Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

У колективах визначатимуть учасників конкурсу профмайстерності

   Генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін 7 квітня видав наказ щодо проведення на підприємстві конкурсу професійної майстерності.
   Як зазначено у цьому документі, конкурс організовується з метою виявлення та впровадження передових методів і навиків праці, підвищення рівня професійної майстерності робітників, розвитку творчої активності молодих працівників, що дозволить поліпшити продуктивність праці, підвищити ефективність виробництва та якість роботи.
   Згідно з діючим на підприємстві Положенням про проведення конкурсу профмайстерності на звання "Кращий за професією" та вищезгаданим наказом генерального директора, цього року на І етапі його проведення це звання виборюватимуть з таких професій: оператор технологічних установок (апаратник), апаратник підготовки сировини та відпускання напівфабрикатів і готової продукції, машиніст технологічних насосів, машиніст компресорних установок, електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання та лаборант хімічного аналізу.
   Для підготовки проведення конкурсу створено організаційний комітет, який очолив заступник генерального директора з управління персоналом та адміністративних питань Юрій Безуглий. До його складу також увійшли голова профкому підприємства Олег Кушлик та головні спеціалісти. Оргкомітету зобов'язано до 14 квітня розробити пропозиції щодо складу конкурсних комісій, графіки та визначити місця проведення конкурсів.
   Начальникам виробництв, керівникам структурних підрозділів необхідно розробити завдання та умови проведення конкурсів, критерії оцінювання завдань, провести серед підлеглих підготовчу роботу і до 20 квітня подати заявки на участь у конкурсі "Кращий за професією".

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor