Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Відвантажено рекордну кількість ПВХ

    За оперативними даними, у березні поточного року споживачам полівінілхлориду буде реалізовано понад 21 тис. тонн цього продукту. Відвантаження за місяць такої значної кількості ПВХ у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» досі ще не домагалися.
   – Попередній рекорд з відвантаження полівінілхлориду, який був зафіксований у лютому 2012 року, перевершено більш як на 5 тис. тонн, – з приємністю констатує заступник начальника відділу збуту ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Роман Псюк. – Цього позитивного результату досягнуто завдяки спільним зусиллям виробничників і вантажників ПВХ, працівників транспортного відділу, відділу збуту та інших служб підприємства.
   Крім того, у березні ми майже на 2 тисячі тонн зменшили загальний обсяг залишку ПВХ на складах. Зараз там залишається ще близько 7 тис. тонн полівінілхлориду, який був вироблений в зимовий період, коли попит на цей продукт різко зменшується.
   За словами Романа Михайловича, сьогодні приблизно 30 відсотків нашого ПВХ реалізовується споживачам в Україні, а решта в основному споживає російський ринок. У Російські Федерацію поліхлорвініл транспортується в залізничних вагонах, а до українських споживачів продукт перевозиться й автомобільним транспортом.
   – На квітень попередній план виробництва ПВХ доведений в обсязі 17 тис. тонн, а завдання з відвантаження полівінілхлориду споживачам збільшено до 23 тис. тонн, – зауважує Р. Псюк. – Тобто цього місяця ми повинні реалізувати зі складів практично всі наявні там залишки цього продукту. А надалі щодоби передбачено виробляти й реалізовувати не менше 800 тонн ПВХ. В такому випадку установка з виробництва ПВХ-С вже працюватиме на своїх проектних потужностях. І вийти на режим виробництва й відвантаження полівінілхлориду в обсягах 23-25 тис. тонн в місяць – це одне з пріоритетних завдань поточного року для всього колективу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

    Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor