Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Спеціалісти-ремонтники "ЛУКОРу" завершили роботу особливої складності

   В цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену завершено ремонт конденсатора вузла розділення пропан-пропілену. Вперше роботу такої складності виконали спеціалісти ремонтно-механічного управління ПрАТ "ЛУКОР".
   Як повідомив редакції начальник РМУ Денис Бабюк, виграти тендер на ремонт цього апарата в провідних ремонтно-механічних заводів України, окремі з яких вже мали досвід виконання подібних робіт, було непросто. Як і важливе значення мало те, наскільки відповідальним було це завдання. Воно ускладнювалося ще й тим, що ремонт конденсатора керівництво ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМу" пропонувало виконати безпосередньо на місці його роботи, оскільки важить він понад 27 тонн, а транспортувати його в ремонтно-механічний цех вимагало додаткових зусиль та витрат. В кінцевому результаті спеціалісти ремонтно-механічного управління успішно справилися з усіма поставленим перед ними завданнями.
   Механічна обробка трубних дощок, зварювальні роботи проводились відповідно до вимог технічної документації, виготовленої, до речі, проектним відділом нафтохімічного підприємства, і кожний виконаний етап перевірявся фахівцями відділу технічного нагляду ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Крім того, необхідно було суворо дотримуватися графіка ремонтних робіт, попередньо погодженого із замовником.
   Тепер, коли все вже позаду, спеціалісти РМУ вдячні "КАРПАТНАФТОХІМу" за виявлену до них високу довіру.
   Як пояснив заступник начальника виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів, відремонтований конденсатор призначений для охолодження і конденсації пропілену, який надходить з колони розділення пропан-пропілену. Пропілен конденсується в трьох подібних конденсаторах, а потім подається на так звану флегму для забезпечення його якості. При повному навантаженні вузла розділення пропан-пропілену одна частина сконденсованого пропілену виводиться на склад, інша – знову на флегму.

   Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor