Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

 «Думаю, що «КАРПАТНАФТОХІМ» проведе усі необхідні ремонти та відновить роботу»

   Минулого понеділка голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк дав прес-конференцію для місцевих журналістів, на якій поінформував представників мас-медіа про свою недавню зустріч з Президентом України Віктором Януковичем та відповів на їхні запитання.
   – Главі держави, – констатував Михайло Васильович, – я доповів про виконання показників соціально-економічного розвитку області за перше півріччя 2012 року та про те, що планується зробити на Івано-Франківщині для подальшого її розвитку в найближчій перспективі. Зокрема, Президента України було поінформовано, що у січні-червні поточного року обсяг виробництва промислової продукції в області порівняно з аналогічним періодом минулого року склав 106,4 відсотка. В області також в першому півріччі поточного року зріс на третину обсяг реалізованої промислової продукції, який в грошовому еквіваленті склав 12 млрд. грн.
   Досягнуто на Івано-Франківщині в січні-червні 2012 року і приросту у виробництві продукції сільського господарства. Аграрії області з початку жнив уже зібрали понад 30% зернових, урожайність яких на сьогодні становить 38 центнерів з гектара. Це досить непоганий показник, якщо враховувати те, що перед самими жнивами була неймовірна спека, яка не дала можливості, як мовиться, налитися зерну.
   На думку голови Івано-Франківської ОДА, через спеку врожайність зернових в області зменшилась приблизно на 30-40 відсотків. А основну масу хліба, як він вважає, аграрії краю зберуть вже в найближчі дні, адже синоптики прогнозують сприятливу для жнив погоду.
   Відповідаючи на запитання журналістів, Михайло Вишиванюк прокоментував і ситуацію, пов’язану з діяльністю найбільшого в області підприємства – ТОВ КАРПАТНАФТОХІМ».
   – Під час зустрічі з Президентом України, – розповідав Михайло Васильович, – ми мали мову з ним і про «КАРПАТНАФТОХІМ». Зокрема, я його попросив, щоб створили окрему комісію, яку б очолив міністр фінансів України. Вона повинна би розглянути всі проблемні питання, адже сьогодні доводиться констатувати, що як ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» має певні претензії до нашого уряду, так і уряд має свої претензії до підприємства. Вони взаємні, але я переконаний, що взаємовідносини з «КАРПАТНАФТОХІМом» будуть врегульовані.
   Це підприємство, як правило, в цей період зупиняється длі проведення планового ремонту технологічного обладнання цехцв та інших підрозділів. Тому я думаю, що ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» проведе ці всі необхідні ремонти та відновить свою роботу.
   Потішив Михайло Вишиванюк і надвірнянців. Як він наголосив, на зустрічі з Президентом було обговорено і питання, що стосувалося роботи Надвірнянського нафтопереробного заводу, який вже у вересні цього року мав би запрацювати.

   Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor