Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Василь Хомин: «Першочергово в Калуші и повинні максимально викоренити соціальне зло – збут наркотиків»

   Трохи більше місяця колектив Калуського МВ УМВС України в Івано-Франківській області очолює нова людина – підполковник міліції Василь Хомин, який до цього працював начальником Долинського райвідділу міліції. В Калуші він замінив на посаді начальника міськвідділу міліції Олександра Крутого, якого призначено в.о. начальника Галицького райвідділу міліції.
   Відверто кажучи, спадок від попереднього керівника залишився Василю Дмитровичу не вельми приємний. Як повідомив 21 березня на сесії Калуської міськради міжрайонний прокурор Василь Федорович, Калуш з року в рік продовжує перебувати на останньому місті в області за кількістю зареєстрованих злочинів на 10 тис. населення. За підсумками минулого року на території міста було задокументовано 410 скоєних злочинів, що майже вдвічі більше від середньообласного показника злочинності.
   Підполковник міліції Василь Хомин у розмові зі мною цілком погодився з інформацією прокурора про те, що Калуш є «передовиком» серед інших міст та районів Івано-Франківщини за кількістю злочинів на 10 тис. населення.
   – За місяць моєї роботи в Калуші ще важко поставити правильний діагноз невтішній тенденції щодо зростання злочинності на території Калущини площею понад 640 км2, на якій проживає приблизно 130 тис. громадян, – говорить Василь Дмитрович. – Але гадаю, що немаловажним фактором, який призводить до ускладнення криміногенної ситуації на обслуговуваній Калуським міськвідділом міліції території, є проживання в районі порівняно великої кількості раніше судимих осіб, в тому числі і за скоєння тяжких злочинів, які колись тут відбували покарання з виконанням виправно-трудових робіт на Калуському хіміко-металургійному комбінаті.
   Ще одним негативним моментом, який, на мою думку, впливає на збільшення кількості злочинів, є те, що в Калуші вже досить довго простоюють виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та припинили свою діяльність або працюють в режимі неповної зайнятості робітників інші підприємства. А люди, які позбавлені належного матеріального забезпечення та, можливо, мають ще якісь непогашені боргові зобов’язання, нерідко від безвиході вдаються до неправомірних дій – крадіжок, пограбувань, вчинення інших злочинів.
   – Крадіжки в Калуші сьогодні і надалі залишаються найпоширенішими серед злочинів, що вчиняються в місті?
   – У структурі злочинів, що реєструються в Калуші та Калуському районі, насправді переважну більшість складають крадіжки особистого майна громадян. Але колектив Калуського міськвідділу міліції посилено працює над тим, щоб виправити цю невтішну ситуацію. Щоправда, додає проблем те, що сьогодні працівникам міліції водночас ще паралельно доводиться вчитися правильно застосовувати в своїй практиці окремі норми нового Кримінального процесуального кодексу України, що набрав чинності з 20 листопада 2012 року. Стосуються вони не лише збору переконливих доказів, що підтверджують вчинення крадіжки, пограбування або будь-якого іншого злочину конкретною особою чи групою осіб, а й відповідного процесуального оформлення цих доказів, без чого вони не можуть братимуться до уваги в судових процесах.
   – Раніше до редакції нашої газети доволі часто зверталися калушани, які скаржилися на те, що в черговій частині міськвідділу міліції ігнорували їхні телефонні повідомлення про крадіжки майна з дачних ділянок чи про вчинення інших злочинів. Як вони розповідали, співробітники міськвідділу взагалі не виїжджали на місце події, прибували туди несвоєчасно чи тільки після отримання письмової заяви від людини. Це що, якісь нові правила встановили для себе калуські правоохоронці?
   – Я не знаю, як колись було, та мало віриться в таке, що оповіли. Зараз у нас створені дві слідчо-оперативні групи, які працюють в цілодобовому режимі. У випадку, якщо одна десь перебуває на виїзді, то за новим тривожним викликом виїжджає друга група. Оперативне реагування для нас є пріоритетним. І незалежно від того, як звертається до міліції людина за допомогою – в телефонному режимі чи приходить до нас з особистою заявою, ми, повторюся, на всі повідомлення реагуємо.
   – А якщо маєте проблеми з пальним, то про яке оперативне реагування можна говорити?
   – Такі проблеми вирішуються. Як би там складно не було, але чергова частина завжди забезпечується пальним в достатній кількості.
   – На сесії міськради уже згадуваний міжрайонний прокурор Василь Федорович звертав увагу і на те, що в Калуші минулого року порівняно з 2011-им суттєво зросла кількість тяжких злочинів. А з початку 2013 року в місті вже зареєстровано, здається, три умисних вбивства. Що скажете з цього приводу?
   – Міліція ніякі злочини не планує і не скоює, вона їх розкриває. І на сьогоднішній день (розмова відбувалася вранці 22 березня. – Авт.) Калуським міськвідділом міліції всі зареєстровані вбивства розкриті за винятком тільки вбивства 22-річної жінки, яку 18 березня виявили мертвою у власній квартирі будинку на вулиці Каракая. Але особа підозрюваного в скоєні цього злочину нами встановлена, до місця можливого перебування цього чоловіка відбула оперативна група працівників міліції, тож я переконаний, що в найближчі дні він буде затриманий та арештований.
   (Як у воду дивився Василь Дмитрович, прогнозуючи результат відрядження оперативників для пошуку підозрюваного у вбивстві молодої калушанки, матері трьох дітей. 23 березня він був затриманий в Херсонській області. Про це читайте окрему публікацію в сьогоднішньому числі «КН»).
   – Доволі часто на нарадах різних рівнів доводилося чути, що Калуш останнім часом набуває все більш негативної репутації в області й Україні, як місто, де особливо активно розповсюджуються наркотичні засоби. Це правда?
   – На жаль, Калуш насправді дуже вражений таким негативним соціальним явищем, як збут наркотиків. Це сьогодні чи не основна проблема в місті, яка вимагає від правоохоронців більш рішучих дій у боротьбі з наркобізнесом. Ми повинні в Калуші максимально викоренити це зло. І таке завдання я поставив перед особовим складом міськвідділу міліції.
   – А чи за період вашого недовгого керівництва калуськими правоохоронцями вже досягнуто якихось успіхів в боротьбі зі збутом наркотиків?
   – Буквально днями було викрито та затримано раніше не судимого калушанина, який займався збутом наркотичних засобів. У нього вилучено близько 100 грам маріхуани, кілька таблеток «Субітексу» та чималу суму грошей, яку «заробив», реалізовуючи наркотики. А під час обшуку, проведеного за місцем проживання затриманого, було вилучено ще й вогнепальну зброю. Чоловіка арештовано на підставі задокументованих трьох фактів збуту наркотичних засобів. Водночас продовжується перевірка затриманого на причетність до скоєння інших злочинів.
   Варто також сказати, що в Калуші саме синтетичний психотропний препарат «Субітекс», який вважається важким наркотиком, сьогодні є найпоширенішим в незаконному обігу наркотичних засобів. «Субітекс» виробляється в таблетованій формі у Франції та Італії, в Україну завозиться контрабандним шляхом і розповсюджується переважно серед молоді.
   – У Калуші потенційними місцями збуту наркотиків можуть бути нічні клуби, ігрові зали та інші заклади, де полюбляють проводити свій час молоді люди. І це відомо всім.
   – Ми намітили заходи з відпрацювання всіх місць, де можуть реалізовуватися наркотики, і вже посилено працюємо над їх реалізацією. Не залишаються поза увагою і наркозалежні особи, які перебувають на обліку в Калуському міськвідділі міліції та районного нарколога. Переважно всі затяті калуські наркомани є учасниками державної програми замісної терапії лікарським препаратом «Метадол». Вони безоплатно отримують призначену лікарем денну дозу «Метадолу», але ми розуміємо, що ці ж люди можуть бути й потенційними як покупцями, так і збувачами наркотиків. Тому відтепер контроль калуських правоохоронців за наркозалежними особами буде тільки посилюватися.
   – Які пріоритетні завдання ви на сьогодні поставили перед особовим складом Калуського міськвідділу міліції, який віднедавна очолили?
   – Проаналізувавши криміногенну ситуацію в місті, дійшов висновку, що в Калуші в структурі злочинності домінують збут наркотиків, нелегальний ігровий бізнес та крадіжки. На недопущення прогресування передусім цих злочинів та їхню мінімізацію і націлив колектив, який очолив. А загалом я дуже хочу, щоб більше ніхто і ніколи не мав підстав використовувати в розмовній і письмовій мові словосполучення «злочинний Калуш».
   – Дякую за відверту розмову і бажаю успіхів на службі в Калуському міськвідділі міліції.
   – Буду старатися, щоб громада Калущини більше не мала слушних підстав нарікати на роботу калуських правоохоронців.

   Розмову вів Василь Ткачук.

 

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor