Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Поінформували журналістів про стан справ на підприємстві і його перспективи

   Минулої середи генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін та представник президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні Сергій Чмихалов зустрілися з журналістами місцевих друкованих видань та ознайомили їх із ситуацією на нафтохімічному комплексі й перспективами відновлення роботи його основних виробництв.
   Сергій Чмихалов, який очолював підприємства "ЛУКОР" і "КАРПАТНАФТОХІМ" понад десять років, нагадав представникам мас-медіа історію створення цих підприємств і про їх тодішню діяльність. За цей період компанія "ЛУКОЙЛ" інвестувала лише у їх розвиток більше 500 мільйонів доларів, в результаті чого у Калуші з'явилися два сучасні виробництва хлору і каустичної соди та полівінілхлориду суспензійного, цех з виробництва виробів з ПХВСС, а на діючому виробництві етилену і поліетилену було впроваджено кілька інвестпроектів з метою його модернізації.
   – Але через постійні зміни в державі урядів, які часто міняли своє ставлення до діяльності нафтохімічного комплексу, а звідси і відсутність належної державної підтримки до єдиного в Україні виробника таких кінцевих продуктів, як полівінілхлорид, поліетилен та ряду інших, підприємство "КАРПАТНАФТОХІМ" у таких умовах не змогло запрацювати рентабельно, – наголошував С.Чмихалов.
   Відповідаючи на запитання журналістів щодо ставлення керівництва ВАТ "ЛУКОЙЛ" до діяльності підприємства, Володимир Шулиндін сказав, що керівництво компанії сподівається, що після формування нового складу уряду України переговорний процес щодо підтримки державою підприємства "КАРПАТНАФТОХІМ" буде продовжено, адже попереднє керівництво Кабміну не виконало свої зобов'язання, які були передбачені Меморандумом про порозуміння. Президент ВАТ "ЛУКОЙЛ" Вагіт Алекперов з цього приводу сказав наступне: "У нас є чітка дорожня карта, виконання якої в існуючих макроекономічних умовах ще не дозволить підприємству мати прибуток, але його діяльність точно перестане приносити збитки".
   Представник президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні Сергій Чмихалов та генеральний директор ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимир Шулиндін також відповіли на інші запитання журналістів.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor