірі 1,5 мінімальної зарплати в Україні 43 працівникам.
   Преміями в розмірі 0,5 мінімальної зарплати в Україні відзначено 75 нафтохіміків.
   Крім того, 16 працівників, яких занесено на Алею пошани підприємства, нагороджено преміями в розмірі 1,5 мінімальної зарплати в Україні.

   Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor