Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Цех отримав новий реактор

   27 травня на виробництві етилену і поліетилену було розвантажено із залізничної платформи та перевезено на майданчик цеху з виробництва вуглеводнів новий реактор R 9001, виготовлений на замовлення ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у Чернівцях на машинобудівному заводі. Його придбання обумовлено тим, що тут у свій час демонтували старий реактор та відправили у Будьоннівськ Російської Федерації для потреб іншого підприємства компанії «ЛУКОЙЛ» – ТОВ «Ставролен».
   Варто сказати, що у ТОВ «Машзавод» вертикальний суцільно зварений апарат діаметром 2105 мм і заввишки майже 8,5 м із напівсферичними днищами виготовляли для калуських нафтохіміків упродовж кількох місяців, однак чернівецькі машинобудівники повністю виконали взяті на себе зобов’язання навіть дещо раніше, ніж передбачалося в договорі з «КАРПАТНАФТОХІМом». Для перевезення доволі габаритного реактора від залізничної платформи на території виробництва етилену і поліетилену до місця призначення було використано відповідну вантажну автомашину, замовлену в одного з приватних підприємців міста Калуша, а для вантажно-розвантажувальних робіт – автокран Faun вантажопідйомністю 100 тонн від ТОВ «Карпатполімер».
   Обидва водії та обслуговуючий персонал, залучений до цього процесу, спрацювали чітко та злагоджено. Новий реактор було успішно вивантажено та розміщено на дерев’яному настилі на бетонній площадці поряд з циліндричним фундаментом, до якого вже була закріплена анкерними болтами металева опора. На цю конструкцію і мають встановити новопридбаний апарат монтажники.
   Начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів висловив сподівання, що процес визначення на тендерній основі підрядної монтажної організації не буде затяжним. На його думку, розпочати механо-монтажні роботи, обв’язку реактора можна було б уже в червні. Іван Михайлович також нагадав, що реактор R 9001 призначений для попереднього гідрування сировини (фракції С6-С8), в якій містяться ненасичені вуглеводні, з метою запобігання коксоутворенням на каталізаторі в реакторах установки  «Піротол».

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor