Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

Фізкультурно–спортивний клуб "Нафтохімік"


   Фізкультурно–спортивний клуб "Нафтохімік" (ФСК "Нафтохімік") заснований в листопаді 2003 року об’єднаною організацією профспілки "ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ". ФСК є юридичною особою і неприбутковою організацією. Він має свої атрибути: прапор, емблему та вимпел. Членами клубу можуть бути юридичні особи, працівники виробництв і структурних підрозділів ЗАТ "ЛУКОР" та ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", члени їх сімей, жителі м. Калуша, які дотримуються вимог Статуту і сплачують членські внески.

     Основна діяльність клубу згідно Статуту – організація та проведення навчально-тренувальних занять, спортивно–масової і оздоровчої роботи з працівниками виробництв і структурних підрозділів ЗАТ "ЛУКОР" та ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", членами їх сімей, дітьми, підлітками, учнівською молоддю. Для роботи клубу взято в оренду спортивне приміщення колишнього інженерного корпусу ВАТ "Оріана". В 2005 році до клубу приєднали дільницю з обслуговування стадіону "Хімік". При клубі створено ДЮСШ, де з дітьми займаються професійні тренери з таких видів спорту, як спортивна гімнастика, легка атлетика, шахи, спортивне орієнтування та туризм.

    Тут готуються спортсмени високих спортивних розрядів.

    Для дорослих проводяться робітничі літні та зимові спартакіади з основних видів спорту, а саме: з футболу, волейболу, настільного тенісу, гирьового спорту, армрестлінгу, шахів, шашок, плавання, а в літній період збір грибів, рибна ловля, туризм. Проводяться різні міні–спартакіади, приурочені визначним датам нашої держави та пам’ятним подіям в житті підприємств.

    В приміщенні клубу працюють спортивні секції з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, спортивного танцю, тренажерний зал. В клубі щоденно займається більше 100 чол. працівників ЗАТ "ЛУКОР" та ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і члени їх сімей.

Адреса клубу :
77300 м. Калуш Івано–Франківської обл., вул. Євшана, 9,  тел. для довідок:  8(03472) 4–27–61.


Нафтохіміки провели для дітей першу міні-спартакіаду

   Спортивне свято для учнівської молоді Калущини, приурочене до Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, організувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у ФСК «Нафтохімік». 11 вересня тут вперше було проведено дитячо-юнацьку міні-спартакіаду з таких видів спорту, як волейбол, баскетбол, настільний теніс та шахи. Загалом у змаганнях, які відбувалися в трьох залах ФСК «Нафтохімік», взяли участь близько 150 школярів.
   На урочистому відкритті міні-спартакіади учнівську молодь міста Калуша й Калуського району з початком дитячо-юнацького спортивного свята щиросердечно привітали в.о. заступника генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Євген Шахов та голова профкому підприємства Олег Кушлик. Учасникам змагань вони повідомили, що сьогодні без призів ніхто не залишиться, а також побажали домогтися в суперництві хороших командних й особистих спортивних результатів.
   В ігровому залі організатори міні-спартакіади запропонували зіграти матчі-реванші командам, що були фіналістами минулих дитячих та волейбольних турнірів серед юнаків і дівчат на призи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Тут було проведено один баскетбольний та два волейбольні поєдинки. У протистоянні дівочих волейбольних команд Калуської СЗОШ №2 і Новицького НВК цього разу перемогу святкували учениці сільського навчального закладу. А в матчах юнацьких волейбольних та баскетбольних команд переможеним у попередніх фінальних поєдинках не вдалося взяти реванш. Волейболісти ЗОШ №4 підтвердили своє звання чемпіонів турніру на призи нафтохімічного підприємства, обігравши учнівську команду Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей». Так само баскетбольна команда Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» перемогла своїх суперників у попередньому фінальному матчі – команду Калуської СЗОШ №2.
   У тенісному турнірі серед юнаків найкращого результату домігся учень ЗОШ №7 Дмитро Сидорів, а друге і третє місця посіли відповідно Олег Павлишин (ЗОШ №3) і Микола Якимечко (політехнічний коледж). Тенісистці Сніжані Грещук з політехнічного коледжу не було рівних у змаганнях серед дівчат. А призерами турніру з настільного тенісу стали учениці Новицького НВК Вікторія Кільчицька (друге місце) та Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» Таміла Комунецька (третє місце).
   Окремо серед юнаків і дівчат проводилися і змагання з шахів. Їх переможцями стали Тарас Шеркунов і Анастасія Мокрецька. Разом з ними здобули право піднятися на п’єдестал пошани шахісти Віталій Рисей, Юліана Німак, Іван Воробець і Надія Шмігель.
   Переможців і призерів змагань з ігрових видів спорту було відзначено волейбольними (баскетбольними) м’ячами. Зокрема, кожна команда отримала два м’ячі.
   Грамоти та грошові премії організатори дитячо-юнацької міні-спартакіади вручили переможцям і призерам змагань з настільного тенісу та шахів. Крім того, спеціальними заохочувальними призами – фешками було нагороджено дев’ятьох юних змагальників та трьох тренерів. А всі учасники міні-спартакіади, в тому числі й представники волейбольних і баскетбольних команд отримали від спонсора цього спортивного заходу – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» солодкі призи.

   Василь Ткачук.


Горді тим, що зійшли на Говерлу

   Наприкінці минулого місяця (з 26 по 29 серпня) група калуських гімназистів (всього – 30 осіб) побувала в мальовничій місцевості Карпатських гір України зі сходженням на найвищу вершину Говерлу. Враження відперебування у горах в учнів (з ними були чотири педагоги) – неповторні. Організували цю поїздку в гори для гімназистів їхні шефи – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а очолював групу керівник оздоровчого табору, голова ФСК «Нафтохімік» Василь Худин.
   Василь Дмитрович і повідав кореспондентові, що похід гімназистів у гори є традиційним – йому передували такі ж мандрівки вже десь 10-ий рік поспіль. Зауважив: нафтохімічне підприємситво і його генеральний директор Володимир Шулиндін особисто приділяють відпочинку учнів підшефних навчальних закладів постійну увагу, забезпечуючи насамперед матеріальну підтримку подібних заходів. І останній серпневий похід засвідчив: користь від цього – велика. Бо на природі діти побували буквально у переддень початку нового навчального року. Бадьорі, життєрадісні покидали мальовничі місця нашого краю.
   – Я не перший раз із учнями в горах, – розповідає Василь Худин, – а кожна нова подорож із ними така, ніби іду туди перший раз... Максимальна зібраність. Показую, розповідаючи, все, що оточує. Навіть інструктажі, правила з техніки безпеки подаю у доступній формі.
   Вони прибули у Ворохту, зупинившись на турбазі «Говерла». Поруч – центр підготовки спортсменів зі стрибків із трампліна, біатлону, лижних перегонів. По дорозі до Ворохти діти не стомились, бо їхали з комфортом – у великому сучасному автобусі на 50 місць (до речі, автобус був у їх розпорядженні всі чотири екскурсійні дні).
   День приїзду – знайомство з Ворохтою. Наступного дня – курс на Буковель. На оглядовий майданчик піднялися за допомогою канатної дороги. Діти були на сьомому небі: весь комплекс – наче казка!
   На жаль, туман і хмари заслонили сонце. Керівник групи, наче вибачаючись перед екскурсійниками, кивав у бік запелененого неба: якби не туман, звідси, немов на долоні, в усій красі відкрились би вершини Хом’як, Довбушанка, Чорногора...
   Але й те, що побачили, лягло на душу бальзамом. Спустившись вниз, хто бажав, міг похлюпати рукою у воді рукотворного Нового озера.
   До Верховини повернулися з масою вражень. Настала пора готуватися до сходження на Говерлу. Про все, що для цього потрібно в першу чергу, Василь Дмитрович пояснював чітко і доступно. Одне слово, сухі пайки – у кишенях рюкзаків. Нарешті рушили...
   Ось як коротко описує одна з дев’ятикласниць (група була згуртована саме з гімназійників-дев’ятикласників) Ілона Макій: «Підйом на Говерлу був достатньо важким, та вже одна думка, що ти підкорюєш її, спонукала триматися, додавала сили, в які, можливо, ти й не вірив. І це таки сталось. Ти – на Говерлі!..»
   Ішли не в одному темпі: хто швидко, хто повільніше. Чотири кілометри підйому кам’янистою дорогою долали від двох до трьох годин. Нечувано: улітку хукали в руки. Бо було холодно, мерзли пальці. Ось тоді й знадобилися теплі речі, які порадив взяти з собою Василь Дмитрович.
   А вже на Говерлі... Молитва біля хреста, на весь голос – Гімн України. Дзвінкі пісні. І хоч туристичних груп тогочас на Говерлі було чимало, та співали тільки калушани.
   Донизу спускалися іншою, коротшою дорогою. Треба було бачити, як засвітилися на обличчях учні, як ясніли їх очі.
   Навперебій розповідали і нам про свою екскурсію (коротенькі їх враження подаємо).
   Марта Боднарчук:
   – Що найбільше мені сподобалося, то це те, що бачила, йдучи на Говерлу, надзвичайної краси краєвиди. Це вражало. Такі відчуття супроводжували... Ти – неповторна, моя Україно! Зважаючи на ситуацію, що нині склалася в державі, думалося: ми, ненько, тебе не втратимо ніколи!
   Ірина Турків:
   – Звісно, що було дуже приємно подивитися з гори на красу рідної землі... І хоч нам не дуже пощастило з погодою – все було супер! Ми горді тим, що підкорили Говерлу. Адже недарма кажуть: той, хто підкорив Говерлу, справжній українець. Ми – в когорті справжніх!
   Софія Москаленко:
   – Найкращі враження – від краєвидів. Гордістю переповнювалися серця, коли з Говерли дивилися вниз: це є наша рідна Україна!
   Таїсія Ваньчак:
   – Ми щасливі, що нам випала можливість побувати в горах. Море вражень. Краєвиди – неповторні. Велика вдячність за цю поїздку нашим шефам із «КАРПАТНАФТОХІМу».

   Петро Шевчук.


Кубок від «КАРПАТНАФТОХІМу» здобула команда «Надія» з Тернополя

   У селі Вістова Калуського району пройшов всеукраїнський дитячий футбольний турнір серед юнаків 2004 року народження та молодших на призи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», в якому взяли участь шість команд. Три з них представляли вихованці СДЮШОР футбольного клубу «Атлет» з Києва, дві приїхали з Івано-Франківська («Ніка-05» і «Юніор»), а одна прибула з Тернопільщини (ДЮСШ ФК «Нива» із селищаКопичинці).
   Упродовж трьох днів на футбольному полі оздоровчо-спортивної бази «Вістова» було зіграно 15 матчів. Щоправда, поєдинки відбувалися не на всьому полі, а на одній його половині та не з максимально допустимою кількістю гравців. Кожна з команд, що змагалися, могла нараховувати в своєму складі 9 гравців разом з воротарем.
   За підсумками зіграних матчів переможцем всеукраїнського дитячого футбольного турніру стала команда ФК «Надія» з міста Копичинців (президент клубу – Володимир Тимчишин, тренер – Михайло Хоптовий). Юні футболісти з Тернопільщини обіграли всіх суперників, пропустивши у свої ворота тільки два голи.
   – На турнірі у Вістові, – констатував тренер ДЮСШ ФК «Нива» Михайло Хоптовий, – мої вихованці здобули дві крупні перемога над київськими командами «Атлет-3» (5:0) та «Атлет-1» (4:1), з мінімальним рахунком обіграли столичний «Атлет-2» (3:2) та івано-франківську «Ніку-05» (1:0), а команду «Юніор» з Івано-Франківська перемогли з рахунком 2:0. Тому я цілком задоволений таким виступом команди та вдячний дітям, з якими почав працювати тільки минулого року, за те, що вони проявили характер та волю до перемоги.
   До речі, це не перший успіх юних гравців «Ниви» 2004 року народження на Івано-Франківщині. Нещодавно вони також стали переможцями всеукраїнського дитячого турніру з футболу «Кубок Карпат», що 6-8 серпня проводився в місті Яремче. В цих змаганнях брали участь вісім команд. «Ниві» із селища Копичинці у фіналі протистояла команда Надвірнянської ДЮСШ, яку юні футболісти з Тернопільщини обіграли з рахунком 1:0.
   Нагородження переможців і призерів всеукраїнського дитячого футбольного турніру серед юнаків 2004 року народження та молодших на призи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» провів колишній арбітр ФІФА, а нині директор ТзОВ «Меркурій» Михайло Овчар. Капітанові команди ДЮСШ ФК «Нива» він вручив від спонсора змагань – нафтохімічного підприємства основний та найцінніший кубок. Меншими кубками були відзначені команди СДЮШОР ФК «Атлет-1» (Київ) і ДЮФК «Ніка-05», які посіли відповідно друге і третє місця, а всі учасники турніру отримали в нагороду пам’ятні призи.
   Товариством «КАРПАТНАФТОХІМ» були встановлені й індивідуальні призи для юних футболістів, котрих суддівсько-тренерська колегія визнає переможцями в чотирьох номінаціях. Ними М. Овчар нагородив кращого воротаря турніру Івана Пожарнюка (ДЮСШ ФК «Нива»), кращого захисника Віталія Сімановського (ДЮФК «Юніор»), кращого півзахисника Олександра Дідуха (ДЮФК «Ніка-05») та кращого бомбардира Івана Дячинського (ДЮСШ ФК «Нива»).
   Підбиваючи підсумки турніру, Михайло Михайлович висловив своє невдоволення з приводу того, що у змаганнях не взяли участь футболісти ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради.
   – Де інше, як не в турнірах всеукраїнського рівня, калуські діти можуть проходити перевірку своїх можливостей, набиратися досвіду гри у футбол, шліфувати та вдосконалювати технічну майстерність? Про організацію футбольного турніру у Вістові дирекція ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради була повідомлена завчасно. Знали про це і її тренери-викладачі з футболу, однак зібрати дітей 2004 року народження та заохотити їх до участі у всеукраїнських змаганнях ніхто навіть не спробував. Тому я до певної міри розумію тих палких місцевих футбольних вболівальників, які дивуються, чому Калуш сьогодні не має добротної дорослої футбольної команди, – резюмував Михайло Овчар.

   Василь Ткачук.


Василь Луцький – абсолютний чемпіон серед нафтохіміків

   У неділю, 10 серпня, у спортзалі ФСК «Нафтохімік» відбулися змагання з настільного тенісу за програмою літньої спартакіади ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ТОВ «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС», в яких взяли участь представники п’ятьох команд нафтохімічного комплексу. За кожну з них виступали по три спортсмени.
   У команді енергослужби ТОВ «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС» відмінно впорався з роллю гравця першої ракетки Василь Луцький, який ще донедавна виступав за команду управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», коли працював на цьому підприємстві. Василь переміг всіх своїх суперників та став абсолютним чемпіоном тенісного турніру серед нафтохіміків. Друге місце в особистому заліку змагальників-тенісистів посів представник управління Володимир Місяць.
   У командному заліку переможцем змагань з настільного тенісу стала команда енергослужби, за яку разом з Василем Луцьким виступали Ярослав Штогрин і Олександр Мезько. Це тріо тенісистів у підсумку набрало 27 очок.
   На три очки менше виявився здобуток у команди управління, яка посіла друге місце. Третє місце дісталося команді виробництва ПВХСС і КС (15 очок), а нижче трійки призерів розмістилися в підсумковій турнірній таблиці змагань з настільного тенісу команди виробництва етилену і поліетилену (13 очок) та залізничного цеху (11 очок).

   Віктор Панасько, інструктор-методист ФСК «Нафтохімік».


Іван Тимчишин став переможцем клубного чемпіонату України

   Тренер-викладач ДЮСШ ФСК «Нафтохімік», кандидат у майстри спорту Іван Тимчишин наступного сезону виступатиме в першій лізі чемпіонату України з настільного тенісу. Це право він виборов разом з колегами по команді «ІФНТУНГ – ОДЮСШ-1» міста Івано-Франківська, яка стала переможцем клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2013-2014 рр. у Західній регіональній лізі.
   За словами калуського тенісиста, все вирішилося в місті Жовква Львівської області, де 29 і 30 травня відбувся другий (заключний) тур фінальних змагань клубного чемпіонату України у Західній регіональній лізі. Тут нагороди чемпіонату виборювали 12 команд цієї ліги (по шість кращих колективів з Івано-Франківської та Львівської зон). Спільна команда Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та обласної ДЮСШ №1 вдало провела матчі з усіма суперниками, набравши найбільшу кількість очок та ставши в підсумку переможцем клубного чемпіонату України. Разом з Іваном Тимчишиним клубне чемпіонське звання здобули майстер спорту Андрій Гордій з Косова та кандидати в майстри спорту Владислав Сидорак з Рогатина, Михайло Мосюк з Богородчан й іванофранківці Ярослав Варнасевич і Михайло Жолубак. До речі, останній – наймолодший гравець команди «ІФНТУНГ – ОДЮСШ-1». Михайло Жолубак – семикласник ЗОШ №23 м.Івана-Франківська, є членом збірної України з настільного тенісу, активно займається цим видом спорту під керівництвом досвідчених тренерів, майстрів спорту Василя Кушніра та Володимира Дячка.
   Щодо срібних та бронзових призерів клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2013-2014 рр. у Західній регіональній лізі, то ними стали відповідно команди «Рівне» (м. Рівне) і СК «ЛІРС-4» (м. Жовква. Вони, як і команда-переможець чемпіонату, були відзначені кубками, медалями і грамотами Федерації настільного тенісу України.

   Василь Ткачук


Команда школи-ліцею – переможець турніру на призи гендиректора «КАРПАТНАФТОХІМу»

   20 травня в спортзалі ФСК «Нафтохімік» відбулися фінальні матчі дитячого турніру з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району на призи генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», який був присвячений Міжнародному дню захисту дітей. За чемпіонське звання змагалися чотири найсильніші команди, що визначились за результатами поєдинків, проведених у попередніх етапах турніру, взяти участь у якому виявили бажання аж п’ятнадцять колективів.
   Всього цього дня було зіграно чотири матчі. Переможці перших двох поєдинків отримали право поборотися за перше місце, а переможені відповідно зустрітися між собою у матчі за третє місце. Судила всі поєдинки тренер-викладач з баскетболу ДЮСШ управління освіти Калуської міськради Людмила Семанишин. Вона ж була і головним суддею дитячого турніру з баскетболу.
   Результати вирішальних поєдинків виявились наступними:
   СЗОШ №2 – Верхнянська ЗОШ – 28:19;
   Калуський НВК «ЗОШ №10-ліцей» – Довговойнилівська ЗОШ – 33:29;
   матч за третє місце:
   Верхнянська ЗОШ – Довговойнилівська ЗОШ – 25:18;
   матч за перше місце:
   Калуський НВК «ЗОШ №10-ліцей» – СЗОШ №2 – 30:26.
   Отже, переможцем першого дитячого турніру з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району стала команда НВК «ЗОШ №10-ліцей». Як зізналася пізніше Людмила Михайлівна, за цю команду виступали практично всі її вихованці. Два вихованці цього тренера були і в складі команди СЗОШ №2, яка посіла друге місце.
   Перед церемонією нагородження переможців, призерів та учасників турніру, яку проводили генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Шулиндін і голова об’єднаного профкому «ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ» Олег Кушлик, для учнів загальноосвітніх закладів Калущини майстер-клас із закидання м’яча в козину з різних позицій під час атак продемонстрували відомі калуські спортсмени, колишні вихованці Людмили Семанишин, а нині гравці команд першої та вищої ліг чемпіонату України Андрій Наявко (БК «Галичина-2», Львів), Андрій Мацьків і Володимир Педенко (БК «Тирлич-ПНУ», Івано-Франківськ) та Тетяна Гаїв (БК «Єлисавет-Баскет-2», Кіровоград).
   Всі команди-учасники змагань були відзначені солодкими призами, баскетбольними м’ячами фірми Mikasa і пам’ятними вимпелами. А переможці та призери турніру, крім цього, отримали в нагороду грамоти і кубки.
   Також були вручені індивідуальні призи від генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» (флешки і грамоти) окремих кравцям турніру, яких його організатори, суддівська колегія та вболівальники визнали переможцями в чотирьох номінаціях. Так, кращим нападником турніру став Роман Сокіл (СЗОШ №2), кращим захисником – Іван Кохан (Калуський НВК «ЗОШ №10-ліцей»), наймолодшим учасником змагань виявився Данило Гамдзій (Калуська гімназія), а приз глядацьких симпатій отримав Дмитро Тимків (ЗОШ №4).

   Василь Ткачук.


Юнакам ВК «Нафтохімік» «бронза» чемпіонату не світить

   Минулими вихідними відбулися матчі передостаннього туру чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу у вищій лізі та серед юнацьких команд. Обидва калуські колективи, які 10 травня приймали волейболістів «ЛВУМГ» (Долина-Богородчани), поступилися своїм суперникам. Чоловіча команда ВК «Нафтохімік» програла гостям з рахунком 0:3, а юнацька зазнала поразки від суперників з рахунком 1:3.
   Тепер результати матчів останнього туру чемпіонату області з волейболу, які пройдуть 17 травня, вже в принципі не матимуть ніякого значення для підопічних Любомира Фединяка. Сезон 2013-2014 рр. чоловіча команда ВК «Нафтохімік» завершить на останньому місці в підсумковій турнірній таблиці чемпіонату, а юнацька команда посяде четверте місце. На жаль, остання не витримала конкуренції в боротьбі за «бронзу» чемпіонату з командою СК «Прибилів», яка в матчі передостаннього туру вдома обіграла ВК «Залуччя» з рахунком 3:0 та забезпечила собі перевагу над калуськими волейболістами в чотири очки.

   Наш кор.


Призи гендиректора виборюють юні баскетболісти

   23 квітня в Калуші стартував черговий дитячий турнір на призи генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна. Цього разу ФСК «Нафтохімік» організував змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району, приурочивши їх до Міжнародного дня захисту дітей.
   У день відкриття турніру, в якому зголосилися взяти участь 15 юнацьких команд, були зіграні і перші матчі. За їх підсумками визначились дві кращі команди серед п’ятьох колективів загальноосвітніх навчальних закладів Калуського району, які надалі вже у фінальній частині турніру продовжать боротьбу за його основні нагороди з двома найсильнішими командами від міста.
   З сільської групи «А» до фіналу потрапила команда Верхнянської ЗОШ, яка обіграла команду Сівка-Войнилівського НВК з рахунком 20:7. Переможцем групи «Б», де змагалися три команди, стали волейболісти Довговойнилівської ЗОШ. Вони обіграли своїх суперників з Войнилівської ЗОШ (35:6) і Перевозецької ЗОШ (37:7). Друге місце в цій групі посіли войнилівські волейболісти, перемігши перевозецьких учнів з рахунком 8:6.
   Зіграли поєдинок між собою і переможці сільських груп «А» і «Б». У ньому сильнішими виявились верхнянські волейболісти, які обіграли суперників з Довговойнилівської ЗОШ з рахунком 17:2.
   Щодо команд загальноосвітніх навчальних закладів Калуша, які теж розподілено на дві групи (по п’ять колективів у кожній), то вони 23 квітня тільки розпочали боротьбу за вихід до фінальної частини турніру. Зокрема, цього дня було зіграно тільки чотири матчі, результати яких виявилися наступними:
   Група «А»:
   СЗОШ №2 – ЗОШ №4 – 39:2;
   Група «Б»:
   ЗОШ №6 – Калуська гімназія – 14:18,
   НВК «ЗОШ №10-ліцей» – ЗОШ №1 – 37:6,
   ЗОШ №5 – ЗОШ №6 – 19:12.
   У групі «А» ще не приступали до змагань команди третьої, сьомої і восьмої шкіл.

   Василь Ткачук.


«Нафтохімік» – «Прикарпаття»: юнаки перемогли, дорослі програли

   Минулої неділі в спортзалі ФСК «Нафтохімік» пройшли матчі чергового туру чемпіонату області з волейболу між чоловічими і юнацькими командами ВК «Нафтохімік» (Калуш) і ФОСК «Прикарпаття» з Коломийського району.
   Цього разу юні калуські волейболісти потішили своїх уболівальників. Підопічні Любомира Фединяка перемогли суперників з Коломийщини в трьох сетах – 25:10, 25:21 і 25:16, здобувши такі бажані три очки.
   А ось чоловіча команда ВК «Нафтохімік» знову не спромоглася збільшити свій очковий доробок у вищоліговому чемпіонаті області з волейболу. Вже перший сет поєдинку з командою ФОСК «Прикарпаття» господарі майданчика розпочали невдало. Перед першим тайм-аутом, який попросив тренер «Нафтохіміка», вони поступалися суперникам – 1:5. Потім гру вирівняли і навіть забезпечили собі перевагу в 5 очок – 17:12, але надалі її так само легко втратили і врешті-решт партію програли з рахунком 26:28.
   Другий сет волейболісти «Прикарпаття» продемонстрували ще більш злагоджену командну гру й заслужено перемогли калушан з рахунком 25:19.
   Показовою в плані того, що команда «Нафтохімік» може навіть в найскладніші моменти налагодити свою гру та проявити волю до перемоги, стала третя партія. Підопічні Любомира Фединяка нарешті обіграли волейболістів з Коломийського району з рахунком 25:20. Відповідно у них з’явився шанс ще поборотися й за загальну перемогу в матчі та здобути два очки. Однак збутись надіям калушан на тай-брейк гості таки не дозволили. У четвертому сеті вони теж перемогли гравців «Нафтохіміка» з ще більшим, ніж в інших партіях, рахунком – 25:12. Отже, калуська команда не «заробила» в матчі з командою ФОСК «Прикарпаття» жодного очка.

   Василь Ткачук.


Нафтохіміки змагалися за тенісними столами

   6 квітня в тенісному залі ФСК «Нафтохімік» відбулися змагання з настільного тенісу за програмою літньої спартакіади ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР». Кожна з команд була представлена на них трьома учасниками.
   За підсумками турніру перше місце виборола збірна команда виробництв ВХіКС та ПВХ-С. Вона і команда управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» набрали по 18 очок, тому при визначенні переможця змагань передусім до уваги бралась результативність тенісистів, які виступали за першим столом. Тут не було рівних представникові збірної команди виробництв ВХіКС та ПВХ-С Ігорю Виннику, який переміг всіх своїх суперників, особисто набравши 8 очок.
   Третє місце в змаганнях з настільного тенісу посіла команда залізничного цеху, а четверте і п’яте місця дісталися відповідно командам енергослужби ПрАТ «ЛУКОР» і виробництва етилену і поліетилену.

   Віктор Панасько.


Чемпіонський титул здобула команда СЗОШ №2

   6 березня в спортзалі ФСК «Нафтохімік» пройшли фінальні поєдинки дівочого турніру з волейболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району на призи генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна, який організатори присвятили до Міжнародного жіночого дня. За чемпіонський титул змагалися чотири дівочі колективи, які за підсумками матчів попередніх етапів турніру виявилися сильнішими від інших міських та сільських учнівських команд. Це, зокрема, волейболістки СЗОШ №2, ЗОШ №7, Верхнянської ЗОШ та Новицького НВК.
   Кожна з команд-учасниць завершального етапу змагань прибула цього дня в спортзал ФСК «Нафтохімік» зі своєю групою підтримки. Їх представники надзвичайно емоційно та палко вболівали за дівчат, бажаючи їм тільки перемоги. І волейболістки намагалися виправдати сподівання своїх уболівальників та вчителів фізкультури, які зробили чимало для того, щоб якнайкраще підготувати їх до фінальних ігор турніру.
   У перших двох матчах, переможці яких отримували право поборотися за чемпіонський титул, сильнішими виявилися команди, які до цього поразок не зазнавали. З однаковим рахунком 2:0 волейболістки Новицького НВК обіграли суперниць із ЗОШ №7, а учениці СЗОШ №2 перемогли дівчат з Верхнянської ЗОШ.
   Поєдинок за третє місце між командами ЗОШ №7 і Верхнянської ЗОШ настільки був напруженим, що вчитель фізкультури сьомої школи Ігор Олійник інколи на декілька хвилин виходив із спортзалу на вулицю, щоб дещо заспокоїтись від переживання за своїх підопічних.
   Відверто кажучи, не все добре в них виходило в першому сеті. Проходив він з перемінним успіхом, але коли вже дійшло до рахунку 14:14, волейболістки міської школи зуміли надалі дуже чітко та без помилок зіграти на своїх позиціях і здобути такі бажані два очки.
   Довели вони свою перевагу над суперницями з Верхнянської ЗОШ і в другому сеті, обігравши їх з рахунком 15:10.
   Гідними одна одної виявилися і команди СЗОШ №2 та Новицького НВК, які проводили між собою матч за перше місце. В цьому напруженому протистоянні сильнішими виявилися волейболістки міської школи, діями яких керували вчителі фізкультури Леся Ганущак і Наталія Корнійчук. Вони обіграли команду Новицького НВК (вчитель фізкультури – Василь Петрів) з рахунком 2:0 (15:12 і 15:10) й відповідно стали переможцями дівочого турніру з волейболу на призи генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
   Нагородження учасників турніру, в якому, нагадаємо, виступало 13 команд, провів заступник генерального директора підприємства Юрій Безуглий. Всі дівочі колективи загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району були відзначені волейбольними м’ячами, солодощами та пам’ятними вимпелами. Крім того, волейболістки СЗОШ №2, які стали переможцями змагань, та їх призери – команди Новицького НВК і ЗОШ №7 отримали в нагороду пам’ятні кубки та грамоти.
   Індивідуальними спеціальними призами – флеш-картками пам’яті організатори турніру відзначили кращу нападницю Юлію Курдюкову (СЗОШ №2), кращу захисницю Ольгу Шевців (ЗОШ №7), наймолодшу учасницю Ірину Мазур (Верхнянська ЗОШ) та глядацьку симпатію Діану Дякович (Новицький НВК).

   Василь Ткачук.


Стартував турнір на призи гендиректора «КАРПАТНАФТОХІМу»

   6 лютого в спортивному залі ФСК «Нафтохімік» відбулося урочисте відкриття дівочого турніру з волейболу серед учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша та Калуського району на призи генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна.
   Вітаючи учасниць змагань, Володимир Володимирович зауважив, що цьогоріч і дівчата, і юнаки ще матимуть можливість позмагатися і в інших турнірах, що проводитимуться при підтримці підприємства. Керівник «КАРПАТНАФТОХІМу» побажав дівчатам побільше займатися спортом, щоб зміцнювати своє здоров’я та бути красивими.
   З вітальним словом також звернувся до волейболісток голова ФСК «Нафтохімік» Василь Худин, а чудові пісні для них виконала юна калушанка Анастасія Терещенко.
   Після цього з системою проведення турніру ознайомив його учасниць головний суддя змагань Богдан Войтович. Він, зокрема, повідомив, що за призи від генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» зголосилися позмагатися 13 команд. Виходячи з такої кількості колективів, сформовано три групи, одну з яких склали учнівські команди сільських шкіл та НВК. У групах команди змагатимуться за одноколовою системою. З так званої сільської групи дві найсильніші команди відразу потраплять до фіналу, в якому разом з ними призи турніру розігруватимуть і дві найкращі учнівські команди від міста Калуша. Щоправда, останні ще повинні подолати своїх суперників у півфінальних поєдинках, які пройдуть 20 лютого. А завершити турнір заплановано 6 березня, напередодні святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня.
   У перший день змагань міські команди в спортзалі ФСК «Нафтохімік» зіграли в своїх групах тільки матчі першого туру. Ось їхні результати:
   СЗОШ №2 – ЗОШ №3 – 2:0 (15:9, 15:7),
   ЗОШ №9 – ЗОШ №5 – 0:2 (7:15, 10:15),
   ЗОШ №7 – ЗОШ №6 – 2:0 (15:12, 15:10),
   ЗОШ №1 – Калуська гімназія – 2:0 (15:12, 15:7).
   Команди сільських шкіл і НВК змагалися у спортзалі Калуського політехнічного коледжу, де відбулися всі матчі групового етапу турніру. В підсумку перше місце в групі посіла команда Новицького НВК, яка здобула перемоги в усіх поєдинках.
   Особливо захоплюючим був її матч з командою Верхнянської ЗОШ. Для виявлення переможця в ньому судді довелось призначити третій вирішальний сет, в якому її величність Фортуна виявилась більш прихильною до новицьких волейболісток. Вони, а також волейболістки з Верхньої, котрі посіли друге місце в цій групі, пів справи вже зробили – вийшли до фінальної частини турніру та відповідно не дозволили продовжити подальшу боротьбу за його основні призи від генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» командам Томашівської ЗОШ, Голинської ЗОШ і Тужилівського НВК.

   Василь Ткачук.


 

 

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

СПАРТАКІАДА

ВОЛЕЙБОЛ

ТЕНІС

ШАХИ

ШАШКИ

Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor