Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Сім разів подумайте, перш ніж вкласти

    «Останнім часом у Калуші на площі Героїв з’явилися щити з рекламою «МММ-2011» та  оголошення з закликом приєднуватися до цієї організації, розклеєні в інших мікрорайонах міста. Хотілося б дізнатися, хто є засновником нової піраміди і чи має вона відношення до «МММ» 90-их років.
   Руслана Марич, читачка газети».
   Лише, мабуть, молоде покоління не пам’ятає реклами про «МММ», в яких фігурував Льоня Голубков, та про крах так званої фінансової піраміди, після того, як ув’язнили її засновника Сергія Мавроді. З роками про цю структуру забули і згадали лише після того, як С. Мавроді вийшов з в’язниці.
   На початку минулого року в кінотеатрах почав демонструватися фільм, в якому розповідалося про історію заснування, діяльність та банкрутство піраміди. І вже в січні  2011 року було засновано «МММ-2011».
   Як в українських, так і російських ЗМІ було багато інформації про цю структуру. Спочатку повідомлялося про те, що каса взаємодопомоги, а саме так воліють називати піраміду особи, які працюють у цій системі, поповнюється новими членами. Але нещодавно друковані та електронні видання зарясніли заголовками, які говорили про чергову ліквідацію «МММ».
   Зокрема, доводилося читати, що 16 червня засновник піраміди С. Мавроді заявив про припинення діяльності «МММ-2011» і старт проекту «МММ-2012». У той же час повідомлялося й про те, що вкладники збентежені тим, що відбувається, бо не можуть додзвонитися до своїх десятників (десятник реєструє нових учасників, зберігає їхні вклади на рахунках десятки, консультує учасників щодо роботи системи, займається виплатами виграшів. – Авт.) і отримати від них пояснення.
   У Калуші три місяці тому також з’явилася реклама про «МММ-2011», а сьогодні в місті розклеєні оголошення про «МММ-2012». Кореспонденту «КН» вдалося поспілкуватися з десятником цієї структури Сергієм (свого прізвища він не захотів називати).
   Офіс цієї структури в Калуші відкрився три місяці тому. Завітавши туди, відразу впадають в очі плакати, на яких попереджається про те, що «МММ» – фінансова піраміда і що піраміди мають властивість руйнуватися. Також мені тут пояснили, що перед тим, як зареєструватися й стати вкладником «МММ», також потрібно відзначити, що ти усвідомлюєш свій вчинок і знаєш про ризик втратити вклад. Цим, як на мене, ця структура оберігає себе від можливих скарг та нарікань невдоволених вкладників, які не отримують обіцяні дивіденди.
   Тим не менше, якщо вірити моєму співрозмовнику Сергію, незважаючи на різну інформацію та сумнозвісну історію «МММ», більше тисячі калушан вже встигли вкласти свої кошти у «МММ-2011». Не буду розповідати про те, як стати вкладником. Лише зазначу, що кожен новий учасник піраміди забезпечує виплату відсотків та повернення вкладу попереднику. Тобто, відкривши власний рахунок, новий учасник піраміди згодом переказує кошти на інший рахунок. На який саме – вказує десятник.
   Чи є нове «МММ» правонаступником попереднього і чи отримають його вкладники свої гроші? – цікавлюся в Сергія.
   На це він відповів, що люди, котрі не отримали відсотків після краху «МММ-2011», в цій новій структурі можуть отримати лише сам вклад та уже не 30-60% прибутку, а лише 10%.
   Від себе хочеться додати, що мета цієї публікацію не полягає в агітації цієї структури чи спробі її скомпрометувати. Кожна людина, яка несе свої заощадження чи то в банк, чи то в таку організацію, повинна враховувати степінь ризику. Зазначу лише, що не в усіх містах нашого регіону місцева влада однозначно сприйняла інформацію про існування такої структури. Пошукавши в Інтернеті публікації на цю тему, з’ясувала, що в Івано-Франківську влада не перешкоджає розповсюдженню реклами «МММ». У той же час депутати Коломийської міськради звернулися до Генерального прокурора України Віктора Пшонки та голови Державного комітету з регулювання ринку фінансових послуг Андрія Стесевського з вимогою заборонити діяльність цієї фінансової піраміди. У тексті звернення йдеться про те, що місто заполонила реклама про структуру, яка заманює людей, пропонуючи нереальні відсотки.
   Калуські обранці поки що мовчать. А, до слова, нещодавно «МММ-2011» стала спонсором конкурсу краси «Версаль-Калуш», який проводився в нашому місті.
   «Ми маємо мрію» – так українською розшифровується абревіатура «МММ». І амбіційність цієї мрії велика, але ж і ризики великі. Тому варто пам’ятати, що «фінансові піраміди шкідливі для здоров’я», а якщо вже вкладаєте в них свої гроші, то вкладайте стільки, скільки у випадку непередбачених ситуацій не шкода буде втратити.

   Віра Романів.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor