Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Міжнародні аудитори підтвердили якість продукції „КАРПАТНАФТОХІМу”

    З 21 по 24 листопада в ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” спеціалісти незалежної міжнародної компанії „Бюро Верітас Сертифікейшн” проводили аудит системи менеджменту і якості продукції виробництв нашого підприємства відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
   За повідомленням начальника відділу управління якістю Олега Паня, аудитори провели перевірку 20 підрозділів „КАРПАТНАФТОХІМу”. В результаті окремі незначні порушення були виявлені в документах щодо контролю за зберіганням полівінілхлориду суспензійного на складі готової продукції, частина з яких була відразу усунута.
   За результатами аудиту системи менеджменту і якості продукції спеціалісти „Бюро Верітас Сертифікейшн” відзначили зацікавленість начальників виробництв „КАРПАТНАФТОХІМу” та перших керівників підприємства у задоволенні вимог споживача, на що зокрема виділяється достатньо фінансових ресурсів. Також було відзначено, що метою надання необхідної інформації про якість продукції відповідна документація в електронному вигляді розміщена на веб-сторінці підприємства, в т. ч. електронні протоколи щодо її якості. В повній мірі задокументовані всі тендерні процедур, що також має важливе значення для забезпечення прозорості їх проведення відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
   Загалом аудитори залишились задоволеними співпрацею із спеціалістами ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, при цьому вони відзначили високий їхній професіоналізм та компетентність у вирішенні питань, які стосуються діяльності підприємства.
   Проведення аудиту незалежною організацією дає можливість колективу нашого підприємства ще раз оцінити власну здатність забезпечити виконання вимог споживачів, а отриманий сертифікат відповідності дозволяє черговий раз продемонструвати споживачам, що підприємство постійно докладає значні зусилля для покращення якості продукції.

    Дмитро Іванців.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor