Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохіміки вже вакцинуються

    Раніше, ніж попередньо передбачалося, у ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР" розпочали вакцинацію працівників підприємств проти гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу. Виїзна бригада медичних працівників Калуської міської поліклініки працювала у медпункті заводоуправління вже 26 жовтня.
   – Відтягувати аж на 1 листопада початок вакцинації працівників "КАРПАТНАФТОХІМу" і "ЛУКОРу" не було потреби, оскільки перші 600 доз французької вакцини VAXIGRIP були закуплені та завезені до Калуша на початку цього тижня, – наголосив начальник відділу з контролю та внутрішнього аудиту ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Микола Скородинський. – Сподіваюся, що цього сезону можливістю безкоштовно зробити щеплення вакциною VAXIGRIP скористається більша кількість нафтохіміків, ніж минулого року. Тоді, нагадаю, було провакциновано 1600 працівників наших підприємств. Вони й самі повинні усвідомлювати, що вакцинація – це найефективніший метод зменшення ризику захворюваності людей на ГРВІ та грип, а особливо в зимовий період, коли ці хвороби прогресують.
   Варто сказати, що Микола Скородинський, а також заступник генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Микитин, помічник генерального директора підприємства Ярослав Корнага, виконавчий директор ЗАТ "ЛУКОР" Володимир Хоменко, начальник планово-економічного відділу "Капатнафтохіму" Тетяна Трощенкова. одними з перших прийшли 26 жовтня у медпункт заводоуправління та провакцинувалися. Бригада медичних працівників Калуської міської проводила тут щеплення проти грипу й 27 жовтня. І за ці два дні, за словами головного лікаря міськполіклініки Михайла Гаврилишина, у медпункті заводоуправління було провакциновано майже 90 працівників "КАРПАТНАФТОХІМу" і "ЛУКОРу".
   28 жовтня бригада медиків, що проводить щеплення нафтохіміків проти грипу, вже працювала у медпункті виробництва етилену і поліетилену. За інформацією, яку редакція "КН" отримала, коли готувався до друку цей номер газети, станом на 11.00 цього дня тут щеплення вакциною VAXIGRIP вже було зроблено двом десяткам нафтохіміків.
   Вакцинацію працівників ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР" організовано у медпунктах заводоуправління та виробництв етилену і поліетилену згідно з затвердженим графіком проведення щеплення нафтохіміків.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor