Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На заслужений відпочинок – з квітами та грамотами

   На виробництві вінілхлориду і каустичної соди відбулися урочисті проводи працівників на заслужений відпочинок, які звільнилися з роботи у зв'язку з виходом на пенсію по віку.
   Начальник виробництва Микола Шпарій та голова профспілкової організації Ярослава Пішак подякували працівникам виробництва за багатолітню сумлінну працю (серед них більшість ветеранів праці і в кожного за плечима 40-річний стаж роботи) й вручили їм квіти та почесні грамоти.
   Приємною несподіванкою для пенсіонерів був невеличкий фуршет за чашечкою кави з тортом, на якому наші кондитери зробили напис: «Дякуємо за роботу!». Також був зроблений пам'ятний знімок винуватців торжества разом з представниками адміністрації нашого структурного підрозділу. Виробництво вінілхлориду і каустичної соди попрощалося з 12 кращими фахівцями, які передали досвід своєї роботи молодому поколінню.
   Найбільш зворушливим моментом було прощання в самому кінці, коли не могли стримати сліз навіть чоловіки, адже десятки років щодня люди приходили на роботу й працювали на благо підприємства, держави й свого добробуту. Вони будували теперішнє майбутнє, яким ми пишаємося і будуть пишатися наші діти.
   Темно-червоні троянди та грамоти з блискучими переливами по-особливому виділяли наших пенсіонерів з-поміж усіх працівників, котрі десь в душі їм щиро заздрили, адже в них розпочалася нова сторінка в їхньому житті.

   Богдан Дакус, провідний інженер виробництва ВХіКС.

   Від редакції. З 1 жовтня, відповідно до наказів генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира Шулиндіна та генерального директора ПрАТ «ЛУКОР» Сергія Чмихалова, підуть на заслужений відпочинок 102 працівники підприємств.
   З цього приводуне тільки на виробництві ВХіКС, а й у всіх інших структурних підрозділах та заводоуправлінні були організовані урочистості, де нафтохімікам вручались дипломи ветерана праці, почесні грамоти, квіти та лунали слова вдячності за їхню добросовісну і сумлінну працю.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor