Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Є на кого рівнятись молодим

   На калуських нафтохімічних підприємствах вже стало доброю традицією напередодні Нового року проводити зустрічі молодих спеціалістів і ветеранів виробництва. Увечері 20 грудня така зустріч відбулася в кафе "Анна-Марія" і пройшла вона настільки змістовно, тепло, цікаво, що присутні й не помітили, як швидко пробіг час в діалогах, монологах, іграх, танцях і розвагах.
   … За святковим столом переважала молодь. Рада молодих спеціалістів спільно з адміністрацією "КАРПАТНАФТОХІМу" цього вечора звели юнаків та дівчат з сивоголовими ветеранами, людьми, які колись будували і розвивали "велетень хімічної індустрії Прикарпаття". Їх, колишніх працівників цехів і виробництв, на вечорі було небагато, всього 10 осіб. Але, як встигла повідомити голова Ради ветеранів підприємства Валентина Білецька, ця горстка збагачених працею людей разом віддала підприємству 411 (!) років. Залом прокотилися оплески від озвученої цифри.
   А відкрив цей вечір вітальною промовою головний інженер ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Іван Підсадюк. Звертаючись до молодих, він сказав: «Ми колись прийшли на підприємство такими, як ви, молодими, красивими… Бракувало досвіду, але було прагнення якнайшвидше його набути. І це вдавалося, бо поруч не бракувало хороших наставників. Вони оточували нас всюди: біля апаратів у цеху, в робочому кабінеті управління… За це їм щира вдяка і наша добра пам'ять. Ви, шановні, працюєте на дуже хорошому підприємстві. Воно – одне з кращих не тільки в Україні, але й Європі. Цього рівня досягнуто завдяки впровадженню найсучасніших технологій, будівництву нових виробництв. Працювати на такому підприємстві – велика честь. Тут ви маєте можливість реалізувати набуті знання, відзначитися творчими проектами, досягти кар'єрного зростання».
   До слова була ремарка Валентини Білецької:
   – Іван Михайлович немовби читає рядки своєї трудової біографії: він працював майстром-механіком цеху. Відтак – начальником цеху, головним інженером виробництва. Нині ця сповнена творчою енергією людина – головний інженер усього підприємства.
   Присутнім не треба було особливо представляти Миколу Ковальчука, донедавна начальника виробництва етилену й поліетилену. Усмішка на обличчі цього поважного чоловіка так добре запам'яталася тим, хто з ним пліч-о-пліч працював… Валентина Білецька зізналася, що була дуже приємно вражена, коли тримала в руках особову справу Миколи Григоровича. У ній – 11 листків. Але що там написано: половина справи – накази про відрядження, перейменування виробництв, служб, нагородні накази… А керувала ця людина великим виробництвом, що колись мало ймення олефіновий завод, 29 років.
   – Я щиро дякую, – осяйно усміхнувся Микола Ковальчук, – за можливість бути на цій зустрічі, спілкуватися з вами. – Що маю вам побажати? Роботи виробництв на оптимальних навантаженнях, належної зарплати. А тепер – по-секрету вчора: до мене підійшов Святий Миколай і мовив: "У наступному році "КАРПАТНАФТОХІМ" чекають позитивні результати і відчутне поліпшення". Інакше і не може бути – ось скільки вас тут, молодих, енергійних, творчих. За вами – майбутнє підприємства.
   До слів Миколи Григоровича "припасувало" сказане начальником відділу кадрів Ігорем Мацьківим:
   – Вам є на кого рівнятись: поруч сидять ще зовсім молоді люди – Тетяна Трощенкова і Микола Шпарій, а вже обіймають на підприємстві відповідальні пости. Тетяна Анатоліївна – заступник генерального директора підприємства з економічних питань, Микола Володимирович – начальник виробництва вінілхлориду і каустичної соди. Це ще раз засвідчує, що у нас є можливість для творчого зростання кожного. Рівнятися бо є на кого… А рейтинг нашого підприємства такий, що, навіть якщо у когось доля складеться так, що треба буде змінити місце праці, назва підприємства попереднього робочого місця нестиме в собі для нових роботодавців високий зміст…
   "Мудрістю", "хорошим тилом", "великим досвідом" – такими епітатами нагородила ветеранів голова профкому управління підприємства Лариса Феш. Молодим же вона побажала "прояснення" у виробничих справах. А ще – виваженості, завзятості, творчої енергії, дослуховуватися до ветеранів.
   І знову хороші слова на їхню адресу. Борис Ізотович Крикливий! Людина-легенда на хлорному виробництві. Він, було так сказано, "з хлором" з 1972-го по 2013 рік. Вийшов минулого року на заслужений відпочинок, але коли адміністрація забажала скористатися його послугами, не роздумуючи відгукнувся. Валентина Білецька і в його особовій справі знайшла цікавий епізод. Коли Бориса Ізотовича із одного цеху перевели в інший, то керівник Богдан Зубань написав службову записку: "Або ви повертаєте в цех Крикливого, або… я пишу заяву на звільнення!". А керівник уже нового для Бориса Ізотовича цеху на це реагує кількома словами: "Віддати Крикливого?! Категорично проти". Хороших спеціалістів на нашому підприємстві завжди цінували…
   Кілька порад молодим дав і колишній заступник головного механіка підприємства Петро Курник (посилаючись на власний досвід): вчити іноземну мову – це дасть імпульс до розвитку в найширшому розумінні слова; постійно поповнювати свої знання з обраної професії; "працювати" над своїм здоров'ям.
   – Я вас люблю – вам і вклоняюся! – щиро мовив Петро Михайлович.
   І молоді, і старші забавлялися в іграх, вікторинах, що викликало багато веселих емоцій. Чого вартувала лишень витівка ведучого. Хлопці імітували повінь, підкочуючи штанини (прибувала начебто вода), а насправді йшов конкурс «У кого… стрункіші ноги?». Експрес-опитування "Що б ви побажали в Новому році?" (одним словом) «пожало» такі перли: "процвітання", "дружби", "взаєморозуміння", "зарплати", "мрії", "любові" і нарешті нехай і не одне, а кілька слів – "роботи на сто відсотків!".
   … Для того й збиралися, щоби все бажане наблизити.

   Петро Шевчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor