Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На очисних спорудах запрацювало нове обладнання

    Майже 3,5 млн. грн. інвестиційних коштів було використано ЗАТ "ЛУКОР" на придбання для цеху з нейтралізації і очищення промислових стічних вод (НіОПСВ) комплектного обладнання декантерної центрифуги та станції приготування й дозування флокулянта виробництва шведської фірми "Альфа Лаваль". Змонтували його в приміщенні відділення механічного зневоднення, попередньо там демонтувавши три старі вітчизняні осаджувальні горизонтально-шнекові центрифуги, що експлуатувалися з 1990 року, та виконавши чималий обсяг ремонтно-будівельних й інших робіт. А цього тижня на очисних спорудах ЗАТ "ЛУКОР" за участю і під керівництвом сервісного інженера ДП "Альфа Лаваль Україна" Олександра Михайлика було перевірено працездатність декантерної центрифуги в холостому режимі та запущено її в роботу водночас із станцією приготування й дозування флокулянта.
   За словами начальника цеху НіОПСВ Сергія Гандзюка, зробити лабораторні дослідження флокулянтів і запропонувати з них найефективніший для процесу зневоднення кеку за допомогою декантерної центрифуги, було доручено київській фірмі "Слаф Реагент". Виконавши це завдання, вона також забезпечила поставну 100 кг необхідного флокулянта для проведення на змонтованому новому обладнанні в приміщенні відділення механічного зневоднення цеху НіОПСВ пусконалагоджувальних і пускових робіт.
   З четверга, 25 серпня, працюють тут й два спеціалісти фірми "Слаф Реагент", які контролюють процес приготування й дозування флокулянта, забезпечуючи разом з сервісним інженером ДП "Альфа Лаваль Україна" та працівниками цеху НіОПСВ проведення гарантійного випробування нового обладнання.
   – Визначений термін для гарантійного випробування станції приготування й дозування флокулянта та декантерної центрифуги становить 72 години роботи обладнання на нормальних навантаженнях, – констатував Сергій Богданович. – До кінця цього тижня всі передбачені випробувальні роботи мали б бути завершені. А з наступного тижня, сподіваюся, станція й центрифуга вже експлуатуватимуться, видаючи кек з вологістю 70%, а то й з ще меншою.
   Нагадаю, що досі, коли в цеху НіОПСВ використовувалися фізично й морально зношені центрифуги для механічного зневоднення суміші сирого осаду з первинних відстійників господарсько-побутових стічних вод і надлишкового лугу з аеротенків, ми мали великі труднощі з забезпеченням нормальної вологості кеку. Через великий показник вологості (понад 90%) затягувався процес осушення кеку на мулових майданчиках з використанням дренажних систем. Крім того, три старі центрифуги сумського виробництва споживали чимало електроенергії та дуже часто в цих машинах зношувалися шнеки, для заміни яких щоразу доводилося купувати нові.
   За словами Сергія Гандзюка, від введення в експлуатацію нового комплектного обладнання декантерної центрифуги та станції приготування й дозування флокулянта виробництва шведської фірми "Альфа Лаваль" очікується чималий економічний ефект. Отримання кеку з вологістю 70% і меншою дасть можливість не складувати його на мулових майданчиках очисних споруд, а відразу ж вивозити на територію, визначену для утилізації цієї суміші. Очікується й зменшення загального обсягу кеку, який видаватиме нова декантерна центрифуга. Також повинні значно скоротитися грошові витрати на забезпенення процесу механічного зневоднення кеку та оплату спожитої електроенергії.

    Василь Голинський.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor