Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Минуле, теперішнє, майбутнє… разом

   У готельно-ресторанному комплексі "Меркурій" відбулася зустріч ветеранів "КАРПАТНАФТОХІМу" і "ЛУКОРу" з молодими працівниками підприємства за участю їх керівників, провідних спеціалістів. Такі зустрічі напередодні новорічно-різдвяних свят уже стали традиційними. Вони, наповнені розмовами про справи колективу нафтохіміків, словами про кращих його трудівників, а також піснями і жартами, засвідчують стару, але відому істину: люди, які вміють працювати, вміють і відпочивати.
   …Дзвеніли келихи, звучали тости. Ведучі, трійка веселунів-жартунів із мистецького колективу "Три триндуни", наголошують: у залі зустрічається минуле із теперішнім і… майбутнім. Так, так, і майбутнім. Адже продовжуватимуть творити історію нафтохімічного підприємства ось ці молоді і симпатичні люди. А підказуватимуть їм, як це робити, сивочолі ветерани, які віддали підприємству не один десяток років, вивели його на рівень одного з найпотужніших в Україні.
   Звучить гімн "КАРПАТНАФТОХІМу". Його підхоплюють всі. А коли стихла музика, ведучі надають слово "молодому, досвідченому, перспективному" – голові Ради молодих спеціалістів підприємства Іванові Лазоришину. Він розповідає про завдання, які накреслила собі очолювана ним рада. Головне – допомогти молодим спеціалістам адаптуватися на виробництвах, творчо розвиватися, організовувати відпочинок і дозвілля.
   Останньому Іван Лазоришин присвятив чи не найбільше коментарів (на великому екрані один за одним з’являлися кадри, що зафіксували відпочинок молодих нафтохіміків в горах, у визначних місцях краю). Ось вони разом із невтомним поводирем, головою ФСК "Нафтохімік" Василем Худином у горах. Вершини Піп-Іван, Петрос, Чорногірський хребет. І всюди наші хлопці і дівчата не просто позують перед камерою. Вони, незважаючи на втомливі сходження, – з відбитком радості на обличчях. Адже досягнуто ще один життєвий рубіж. А фотографувалися на Карпатських вершинах на фоні розгорнутого прапора "ЛУКОЙЛу".
   Присутніх вітає з наступаючими Новим роком і Різдвом заступник генерального директора з персоналу і загальних питань Юрій Безуглий. Може, трохи ностальгічно прозвучали його слова про роботу підприємства в часи, що вже стали історією, бо епохальних змін відбулося чимало. Але не порівняти нинішній технічний і технологічний рівень підприємства і колишній. Колись – проблеми екологічні (коробки протигазів працюючих мінялися дуже часто), тепер – високорозвинена, сучасна технологія. Але хто вивів підприємство на нинішній його рівень?
   – Це ви, дорогі наші ветерани, – підходить до гостей свята Юрій Павлович. – Адміністрація щиро дякує вам за вашу працю. За те, що не забуваєте про підприємство, і завжди за першим покликом приходите на допомогу. Ми раді бачити вас у колі з молодими спеціалістами. Вони мають змогу ближче познайомитися з вами, поспілкуватися.
   Під оплески присутніх Юрій Безуглий вручив ветеранам від адміністрації подарунки. Голова Ради ветеранів ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР" Валентина Білецька, не відходячи від стола, за яким зібралися сивочолі, повідомляє:
   – Ці люди за довгі роки праці творили колись великі справи. Володимир Коржинський, Ярослав Корнага, Роман Венгльовський, Микола Подобайло, Мирон Хіменець… Ці прізвища і досі на слуху. Вони сьогодні щасливі бути разом із вами, молодими й енергійними…
   І знову дзвеніли келихи. Співали й колядували. А "Три триндуни" не переставали жартувати, інсценізуючи картинки з життя колективу. Згодом до них приєднався і один із ветеранів – Олександр Білецький. Взяв у руки мікрофон і:
   – Щойно я був на подвір’ї. Підходить до мене один із молодих і запитує: "Скільки вам років?". Я відповів. Він: "Не може бути! І вже 50 років стажу? По вас не видно, гарно виглядаєте… Поділіться секретом?". Я й ділюся. Кажу, коли був молодим, одружився, то молода дружина поставила умову: лишень натяк на сварку – я йду з дому… Вловив? Усе життя – на свіжому повітрі. Тому і виглядаю так…
   Вибух сміху… Але свято є свято. Директор політехнічного коледжу Петро Гринькевич (абсолютна доречність його присутності – у залі десятки випускників коледжу, які тепер на виробництвах) висловив своє задоволення від творчої співпраці коледжу і підприємства:
   – Я відчуваю себе тут, – каже Петро Петрович, – як у родинному колі…
   … Тепла, приємна і справді по-родинному близька зустріч.

    Петро Шевчук, Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor