Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Євген Шахов: «У реалізації продукції акцент робимо на український ринок»

   За порівняно короткий період, що минув від пуску поліетиленової установки, виробництв вінілхлориду і каустичної соди та ПВХ-С після річного простою, на складах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вже накопичилась достатньо велика кількість готової продукції. А ось темпи її реалізації поки що не вражають. Тож роз’яснити ситуацію з приводу продажу готової продукції та відповісти на інші запитання ми попросили в. о. заступника генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з комерційних питань і транспорту Євгена Шахова.
   – Євгене Вікторовичу, річний простій виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» якимось чином позначився на тому, що тепер ми маємо певні труднощі з реалізацією продукції споживачам, з якими раніше співпрацювали?
   – Робити передчасні висновки не гоже без певних підстав. А їх наразі практично немає, щоб відповісти на поставлене запитання одним словом «так» або «ні». Однак, мабуть, ні для кого з фахівців передусім нафтохімічної галузі я не відкрию таємницю, коли скажу, що осінньо-зимовий період – не найкращий час для збуту полімерної продукції. Це, так би мовити, мертвий сезон для полівінілхлориду, поліетилену та інших продуктів.
   Та все-таки процес збуту нашої готової продукції останнім часом пожвавився. Звісно, поки що, скажімо, деякі споживачі нашого полівінілхлориду суспензійного купують його невеликими партіями, щоб спочатку випробувати продукт, перевірити його якість та інші показники, які мають значення для переробників ПВХ-С. А вже після цього вони будуть готові вести з нами більш предметну розмову про потребу в придбанні ПВХ-С та можливість укладання договору про виробництво та відвантаження для них відповідної кількості продукту в 2014 році чи ще й до кінця поточного року.
   За даними, підтвердженими лабораторними дослідженнями, на сьогоднішній день якість нашого полівінілхлориду суспензійного значно покращилась порівняно з тією, яка була до періоду перед вимушеною зупинкою виробництв. Це відзначають і споживачі, які вже на своїх підприємствах випробували наш продукт, вироблений цього місяця. Тому як персоналу цеху з виробництва ПВХ-С, так і окремим провідним фахівцям підприємства хотілось би за це особисто подякувати. У період простою виробництва та підготовки його до пуску вони виконали дуже важливу роботу.
   Також варто сказати, що стабільними споживачами нашого полівінілхлориду суспензійного продовжують залишатися Калуський трубний завод, фірми «Надія» з Харкова, найбільший виробник профільної продукції для віконних систем в Україні – компанія «Миропласт» з Дніпропетровська, «Облторгсервіс» з Чернівців. Виявляють бажання купувати його й інші підприємства з України. І це приємно, адже ми зараз у реалізації продукції основний акцент робимо саме на український ринок, оскільки він є найбажанішим і економічно вигідним.
   – Але це не означає, що підприємство відтепер зовсім не продаватиме ПВХ-С в інші країни?
   – Ні. Полівінілхлорид суспензійний поставлятимемо і в Росію, Білорусь, де маємо надійного партнера – фірму «Екструзія», та в інші країни Європи і світу. Так, недавно ми відновили поставки ПВХ-С в Туреччину. Туди відправили п’ять автомашин полівінілхлориду суспензійного для фірми «Ендер».
   Сподіваюся, що географія поставок цього продукту буде розширена після конференції «ПВХ: підсумки року 2013», проведення якої організовує 2 грудня в Москві російська фірма «Креон». Цей форум проходитиме за участю представників багатьох відомих у Європі та світі фірм-виробників і переробників полівінілхлориду. Від нашого підприємства доручено взяти участь в згаданій конференції мені та начальникові цеху з виробництва ПВХ-С Володимиру Трояну, який виступатиме в Москві та представлятиме міжнародній аудиторії наш полівінілхлорид суспензійний. Будуть на цьому форумі і представники блоку поставок і продаж компанії «ЛУКОЙЛ», які теж виступатимуть з відповідними доповіді перед учасниками зібрання.
   Під час перебування в Москві ми плануємо провести зустрічі з керівництвом відомої німецької компанії «Алюпласт», яка представлена в Україні підприємством «Алюпласт-Україна» (працює в м. Бровари під Києвом. – Авт.), а також має свої переробні заводи в Польщі, Словаччині та інших країнах Європи.
   – Остання зупинка виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» була спричинена і тим, що наш полівінілхлорид суспензійний не спроможний був на українському ринку ПВХ скласти гідну конкуренцію дещо дешевшому, але значно гіршому за якістю імпортному продукту з Китаю, США та інших країн. На сьогоднішній наша держава вже вжила якісь конкретні заходи, щоб якось захистити вітчизняного товаровиробника?
   – На жаль, на позитивні зрушення в цьому плані ми досі продовжуємо очікувати. Верховна Рада України вже кілька разів відхиляла законопроект про введення ввізного мита на ПВХ на території України. На сьогоднішній день в українському парламенті вже зареєстрований черговий новий законопроект, який перебуває на розгляді в комітетах ВРУ. Сподіваємося, що цей закон все-таки буде прийнятий народними депутатами України, адже в країнах ЄС ставка ввізного мита на ПВХ становить 6,5 відсотка, а в нас вона залишається нульовою.
   – Чи плануються найближчим часом розширення асортименту нашого полівінілхлориду суспензійного, адже його потенційних споживачів цікавлять різні марки цього продукту?
   – До кінця листопада продовжуватиметься виробництво ПВХ-С марки KSR-67, яка використовується в основному для випуску профільної продукції для віконних систем, ПВХ-труб. А в грудні заплановано виробництво ПВХ-С марки KSF-70, призначеної для випуску плівок, кабельної та іншої продукції.
   Щодо виробничих планів на 2014 рік, то вони будуть залежати від заявок споживачів нашого ПВХ-С та конкретних договорів, які з ними укладемо.
   – А як складається ситуація з реалізацією іншої готової продукції?
   – Як я вже говорив, реалізовувати будь-яку продукцію, що виробляємо, ми передусім зацікавлені на українському ринку. Тому зараз не дуже поспішаємо збувати поліетилен, оскільки роботу установки з його виробництва тимчасово призупинено.
   Що стосується соди каустичної, то перші партії цього продукту вже відвантажуємо для Бурштинської ТЕС, а також будуть відправлені в Прибалтику. Певну кількість соди каустичної плануємо реалізувати Калуській ТЕЦ та продати споживачам з Криму.

   Розмову вів Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor