Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Відзначили лідерів галузей. У їх числі трьох нафтохіміків

   Основні заходи з нагоди 576-річчя першої літописної згадки про місто Калуш припали на суботу, 25 травня. Саме у цей день відбувся урочистий прийом гостей свята, прийшли інші важливі і цікаві заходи на бульварі Незалежності (спортивне свято), площі Героїв (фольклорно-мистецьке свято і свято вареника), парку культури і відпочинку ім.Івана Франка (святковий концерт та феєрверк).
   А ще 25 травня у Палаці культури "Мінерал" відбулася головна офіційна частина свята – урочиста сесія. Участь у її проведенні, окрім діючих депутатів міськради, взяли керівники підприємств і установ, представники виконавчих і державних структур, малого і середнього бізнесу міста та гості свята. Доклали зусиль для того, аби сесія проходила у святковій атмосфері, працівники ПК "Мінерал" та художні колективи міста.
   Розпочалася ж урочиста сесія з вітань на адресу Калуша і його громади. Першому було надано право це зробити заступнику голови обласної державної адміністрації Ігорю Зваричу, який, до речі, свій трудовий шлях у середині сімдесятих років минулого століття розпочинав приладистом у колективі КХМК.
   Вітали калушан зі святом почесні громадяни міста Степан Різник, Мирон Макар та декан УПКП о.Григорій Мороз, керуючий справами міськвиконкому першого демократичного скликання міськради Василь Заник й інші. А представник колективу калуських нафтохіміків Анатолій Гетьманчук, вітаючи калуську громаду з Днем міста від імені керівництва комплексу, наголосив, що генеральний директор "КАРПАТНАФТОХІМу" Володимир Шулиндін у даний час перебуває у Москві, де вирішуються важливі питання, пов'язані з відновленням роботи виробництв. Ця інформація викликала оплески у присутніх у залі "Мінералу", що краще будь-яких слів підтвердило значимість роботи підприємства для економіки Калуша та його жителів.
   Багатим на приємні показники, що мають місце у житті Калуша на відміну від багатьох інших міст України, був насичений виступ міського голови Ігоря Насалика. А проект безкоштовного забезпечення калушан ліками у медичних закладах міста є, за словами І.Насалика, унікальним і єдиним в усій державі.
   На завершення сесії відбулося урочисте нагородження тих представників громади міста, які досягли найбільш вагомих результатів у праці і суспільному житті. Так, зокрема, нагрудний знак "За заслуги перед Калушем" з рук міського голови отримали Мирон Макар, скульптор, член Національної спілки художників України Ігор Семак та начальник фінансового управління міської ради Марія Семенюк.
   А ще цього року влада міста з нагоди свята і за особисті заслуги перед громадою визначила лідерів усіх тих галузей, які особливо затребувані у Калуші. Тож, згідно з розпорядженням міського голови, оригінальну статуетку та диплом "Лідер галузі" отримала начальник управління освіти міської ради Любов Максимович (галузь – наука і освіта). Такими ж дипломами, а також золотим значком "Калуш" були нагороджені директор ТОВ "Карпатська кераміка" Іван Петрів (кращий меценат), генеральний директор ТОВ "Таркетт "Вінісін" Роман Пукіш (економічний прогрес), начальник управління праці і соціального захисту населення міськради Любов Федоришин (соціальний захист), завідувач гастроентерологічного відділення ЦРЛ Лідія Белей (медицина), директор КП "Ритуальна служба" Петро Полішій (ЖКГ), вчитель біології Калуської гімназії Галина Лойош (освіта) і заступник генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Микитин (будівництво).
   Ще 11 представникам різних галузей були вручені дипломи "Лідер галузі" та срібні знаки "Калуш". Приємно, що у їх числі були і кореспондент нашого тижневика, член Національної спілки журналістів України Петро Шевчук (галузь – журналістика) та голова Ради ветеранів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР" Валентина Білецька (підтримка ветеранів праці нафтохімічної промисловості).
   Після завершення процедури вручення нагород і теплих вітань від учасників святкового концерту усі присутні на урочистій сесії приєдналися до святкової колони, яка у супроводі духового оркестру пройшла вулицями Калуша до площі Героїв, де і відбулося офіційне відкриття свята.

   Степан Василів.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor