Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Свято нафтохіміків обмежиться зборами та естафетою школярів

   У другу неділю вересня в Україні уже традиційно відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. В Калуші представником цієї важливої для держави галузі є підприємство "КАРПАТНАФТОХІМ". На святкові заходи з нагоди професійного свята калуських нафтохіміків у минулі роки очікувала уся громада міста, адже вони не обмежувалися лише корпоративними заходами. Святкування було загальноміським, в рамках якого відбувалися грандіозні концерти за участю провідних українських та зарубіжних гуртів, влаштовувалися феєрверки.
   Зважаючи на сьогоднішню складну ситуацію в державі, пов'язану передусім із веденням воєнних дій на сході Україні, а також у зв’язку з економічними проблемами у діяльності підприємства, гучних святкових заходів цього року не передбачено.
   Як повідомив редакції "КН" заступник генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Юрій Безуглий, з нагоди професійного свята заплановано проведення урочистих зборів безпосередньо у трудових колективах підприємства, на яких групі працівників будуть вручені грамоти, подяки, відзнаки "Ветеран праці". Усього такі нагороди, а з ними й грошові премії отримають працівників.
   Із уже традиційних святкових заходів минулих років буде проведена легкоатлетична естафета серед команд шкіл міста та району, яка цього року буде приурочена  як професійному святу калуських нафтохіміків, так і 50-річному ювілею газети "Калуський нафтохімік". Проведення цього заходу пов'язане насамперед з великим інтересом до нього з боку  учнів та педагогів шкіл, громадськості. Адже впродовж уже багатьох років у цих змаганнях  завжди беруть участь 12-15 команд навчальних закладів міста та району. Зважаючи на популярність естафети серед учнів, адміністрація підприємства і колектив редакції й на цей раз приготувала для її переможця, призерів та усіх учасників цінні призи – спортивний інвентар та туристичне знаряддя і спорядження, солодощі.
   Ряд заходів з нагоди професійного свята нафтохіміків передбачила і Рада ветеранів підприємства. Вони стосуються впорядкування  та покладання квітів до могил наших хіміків і нафтохіміків, які мають особливі заслуги перед підприємством, відзначення громадської активності окремих наших ветеранів, організації поїздки  групи ветеранів на виставу в м. Івано-Франківськ та проведення свята квітів, яке вже відбулася в ПК "Мінерал" напередодні Дня незалежності України.

   Записав Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor