О производствах
 

Новости

 

История

 

Соучредители

 

Социальное развитие

 

Благотворительность и
спонсорство

Производства
  Этилена и полиэтилена
 

Хлорвинила и
каустической соды

 

Продукция

Вести с НК "Лукойл"

Информация ЧАО "ЛУКОР"
Инвестиционные проекты
  Модернизация ВХМ

Коммерческие предложения

Тендеры

  Условия проведения
  Документация
  Объявленные тендеры
  Информация о победителях
Пресс-релизы
Контакты
Регион
  Местные новости
  Спортивные новости
"Нефтехимик"
  Спортивный клуб
  Футбольный клуб
Фотогалерея
"Калушский нефтехимик"
  Архив новостей
"ФЖК "Нефтехимик"

 

Вісті з НК "ЛУКОЙЛ"


"Карпатнафтохім" допоможе "Ставролєну" відновити роботу виробництва поліпропілену

    Вже найближчим часом нафтохімічне підприємство "Ставролєн" з міста Будьонівська (Російська Федерація), яке теж входить до складу нафтової компанії "ЛУКОЙЛ", відновить виробництво поліпропілену.
   А стане це можливим завдяки поставці сировини – пропілену саме з нашого ТОВ "Карпатнафтохім", а також з ряду підприємств Російської Федерації, про що інформує прес-служба НК "ЛУКОЙЛ".
   Паралельно з підготовкою до введення виробництва пропілену в дію ведуться активні ремонтно-відновлювальні роботи з ліквідації наслідків пожежі, яка мала місце у ТОВ "Ставролєн" у грудні 2011 року на виробництві етилену і пропілену, в результаті чого робота усього підприємства була тимчасово призупинена.
   У даний час монтуються металоконструкцій, які зазнали руйнації, пошкоджені вогнем колони, проводиться заміна теплової ізоляції, а також експертиза підприємства на стан його промислової безпеки. У найближчі дні монтажні організації мають приступити до зварювання вузлів та монтажу трубопроводів на естакадах.
   Як раніше повідомлялося, за умов своєчасного виготовлення і поставки необхідного обладнання установка з виробництва етилену і пропілену може запрацювати вже у квітні 2012 року. Хоча керівництво компанії "ЛУКОЙЛ" не виключає, що ці строки з об'єктивних причин  можуть бути перенесені.

    Оф. інф.


"ЛУКОЙЛ" підтримує Одеський НПЗ у робочому стані

   Про це минулого тижня в Давосі повідомив журналістам президент компанії "ЛУКОЙЛ" Вагіт Алекперов.
   Що стосується термінів введення у дію цього нафтопереробного заводу, то глава нафтової компанії заявив наступне:
   – "Сьогодні, якщо буде прийнято ряд рішень, пов'язаних з економічною ситуацією в нафтопереробці, то, зрозуміло, ми завод запустимо. Адже підприємство і сьогодні знаходиться у робочому стані: ми спостерігаємо за коньюктурою, за маржою переробки, за тою ситуацією, яка відбувається в Україні на її роздрібному ринку".
   Президент "ЛУКОЙЛу" також нагадав, що завод був зупинений через складну економічну ситуацію на ринку нафтопереробки України і питання маршруту поставки нафти в Одесу сьогодні не є визначальним.
   – Це питання ми обговорюємо і, зрештою, можемо задля цього задіяти нафтопровід "Дружба", – підкреслив В.Алекперов. – Рішення з цього приводу вже знайдено в Міністерстві енергетики України. Але ключовим питанням залишається економіка, податкова система, яка діє в Україні.
   Президент нафтової компанії також відзначив, що у разі прийняття українською державою рішення про підтримку нафтохімічної галузі, "ЛУКОЙЛ" зможе гарантувати прийнятні ціни на продукцію, яку виробляє введене у дію у 2011 році у ТОВ "Карпатнафтохім" виробництво полівінілхлориду суспензійного (ПВХ-С).
   – Якщо держава прийме рішення про розвиток своєї хімії, ціна ніколи б не зашкалювала ті цифри, які існують. – Сьогодні в Україну везуть ПВХ із Південної Кореї і Німеччини, коли ми вже маємо виробництво на території країни з кращою якістю, – наголошував журналістам глава "ЛУКОЙЛу".

    Оф. інф.


Рада директорів компанії підбила підсумки роботи в 2011 році

    Вчора в Москві відбулося засідання Ради директорів ВАТ «ЛУКОЙЛ», на якому були підбиті попередні підсумки роботи компанії в 2011 році й визначені пріоритетні завдання на 2012 рік і на найближчу перспективу.
   В 2011 році приріст запасів вуглеводневої сировини може скласти 143 млн. тонн. Минулого року було відкрито родовища в Республіці Комі, Пермському краї, Західному Сибіру й Волгоградської області. Крім цього, було відкрито 20 нових покладів на розроблювальних родовищах. Обсяг видобутку вуглеводнів Групою «ЛУКОЙЛ» з урахуванням видобутку дочірніми підприємствами очікується на рівні 112,7 млн. тонн, що на 4,6 млн. тонн менше, ніж в 2010 році.
   У 2011 році був здійснений технологічний прорив, який дозволив підвищити прогноз економічно рентабельного введення в розробку в 2012-2021 роках додаткових запасів 3,6 млрд. барелів нафти за рахунок збільшення коефіцієнта отримання нафти на родовищах у РФ.
   Очікується також, що в 2011 році обсяг видобутку газу в компанії сягне 22 млрд. м3 і на 3,2% перевищить рівень 2010 року.
   Інвестиційні витрати Групи «ЛУКОЙЛ» за минулий рік передбачаються в розмірі 9,8 млрд. дол. (+ 22% до рівня 2010 року). Ріст інвестицій бізнес-сегмента «Геологорозвідка й видобуток» складе 29% і досягне рівня 7,6 млрд. дол. Інвестиційні витрати по бізнес-сегменту «Переробка й збут» за 2011 рік очікуються в розмірі 2 млрд. дол., завдяки чому відбудеться збільшення випуску високоякісного бензину.
   На виконання науково-технічних робіт в 2011 році було спрямовано 4,9 млрд. руб. Обсяг фінансування програми промислової безпеки, поліпшення умов і охорони праці, попередження й ліквідації надзвичайних ситуацій в 2011 році склав понад 7 млрд. рублів. На заходи щодо забезпечення екологічної безпеки торік було спрямовано близько 20 млрд. рублів.
   За попередніми даними, сума податкових платежів і мит у бюджетну систему РФ від організацій Групи «ЛУКОЙЛ» складе 1 026 млрд. рублів, що на 255 млрд. рублів більше аналогічного показника 2010 року. Таким чином, "ЛУКОЙЛ" за сумою сплати податків в 2011 році посів друге місце у Російській Федерації.

    Прес-служба ВАТ "ЛУКОЙЛ".


Введено у дію "сонячну" електростанцію в Болгарії

    Компанія "ЛУКОЙЛ" розпочала експлуатацію фотоелектричної станції (ФЕС) неподалік болгарського міста Бургас на території площею понад 2,5 га.
   Потужність станції становить 1,25 МВт. Вироблена на ФЕС електроенергія буде реалізовуватися на відкритому ринку за преференційним тарифом, який для ФЕС зафіксований на 12 років.
   Обсяг викидів забруднених речовин і парникових газів від діяльності такої електростанції на 1,6 тис. тонн у рік менший порівняно з традиційними установками теплової генерації електроенергії такої ж потужності.
   Управління ФЕС здійснює ТОВ "ЛУКОЙЛ-Екоенерго", яке було створене у 2011 році з метою реалізації проектів в галузі альтернативної енергетики.

    Прес-служба ВАТ "ЛУКОЙЛ".


Вчилися ліквідовувати фонтани нафти на морі

    18 травня ВАТ ЛУКОЙЛ провело тактико-спеціальні навчання з ліквідації газонафтоводопроявів і загрози виникнення відкритих нафтогазових фонтанів на родовищі ім. Юрія Корчагіна в російському секторі Каспійського моря.
   У ході навчань на морській крижаностійкій стаціонарній платформі були проведені практичні заходи захисту й евакуації персоналу. Крім цього, в умовах, максимально наближених до реальних, із застосуванням спеціального протифонтанного устаткування були відпрацьовані дії щодо ліквідації аварій на свердловині в процесі буріння, а також на експлуатаційній свердловині.
   Навчання продемонстрували високий рівень координації і взаємодії всіх сил і засобів, а також наявність устаткування і матеріалів, необхідних для оперативного попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.


„ЛУКОЙЛ” і „Назарбаєв Університет” підписали меморандум

    17 травня в столиці Казахстану – Астані президент ВАТ „ЛУКОЙЛ” Вагіт Алекперов і голова виконавчої ради АТ „Назарбаєв Університет” Аслан Саринжипов підписали меморандум про співробітництво.
   Відповідно до документа, сторони реалізуватимуть спонсорські й благодійні програми, спрямовані на розвиток освіти, охорони здоров'я і науково-дослідницької діяльності.
   ВАТ „ЛУКОЙЛ” і „Назарбаєв Університет” розроблять спільну стипендіальну програму для стимулювання кращих студентів, підвищення кваліфікації викладачів і розвитку вузівських науково-дослідних проектів.

    Пре-служба „ЛУКОЙЛу”


Зміни в керівництві ВАТ "ЛУКОЙЛ".

     Начальником головного управління нафтопереробки й нафтохімії ВАТ «ЛУКОЙЛ» призначено Олега Дурова, котрий раніше обіймав посаду генерального директора ТОВ «ЛУКОЙЛ-Нижньогороднафтооргсинтез».
   Віце-президента Томаса Мюллера, котрий раніше працював начальником вищезгаданого управління, призначено радником першого віце-президента ВАТ «ЛУКОЙЛ» Володимира Некрасова.
   Посаду генерального директора ТОВ "Нижньогороднафтооргсинтез" довірено Олексію Коваленку, котрий очолював ПАТ «ЛУКОЙЛ-Одеський НПЗ». У свою чергу генеральним директором «ЛУКОЙЛ-Одеський НПЗ» призначено Валерія Чахеєва, який до цього обіймав посаду заступника генерального директора з виробництва цього товариства.

Прес-служба ВАТ "ЛУКОЙЛ".2011. ООО "Карпатнефтехим" - победитель конкурса на лучшие здания и сооружения Украины, построенные и принятые в эксплуатацию в 2010 году за сооружения ПРОИЗВОДСТВА ПОЛИВИНИЛХЛОРИДА СУСПЕНЗИОННОГО.

2007. ООО "Карпатнефтехим" получило именной диплом на право использования фирменного знака участника рейтинга компании "Гвардия".

2007. ООО „Карпатнефтехим” стало победителем Всеукраинского конкурса качества продукции „100 лучших товаров Украины” в номинации „Продукция производственно-технического назначения”, организованном Государственным комитетом Украины по вопросам технического регулирования и потребительской политики. Редкий аргон высокой чистоты, который вырабатывается в „Карпатнефтехиме”, признан самым лучшим в Украине среди товаров производственно-технического назначения.

2006-2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель конкурса "100 лучших товаров".

Май 2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель первого Всеукраинского конкурса предприятий в сфере внешнеэкономической деятельности “Европейский выбор”.Октябрь 2006. ЗАО “ЛУКОР” и ООО “Карпатнефтехим” признаны лучшими предприятиями в рамках общеукраинского проекта “Химическая и нефтехимическая промышленность Украины”.


Июнь 2006. Всеукраинский конкурс качества продукции (товаров, работ, услуг) „100 лучших товаров Украины” продукт производства „Полиолефин” ООО „Карпатнефтехим”, полиэтилен марки НХ 4810Н признал одним из лучших видов продукции в номинации „Товары производственно-технического назначения”.

Апрель 2006. Золотая медаль качества "Высшая проба" за внедрение на предприятии современных технологий и выпуск высококачественного и конкурентоспособного на рынке полиэтилена.

Июль 2005. Сергей Чмыхалов награжден отличием „Лидер химической и нефтехимической промышленности Украины”.

 


Наше предприятие в 2004 году успешно выполнило задачи, поставленные "Программой сертификации корпоративной системы управления группы „ЛУКОЙЛ-Нефтехим” на 2004-2007 годы", и первым среди предприятий группы получило сертификаты соответствия по всем трем системам.


„Euro Market” – награда за интеграцию в мировую экономику. (2004г.).


Отличие ЗАО "ЛУКОР" в рамках международного проекта „Мосты дружбы. Украина – Россия 2003-2004”.

20.11.2003 ЗАО „ЛУКОР” отмечено Почетным дипломом и международной премией „Бизнес-Олимп” с присвоением предприятию звания „Золотая торговая марка”, а генерального директора общества Сергея Чмыхалова – именным отличием „ Общественное признание”.

Западная региональная таможня наградила ЗАО „ЛУКОР” почетной грамотой за высокий уровень таможенной культуры и добросовестное выполнение в течение 2002-2003 гг. обязательств перед Государственным бюджетом Украины.

Международная Платиновая Звезда за качество в сфере удовлетворения потребностей клиентов, мастерство, инновации в технологии. Париж. Франция. 2003 год.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor