Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На День нафтохіміка завітають до Калуша ветерани київського «Динамо»

    Вперше і востаннє ветерани легендарного київського «Динамо» та команди «Хімік» з Калуша зустрілися між собою у поєдинку ще 23 роки тому, 15 жовтня 1988-го. Саме тоді до міста хіміків з багатьох райцентрів області з’їхалися футболісти-ветерани, щоб разом з командою «Хімік» розділити її торжество – славний 40-річний ювілей, що урочисто відзначався на місцевому стадіоні з однойменною назвою. А кульмінаційною розв’язкою цього пам’ятного свята став футбольний матч між ветеранами «Динамо» на чолі з капітаном Йожефом Сабо та командою «Хімік», в якому кияни здобули перемогу з рахунком 2:0.
   Власне, цей поєдинок став реальним завдяки зусиллям  колишнього футболіста команди «Хімік», «Динамо» Київ та збірної СРСР, заслуженого майстра спорту Йожефа Сабо, який нагадаємо, розпочинав свою футбольну кар’єру в Калуші в далекому 1957-му. Саме тоді граючий тренер «Хіміка» Золтан Дьорфі запросив у команду декількох молодих і перспективних футболістів із Закарпаття, серед яких був і Йожеф Сабо. Завдяки їхнім зусиллям в 1957 році калушани стали чемпіонами та володарями Кубка області, а через рік здобули почесне четверте місце на спартакіаді профспілок. Та це вже сторінки історії.
   Але історія має властивість повторюватися. І про це подбало керівництво найбільшого підприємства міста, яким у нас є ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». На цьогорічне святкування Дня нафтохіміка та 20-річного ювілею кампанії «ЛУКОЙЛ» на запрошення керівництва підприємства до Калуша знову завітають ветерани київського «Динамо». Вони зіграють поєдинок з ветеранами футболу «КАРПАТНАФТОХІМу», а також з тими, які вибороли право калуській команді «ЛУКОР» виступати у другій лізі вітчизняного футболу в 2001 році.
   У суботу, 10 вересня, о 14.00 в основному колишні футболісти Калуша та Івано-Франківська матимуть нагоду зустрітися з ветеранами уставленого київського «Динамо». Тож керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» люб’язно запрошує всіх мешканців міста і гостей на стадіон, де перед початком матчу триватиме відкрита спартакіада підприємства з різних видів спорту. А в перерві поєдинку відбудеться розіграш лотереї, під час якого власникам квитків з виграшними номерами будуть вручатися цінні призи, серед яких, до речі, буде й плазмовий телевізор.
   Тож не позбавте себе можливості переглянути цей захоплюючий поєдинок, в якому планують взяти участь такі прославлені та легендарні особистості, як чемпіон Європи серед юнаків, чемпіон світу серед молодіжних команд, дворазовий чемпіон СРСР, володар Кубка СРСР, кращий бомбардир чемпіонату світу 1994 року в США Олег Саленко; семиразовий чемпіон України, чотириразовий чемпіон СРСР, володар Кубка СРСР, заслужений тренер України Володимир Лозинський; чотириразовий чемпіон СРСР, дворазовий володар Кубка СРСР, володар Кубка і Суперкубка УЄФА 1975 року, бронзовий призер Олімпійських ігор Володимир Трошкін; чотириразовий чемпіон СРСР, учасник чемпіонату світу 1970 року Віталій Хмельницький; шестиразовий чемпіон СРСР, дворазовий володар Кубка СРСР, володар Кубка УЄФА 1986 року, срібний призер першості Європи, чемпіон світу серед юнаків Володимир Безсонов, триразовий чемпіон СРСР, володар Кубка СРСР, учасник чемпіонату світу 1966 року Андрій Біба та багато інших відомих футболістів київського «Динамо».
   Тож ще раз запрошуємо 10 вересня калушан та гостей міста на стадіон «Хімік» на велике спортивне свято.

    Підготував Богдан Тимків.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor