Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Урядова комісія працює над вирішенням проблем "КАРПАТНАФТОХІМу"

   Як уже повідомлялося в одному з попередніх номерів "КН", урядом України з метою вивчення проблемних питань діяльності підприємств ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні була створена міжвідомча робоча група, якій доручено забезпечити виконання завдань Президента України з вивчення питань, порушених у листі до нього керівництвом компанії.
   До складу групи, яку очолив перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський, увійшли: міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, голова Фонду держмайна України Олександр Рябченко, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Анатолій Максюта, голова Державної податкової служби Олександр Клименко, голова Держмитслужби Ігор Калєтнік, голова НКРЕ Сергій Тітенко, заступники та представники міністерств юстиції, фінансів, економіки та інших державних відомств. У складі робочої групи також є перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Плавюк та  представник президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні Сергій Чмихалов.
   Зважаючи на важливу і таку потрібну роботу в міжвідомчій робочій групі, Сергій Чмихалов не так часто перебував останнім часом в Калуші, але вчора, 26 жовтня, він побував на нашому нафтохімічному комплексі, де провів кілька оперативних нарад з керівниками підприємств ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ПрАТ "ЛУКОР", а редакція нашого тижневика, скориставшись такою можливістю, попросила Сергія Вікторовича дати коментар щодо роботи комісії.
   – Головне завдання міжвідомчої робочої групи, яка була створена на основі листа президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" Вагіта Алекперова Президентові України Віктору Януковичу, – допомогти належно запрацювати саме Калуському нафтохімічному комплексу, створити умови для забезпечення його прибуткової діяльності. Адже в останні роки тут збудовано два суперсучасні виробництва загальною вартістю 500 мільйонів доларів, але, на жаль, поки що діяльність усього комплексу залишається збитковою. Це в першу чергу пов'язано зі сплатою високих митних податків при експорті з Росії нафтопродуктів, які ми просто вимушені поставляти, зважаючи на їх відсутність в Україні. Але якби Україна приєдналася до Митного міждержавного союзу то тоді російським експортерам не прийшлося б сплачувати експортне мито на нафтопродукти, що значно їх здешевило б, адже у даний час розмір мита на різні види продуктів є в межах 180-400 доларів за тонну.
   Уряд України минулого року пішов нам назустріч, ініціювавши відміну акцизного податку на ввезення в Україну нафтопродуктів з подальшим їх використанням у виді сировини на виробництві етилену. Але, зважаючи на те, що сьогодні стало економічно вигідніше використовувати для цих потреб газові суміші (65%), ми тепер просимо відмінити податок і на цю сировину, яку теж імпортуємо з Російської Федерації.
   Є ще у листі президента нашої компанії конкретні пропозиції щодо зменшення тарифів на електроенергію, пару від Калуської ТЕЦ, залізничні перевезення й інші. Усі вони будуть розглянуті членами Міжвідомчої робочої групи, а остаточне рішення прийматиметься на засіданні Кабінету Міністрів України, які надіємося, сприятимуть відновленню прибуткової "КАРПАТНАФТОХІМу".

   Записав Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor