Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

20 років "ЛУКОЙЛ" рухається шляхом світового прогресу

    25 листопада офіційно виповнилося рівно 20 років від дня заснування компанії «ЛУКОЙЛ». Саме цього дня 1991 року урядом РСФСР була видана постанова про створення нафтового концерну «ЛангепасУрайКогалимнафта», який пізніше був переформований у відкрите акціонерне товариство «Нафтова компанія «ЛУКОЙЛ».
   Надати компанії назву «ЛУКОЙЛ» запропонував Равіль Маганов, який тоді був генеральним директором підприємства «Лангепаснафтогаз». А утворено назву «ЛУКОЙЛ» було з початкових букв назв міст Лангепас, Урай і Когалим, де розміщувалися основні нафтовидобувні підприємства, що ввійшли до складу компанії.
   Із затвердженням ВАТ «НК «ЛУКОЙЛ» (постанова уряду Російської Федерації від 5 квітня 1993 року) президентом компанії та головою Ради директорів було призначено Вагіта Алекперова. З того часу до сьогоднішнього дня він керує компанією «ЛУКОЙЛ», яка за окремими показниками діяльності не має гідних конкурентів у світі.
   За 20 років роботи компанія "ЛУКОЙЛ" домоглася значних результатів. Почавши свою діяльність всього з кількох видобувних активів в Росії, сьогодні "ЛУКОЙЛ" став глобальною енергетичною компанією, що працює в більш як 40 країнах світу і на чотирьох континентах. В Україні вона представлена такими відомими підприємствами, як ПАТ «ЛУКОЙЛ-Одеський НПЗ», ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", ЗАТ "ЛУКОР" та ін.
   Упродовж двох десятиліть свого існування компанія щоденно працює над підвищенням ефективності бізнесу в усіх напрямках діяльності Групи "ЛУКОЙЛ", збільшуючи доходи акціонерів. Тільки за підсумками роботи в 2010 році чистий прибуток "ЛУКОЙЛу" порівняно з попереднім роком зріс на 28,5 відсотка. І це на фоні відновлення світової економіки після затяжної економічно-фінансової кризи.
   У бізнес-сигменті "Геологорозвідка і видобуток" компанія минулого року продемонструвала позитивну динаміку видобутку вуглеводнів завдяки значному зростанню видобутку газу, активному розвитку міжнародних проектів і стабілізації видобутку в Західному Сибіру. Важливою подією 2010 року став початок видобутку в Каспійському регіоні. Реалізовуючи проект розробки перспективного родовища ім. Ю. Корчагіна, вже в квітні вищезгаданого року компанія "ЛУКОЙЛ" отримала з нього першу нафту. А у вересні 2011 року колектив "ЛУКОЙЛу" мав привід порадіти за ще одну не менш важливу подію в історії компанії. Цього місяця було видобуто 1,5-мільярдну тонну нафти з моменту створення компанії в 1991 році. Її отримали з родовища Дружнинської групи, розміщеного поблизу міста Когалим.
   В рамках стратегії інтенсивного розвитку міжнародної діяльності компанія "ЛУКОЙЛ" тільки на геологорозвідувальні роботи, що проводилися за кордоном в 2010 році відповідно до визначеної інвестиційної програми, витратила майже 200 млн. доларів США. Видобуток нафти за міжнародними проектами в загальному обсязі видобутку "чорного золота" Групою "ЛУКОЙЛ" склав 6225 тис. тонн, що на 8,3 відсотка більше рівня 2009 року.
   У травні 2009 року в структурі компанії «ЛУКОЙЛ» було створено новий бізнес-сектор «Нафтохімія», до якого увійшли російські підприємства "Саратоворгсинтез" і "Ставролен", "Нафтохім Бургас" з Болгарії та наші товариства "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР". Сьогодні цей нафтохімічний сектор Групи "ЛУКОЙЛ" – один з найкрупніших в Росії, країнах СНД і в Східній Європі. На підприємствах, що входять до нього, в Росії, Україні та Білорусії виробляються продукти піролізу, органічного синтезу, різні фракції, полімерні матеріали й ін. продукти. Завдяки їм компанія задовольняє значну частину внутрішньоросійського попиту на ряд хімічних товарів та одночасно є крупним експортером хімічної продукції більш як 30 країн світу. В 2010 році обсяг виробництва продукції на нафтохімічних заводах Групи "ЛУКОЙЛ" склав 1036 тис. тонн, що на 14,9% більше показника попереднього року. І це зростання відбулося в значній мірі завдяки ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ", де з вересня 2010 року було відновлено роботу виробництв після вимушеного тимчасового простою. Крім того, на підприємстві запрацювало новозбудоване виробництво хлору і каустичної соди мембранним методом.
   Серед пріоритетних завдань, які вирішуються компанією "ЛУКОЙЛ", щороку особлива увага приділяється підвищенню ефективності роботи та соціальної захищеності працівників. Крім матеріального заохочення, в роботі з персоналом компанія використовує моральні стимули. Так, минулого року було нагороджено державними нагородами 16 працівників, відзнаками відомств та міністерств – 550 працівників, а нагородами компанії "ЛУКОЙЛ" – понад 700 працівників та 33 трудові колективи. Вже традиційним стали лукойлівські конкурси на кращу науково-технічну розробку серед молодих вчених і спеціалістів підприємств та організацій Групи "ЛУКОЙЛ" та професійної майстерності на звання "Кращий за професією". Гідно виступили цього року в IV конкурсі профмайстерності, що проводився Нижньому Новгороді, де за звання "Кращий за професією" змагалися працівники 14 команд з підприємств Групи "ЛУКОЙЛ", й представники ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР". За його результатами переможцями і призерами творчих змагань стали шестеро калуських нафтохіміків в чотирьох номінаціях, які отримали заслужені нагороди від компанії "ЛУКОЙЛ".
   У корпоративній стратегії "ЛУКОЙЛу" домінуючими є соціальні й благодійні програми, які сприяють конструктивному співробітництву з державними, місцевими органами влади, навчальними закладами громадськими та іншими організаціями. Загальні витрати компанії на спонсорську й благодійну діяльність склали в 2010 році приблизно 112 млн. доларів.
   У свою чергу ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" і ЗАТ "ЛУКОР" минулого року було надано фінансову допомогу для реалізації програм соціального розвитку районів і міст області, на придбання медичного обладнання для Калуської міської поліклініки, крісел до актової зали Калуського політехнічного коледжу та на оснащення технікою двох аудиторій цього закладу, на оздоровлення учнів Калуської гімназії та на придбання для цього закладу комп'ютерної техніки. Підтримувався калуським нафтохімічним комплексом розвиток фізичної культури і спорту в місті й області, спонсорувалися різні спортивні змагання, краєзнавчі експедицій, надавалася допомога закладам культури, правоохоронним органам тощо.
   Проявляють свою активність товариства "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР" в спонсорській і благодійній діяльності й з початку 2011 року. В Калуші ними профінансовано роботи з забезпечення надійного електропостачання льодового палацу, придбання для навчальних закладів міста 40 томів з колекції "Великі художники", за виділені калуськими нафтохіміками кошти проводиться ремонт концертної зали коледжу культури і мистецтв, реконструкція площі на вулиці Пушкіна, продовжують реалізовуються та вже раніше були реалізовані інші соціальні проекти в рамках співпраці з Івано-Франківською ОДА та Калуською міською радою.

    Василь Голинський.

    Р.S. Редакція "КН" висловлює вдячність прес-службі ВАТ "ЛУКОЙЛ" за інформаційну підтримку, надану для підготовки публікацій, пов’язаних з 20-річною історією діяльності компанії.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor