Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохімікам підвищено зарплату

   Незважаючи на те, що виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжують простоювати, керівництво підприємства вишукало можливість підвищити працівникам тарифні ставки та посадові оклади. 26 лютого відповідний наказ підписав генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін.
   – Рішення про підвищення зарплати на підприємстві прийнято у зв’язку з різким зростанням в Україні цін на продукти харчування, промислові та інші товари, ліки в аптеках, а також тарифів на житлово-комунальні послуги, що хоч якось покращити матеріальний стан працюючих, – говорить начальник відділу організації праці і соціального розвитку Ігор Мельник. – Відповідно до наказу генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна, на підприємстві з 1 лютого поточного року встановлено місячну тарифну ставку робітника І розряду з нормальними умовами праці в розмірі 1686 грн. та мінімальний посадовий оклад техніка в розмірі 2475 грн. Тобто розмір як тарифних ставок, так і посадових окладів збільшено на 8,1%.
   На базі цих підвищень сформовано схему тарифних ставок з дотриманням діючих міжрозрядних співвідношень, а також шкалу посадових окладів керівників, спеціалістів і службовців з дотриманням діючих між окладних співвідношень. За новими тарифними ставками та посадовими окладами працівникам підприємства вже бухгалтерією нарахована заробітна плата за лютий і в цього тижня вони зможуть її отримати.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor