Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Майбутнє підприємства – в руках молоді

   27-28 вересня вперше у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» проходила науково-технічна конференція молодих вчених і спеціалістів, на якій публічно захищали свої наукові роботи нафтохіміки, переможці X конкурсу ВАТ «ЛУКОЙЛ» на кращу науково-технічну розробку молодих вчених і спеціалістів за 2009-2010 роки, та молоді науковці, які є учасниками аналогічного ХІ конкурсу 2010-2011 років.
   На початку цього форуму молоді люди пройшли реєстрацію, отримали дарунки з символікою підприємства, а також усім їм були вручені бейжики учасника конференції. Протягом цього часу демонструвався корпоративний фільм про товариство "КАРПАТНАФТОХІМ". І вже о 10-ій годині конференція розпочалася. В її роботі взяли участь генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін, його заступники Василь Кисиличак та Юрій Безуглий, а також гість з Москви, старший менеджер – заступник начальника управління оцінки і розвитку персоналу департаменту організаційного розвитку ВАТ «ЛУКОЙЛ» Євген Шевчишин.
   Звертаючись до присутніх у залі молодих людей, керівник підприємства Володимир Володимирович наголошував, що в «КАРПАТНАФТОХІМі», як і в усій компанії «ЛУКОЙЛ», велике значення надають молодим спеціалістам і створюють для них усі можливості для професійного росту. Про це свідчать і цифри. В «КАРПАТНАФТОХІМі» та «ЛУКОРі» трудяться 436 молодих людей віком до 30 років, що складає 20 відсотків від загальної кількості працюючих. З них, 111 молодих спеціалістів. 43 молодих працівників перебувають в резерві на керівні посади підприємства, 13 чоловік цього року вже переведено на інженерно-технічні посади, 71 особа проходить річне стажування на робочих місцях. Молоді нафтохіміки, які беруть активну участь в різних професійних конкурсах, належним чином матеріально заохочуються, що є своєрідним стимулом залучення працюючої молоді до проведення таких заходів.
   На підтвердження сказаного Володимир Шулиндін вручив відповідне свідоцтво (воно, звичайно, підкріплене грошовою премією та надбавкою до посадового окладу) за перемогу в конкурсі на звання «Кращий молодий спеціаліст року ВАТ «ЛУКОЙЛ» провідному спеціалісту відділу тендерних процедур ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іванові Лазоришину.
   Привітав молодих людей із їхнім святом, адже форум присвячений їм та їхнім досягненням, Є. Шевчишин. Євген Богданович передав вітання калуській молоді від керівництва «ЛУКОЙЛу», а також молодих спеціалістів компанії та Ради молоді, побажав усім успіхів у праці та гідно захищати честь свого підприємства на професійних конкурсах, які проводитимуться цьогоріч.
   Після цього молоді вчені підприємства захищали свої наукові розробки та брали до уваги пропозиції і поради, які висловлювали їм керівники «КАРПАТНАФТОХІМу» та члени технічної комісії.

   Ліда Мичко.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor