Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Нафтохімікам підвищено ставки та оклади

   17 квітня генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР» Сергій Чмихалов підписав чергові накази про підвищення на підприємствах тарифних ставок і посадових окладів.
   З метою покращення матеріального стану працівників, виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», норм Галузевої угоди та встановленого спільним рішенням адміністрації і профкому графіка збільшення розміру тарифної ставки робітника І розряду та посадових окладів на поточний рік керівник ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і ПрАТ «ЛУКОР» видав накази, згідно з якими передбачено:
   1. Встановити з 1 квітня 2012 року місячну тарифну ставку робітника І розряду з нормальними умовами праці в розмірі 1313 грн. (ріст тарифних ставок складе 11,3 відсотка).
   2. Встановити з 1 квітня поточного року мінімальний посадовий оклад техніка в розмірі 1928 грн., причому ріст посадових окладів повинен складати не менше 6 відсотків.
   На базі нової тарифної ставки робітника І розряду наказано сформувати схему тарифних ставок з дотриманням діючих міжрозрядних співвідношень, а на базі нового посадового окладу техніка – сформувати шкалу посадових окладів керівників, спеціалістів та службовців з дотриманням діючих міжокладних співвідношень.
   Нарахування заробітної плати працівникам відповідно до встановлених нових тарифних ставок та посадових окладів бухгалтерія повинна проводити, починаючи з 1 квітня 2012 року.
   Контроль за виконанням цих наказів покладено на заступника генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з управління персоналом і загальних питань Юрія Безуглого та виконавчого директора ПрАТ «ЛУКОР» Володимира Хоменка.

    Оф. інф.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor