Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На нараді у президента компанії йшлося про українські підприємства

    27 жовтня президент ВАТ «ЛУКОЙЛ» Вагіт Алекперов провів у відеорежимі селекторну нараду з керівниками підприємств нафтової компанії за результатами їхньої роботи у третьму кварталі 2011 року.
   На початку наради В.Алекперов поінформував присутніх про підсумки засідання Ради директорів ВАТ «ЛУКОЙЛ», яке щойно відбулося. За словами Вагіта Юсуфовича, основні питання, які були розглянуті на засіданні Ради, стосувалися збільшення видобутку газу з 20% у 2001 році до більш як 35% у 2012 році у загальному обсязі видобутку вуглеводнів, збільшення доходів акціонерів компанії за рахунок реалізації високоефективних проектів в Узбекистані, Іраку, на шельфі Каспійського моря та інших перспективних проектів, передбачених Програмою стратегічного розвитку компанії на 2012-2021 роки.
   А далі президент ВАТ «ЛУКОЙЛ» звернув увагу учасників селекторної наради на тих інвестпроектах, які необхідно виконати першочергово. У числі інших було згадано підприємство «ЛУКОЙЛ-Одеський НПЗ», де, за словами Вагіта Алекперова, слід відновити переробку нафти, а також налагодити рентабельну роботу товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».
   – Керівництво України сприяє розвитку наших підприємств, очікуючи від них прибутків, а вони поки що так не працюють, – наголошував В.Алекперов.
   Зважаючи на це, він дав доручення розглянути питання про мінімізацію затрат у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з метою забезпечення його прибуткової діяльності.
   На селекторній нараді також виступили керівники ряду дочірніх підприємств компанії, провідні спеціалісти ВАТ «ЛУКОЙЛ», які поінформували про стан справ у їхніх колективах та перспективи розвитку підприємств.

    Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor