Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"Маємо стати не лише привабливим, а й високоефективним підприємством"

   Після зустрічі з головою Івано-Франківської ОДА та журналістами віце-президент ВАТ "ЛУКОЙЛ" Олег Дуров відбув у Калуш, де протягом двох днів знайомився з роботою виробництв "КАРПАТНАФТОХІМу" та провів кілька оперативних нарад з керівниками й спеціалістами підприємства.
   На одній із таких нарад за участю керівників структурних підрозділів підприємства Олег Володимирович проінформував присутніх із кадровими змінами у керівництві підприємства, представивши Володимира Шулиндіна як нового генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ". Присутньому на нараді Сергію Чмихалову від імені президента компанії "ЛУКОЙЛ", його першого віце-президента Миколи Некрасова і від себе особисто О.Дуров тепло подякував за усе зроблене ним за 11 років, протягом яких він очолював підприємство, наголосивши, що це були непрості і визначальні для колективу часи. Адже за цей період були як приємні моменти, пов'язані з будівництвом і введенням в експлуатацію сучасних виробництв хлору і каустичної соди мембранним методом та полівінілхлориду суспензійного, впровадженням проекту з переробки ПВХ-С, так і важкі часи вимушеної аварійної зупинки виробництв. Але усі ці труднощі колектив під керівництвом Сергія Вікторовича успішно подолав, ввівши в експлуатацію як діючі, так і нові виробництва. Саме тому керівництвом компанії було прийнято рішення про призначення Сергія Чмихалова представником президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні. Тож тепер йому доведеться відповідати не лише за діяльність нафтохімічного комплексу у Калуші, а й займатися питаннями відновлення роботи Одеського НПЗ, розширення мережі автозаправних станцій "ЛУКОЙЛ" й іншими. З цього приводу є багато питань, які представнику нашого президента слід буде вирішувати у Москві та Києві.
   Привітавши Володимира Шулиндіна з призначенням на посаді генерального директора "КАРПАТНАФТОХІМу", Олег Дуров зупинився на тих важливих завданнях, які новому керівнику й усьому колективу калуських нафтохіміків слід вирішувати. На думку віце-президента ВАТ "ЛУКОЙЛ", одним з таких першочергових завдань є налагодження поставки полівінілхлориду суспензійного в усі регіони світу.
   – Хочу з цього приводу сказати, – наголошував він, – що установка ПВХ у Калуші є найкращою з усіх нині існуючих, а тому слід усе зробити для того, аби переконати у цьому споживачів, які б ставали у чергу за цією продукцією. У зв'язку з тим не може бути жодних розмов чи зауважень з приводу її якості.
   Серед інших завдань Олег Дуров виокремив такі, як збільшення частки переробки газових фракцій до 35 відсотків у сировині піролізу установки з виробництва етилену, ведення робіт зі спорудження власної котельні, дослідження і розробка Верхньострутинського родовища кам'яної солі й ряд інших. В усі ці проекти компанія "ЛУКОЙЛ" у цьому році інвестує близько 70 млн. доларів.
   У своєму виступі Сергій Чмихалов говорив про те, що впроваджені у кілька останніх років інвестиційні проекти, зусилля кожного працюючого на підприємстві були спрямовані на те, аби воно стало прибутковим. І сьогодні перед колективом стоять непрості завдання, пов'язані з тим, щоб через 2-3 роки підприємство таким стало. Цьому сприятимуть і ті нові інвестиційні проекти, які слід буде реалізовувати у цьому і наступному роках.
   – За 11 років присутності компанії "ЛУКОЙЛ" у Калуші не було жодного разу затримки з виплатою зарплати, – продовжував С.Чмихалов, – тоді як до 2000 року заборгованість становила більше чотирьох місяців. В усі ці роки зарплата працівників підприємств постійно зростала ( в т. ч. і в часи простою виробництв), і з 1 квітня її рівень знову виріс на 11 відсотків.
   Приємно також відзначити, що усі ці роки адміністрація постійно тісно і, головне, продуктивно співпрацює з профкомом підприємств, знаходячи компроміси як у питаннях зарплати, так і збереження кадрового потенціалу колективу.
   Я і надалі тісно співпрацюватиму з колективами калуських нафтохіміків, адже окрім посади представника президента ВАТ "ЛУКОЙЛ", очолюватиму ПрАТ "ЛУКОР", одним з головних акціонерів якого є уряд України і яке через півтора року має стати високотехнічним сервісним підприємством.
   У своєму першому зверненні до своїх заступників, головних спеціалістів і начальників підрозділів підприємства у ранзі його першого керівника Володимира Шулиндіна сказав:
   – Головне наше завдання на найближчий період – стати не лише привабливим і знаним підприємством, а й високоефективним. Тобто таким, яке не лише потребує від керуючої компанії коштів на свою модернізацію, а починає потроху їх віддавати. Можливості для цього у нас є, починаючи від зменшення адміністративних розходів і закінчуючи підвищенням продуктивності праці кожного працюючого.
   У своєму виступі новий генеральний директор "КАРПАТНАФТОХІМу" також звернув увагу присутніх на дотримання існуючих норм і правил з охорони праці, наголосивши, що у цьому плані калуські нафтохіміки мають працювати за стандартами провідних фірм світу. На думку Володимира Володимировича, відповідним службам підприємства слід докласти зусиль для активізації новаторського руху. Задля цього мають бути створені і відповідні умови, які б зацікавили працюючих займатися винахідництвом та раціоналізацією. Адже саме пошук нових шляхів зі зменшення наших затрат на виробництво, а також впровадження ефективних інвестпроектів дозволить нам стати по-справжньому успішним підприємством.
   На завершення наради Олег Дуров побажав усьому колективу нафтохіміків успішної праці, підкресливши, що керівництво компанії вірить у те, що калуський нафтохімічний  комплекс стане найкращим підприємством компанії.

   Наш кор.

 

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor