Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Відновлення габаритних теплообмінників до снаги ремонтникам підприємства

   24 березня працівники дільниці з ремонту технологічного устаткування ремонтно-механічного управління ПрАТ "ЛУКОР" завершили ремонт теплообмінника, призначеного для охолодження продуктів піролізу в цеху з виробництва хлорвінілу. А вже наступного дня ремонтники приступили до робіт з реставрації ще одного теплообмінника, який призначений для охолодження теплофікаційної води і був тимчасово демонтований в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу етиленової установки.
   – Ведення подібних робіт – розповідає заступник начальника РМУ Орест Милюзин, – для наших ремонтників не є секретом. – Останнім часом все більше доводиться ремонтувати обладнання, яке раніше відновлювалося на спеціалізованих підприємствах у Чернівцях та інших містах України. Що стосується безпосередньо теплообмінників, то на їх ремонт бригаді в складі 3-4 спеціалістів при графіку роботи в одну зміну необхідно від двох до чотирьох тижнів. Термін цей залежить від розмірів теплообмінних апаратів та рівня їх зношеності. Адже після реставрації уже доставленого теплообмінника вагою 14 тонн з відділення фракціонування цеху піролізу, компримування і поділу пірогазуприступимо до ремонту 25-тонного апарата, що використовується в технологічному процесі відділення газорозподілення цього ж структурного підрозділу.
   – Специфіка роботи ремонтної бригади, – продовжує свою розповідь О.Милюзи, – до якої входять слюсарі та електрозварник, полягає у тому, щоб висвердлити, демонтувати зношені, а потім встановити нові металічні трубки діаметром 25 мм у кількості до тисячі і більше штук у залежності від габаритів апарату.
   Роботою працівників дільниці з ремонту технологічного обладнання РМУ задоволені як виробничники, так і керівництво "ЛУКОРу".
   – Їхня праця переконує, – розповідає заступник виконавчого директора підприємства Костянтин Гоман, – що нашим спеціалістам до снаги виконання найскладніших завдань і не лише для потреб нашого нафтохімічного комплексу, а й інших промислових підприємств краю.

   Анатолій Гайовий.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor