Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Щоб біля кожної школи виріс дендропарк

    Минулого четверга на території загальноосвітньої школи №11, де навчаються калуські учні 1-4 класів, знайшла своїє продовження акція калуських нафтохіміків, започаткована ними 28 квітня цього року.
   Саме у цей день на подвір’ї Калуської гімназії з’явилися шефи – керівники ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ЗАТ «ЛУКОР», аби посадити на території навчального закладу придбані ними рідкісні види дерев.
   Такому незвичному десанту на чолі з першим керівником нафтохімічних підприємств Сергієм Чмихаловим були раді тоді і гімназисти, і їхні наставники. Особливо радо вітав шефів директор цього навчального закладу Дмитро Бахматюк, адже саме завдяки його зусиллям та старанням територія гімназії приємно усіх дивувала.
   – А після такого подарунку (30 видів екзотичних саджанців) наша гімназія стане своєрідним оазисом, – не приховував тоді Дмитро Михайлович свого задоволення від візиту нафтохіміків.
   У ході проведення цієї акції Сергій Чмихалов в інтерв’ю представникам місцевих ЗМІ заявив, що основна мета цього заходу полягає у тому, щоб «збудити» у Калуші громадський інтерес щодо озеленення міста, бо він чомусь підупав.
   А ще гендиректор «КАРПАТНАФТОХІМу» закликав тоді через ЗМІ інші підприємства та підприємців Калуша підтримати започатковану акцію, пообіцявши, що і нафтохіміки на цьому не зупиняться та обов’язково зроблять подібний подарунок й іншим бажаючим.
   І ось майже через півроку група керівників-нафтохіміків з лопатами у руках і саджанцями таких декоративних дерев, як сакура, магнолія, туя, ялівець, мигдаль та ін.. (всього 40 одиниць – Авт.) на чолі із Сергієм Чмихаловим завітала вже на подвір’я сусіднього з гімназією закладу.
   – А ми чекали на гостей, – говорить директор ЗОШ І-ІІ ступенів №11 Іван Ляхович, бо не змогли не скористатися можливістю, щоб і територія нашої школи була не гіршою від сусідів. – Я запам’ятав обіцянку Сергія Вікторовича, що підприємство готове допомогти усім школам в озелененні їх територій.
   Разом з директором гостей на подвір’ї школи зустрічали заступник міського голови Оксана Табачук, начальник управління освіти міської ради Любов Максимович. Саме їм і було доручено кинути першими землю у яму з екзотичною сакурою.
   А далі, як мовиться, пішло поїхало… Вміло, як справжні садівники, орудували лопатами заступники генерального директора Роман Флис та Володимир Микитин. Не відставав від них і главбух підприємства Ростислав Кулик. А виконавчий директор «ЛУКОРу» Володимир Хоменко, як справжнісінький агроном, поправляв за колегами зроблене.
   Робота знайшлася і генеральному директору, але його наміри долучитися до посадки чергового деревця призупинили журналісти-телевізійники, намагаючись дізнатися у Сергія Вікторовича, скільком ще освітнім закладам нафтохіміки готові надати таку допомогу.
   – Усім, хто бажає, – відповів С.Чмихалов, – але поки що цього захотіли лише ось сусіди нашої підшефної гімназії. – Хоча, коли чесно, – то я очікував, що за нашими прикладом таких спонсорів буде більше і що з часом біля кожної школи буде щось на зразок дендропарку. Це ж для наших дітей, для наступних поколінь, а в Калуші таких насаджень ще дуже мало.

    Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor