Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

Спортсмени ФСК "Нафтохімік" – бронзові призери всеукраїнської спартакіади

13-16 жовтня в м.Нікополі проходила ХХ ювілейна всеукраїнська спартакіада серед спортивних клубів та колективів фізичної культури підприємств і організацій промислової сфери та транспорту, присвячена 20-річчю незалежності України та ФСТ "Україна". Цьогоріч вона зібрала спортивні делегації від 13 спортивних клубів та 12 колективів фізкультури з різних регіонів нашої держави.
   В палаці культури Нікопольського заводу феросплавів відбулося урочисте відкриття спартакіади. Учасників цього престижного спортивного заходу тепло привітали заступник голови ЦР ФСТ "Україна" Наталія Омельчук і генеральний директор Нікопольського заводу феросплавів Володимир Куцін. Зокрема, В.Куцін наголосив, що розвиток фізичної культури і спорту у нашій державі дедалі набуває все більшого значення. Прикладом турботи про здоров’я, фізичний та духовний розвиток людини праці є колективи підприємств – учасники всеукраїнської спартакіади. Спільне гасло змагань: "Здорова людина – успішна країна".
   Спортивна делегація ФСК "Нафтохімік" налічувала 19 чоловік. Змагання проходили із п’яти залікових видів: волейболу, армспорту, настільного тенісу, легкої атлетики і гирьового спорту. Нам випало боротися з такими іменитими клубами, як СК "Електрометалург" (Нікополь), "Мотор-Січ" (Запоріжжя), "Локомотив" (Донецьк), "Локомотив" (Київ) та іншими. І наші спортсмени проявили бійцівські якості, виступивши достойно.
   Волейбольна команда посіла 4 місце, поступившись у рівній боротьбі переможцеві цих змагань – команді СК "Електрометалург" за вихід у фінал та команді СК "Олімп" Київської області.
   Нелегко довелося нашим тенісистам. Тетяна Юган у своїй підгрупі програла майстрові спорту з м.Марганця і в боротьбі за 5-8 місця була п’ятою. Таке ж місце з настільного тенісу серед чоловіків посів і Назар Ковальчук.
   В легкоатлетичному кросі наші спортсмени вибороли другі місця: Олеся Келемен на дистанції 500 м, Дмитро Дідоводюк – на дистанції 1000 м.
   Найкраще виступили на всеукраїнській спартакіаді спортсмени з армрестлінгу. Не було рівних Вадиму Михайлюку у ваговій категорії понад 90 кг та Андрію Гальку в категорії до 80 кг. Тільки Тарас Диндин в категорії до 70 кг програв двом спортсменам і в підсумку посів 5 місце. Команда нафтохіміків у змаганнях з армрестлінгу посіла перше місце.
   Важко довелося нашим спортсменам, котрі брали участь в змаганнях з гирьового спорту. Тут зібралися надзвичайно сильні гирьовики, особливо із Запоріжжя, Дніпропетровська, Донецька. Сергій Соколенко в ривку лівою і правою рукою підняв 24-кілограмову гирю за 10 хвилин, відведених на виконання вправи, 201 раз, а показав тільки 6-ий результат у ваговій категорії до 90 кг. Віталій Богдан в категорії до 80 кг підняв гирю 162 рази і теж посів шосте місце. А Василь Кандиба удостоївся 7-го місця в категорії до 70 кг.
   Таким чином, за підсумками всіх змагань спартакіади команда нафтохіміків посіла третє загальнокомандне місце, набравши на 3 очки менше від команди "Мотор-Січ", що стала срібним призером. А перше місце виборола команда "Електрометалург" Нікопольського заводу феросплавів.
   Змагання в рамках ювілейної всеукраїнської спартакіади засвідчили, що при відповідній підготовці наші спортсмени можуть гідно боротися з сильними спортсменами будь-яких спортивних клубів нашої держави і перемагати їх.
   Щиро завдячуємо адміністрації нашого підприємства, об’єднаному профкому "ЛУКОР – КАРПАТНАФТОХІМ" за фінансову допомогу, надану для підготовки спортсменів до спартакіади та їхньої участі в цих змаганнях всеукраїнського рівня.
   Василь Худин, голова ФСК "Нафтохімік", керівник делегації.

2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.

жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.

червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.