Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

За звання кращого змагалися кіповці й електромонтери

   22 квітня за звання «Кращий за професією» змагалися семеро слюсарів контрольно-вимірювальних приладів і автоматики ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Їхні теоретичні знання та практичні навики в роботі оцінювала комісія, яку очолював заступник головного метролога підприємства Ілля Тітко.
   У цих професійних змаганнях, як і у всіх попередніх, нафтохіміки продемонстрували належну підготовку. Однак правила залишаються незмінними, а тому серед конкурсантів обиралися найкращі.
   Перше місце посів кіповець Роман Заяць, який, як і всі інші переможці, виборюватиме звання «Кращий за професією» на ІІ етапі конкурсу профмайстерності в Пермі. Друге місце зайняв Максим Гнатишин, а третє місце розділили між собою Ігор Когут та Орест Стасів.
   24 квітня свою професійну майстерність відстоювали четверо електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування виробництв підприємства. Головою конкурсної комісії був головний енергетик ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Віктор Козир.
   Комісія прискіпливо оцінювала практичне завдання лукорівців, на яке відводилось дві години. За цей час конкурсанти повинні були зібрати електричну схему засувки, яка ще й до того мала запрацювати. Із стобальної системи за кожну помилку віднімалось по 10 балів.
   Однак молоді працівники впевнено виконували конкурсну програму, не порушуючи жодних умов.
   В результаті перше місце виборов Ігор Яремко, друге – Михайло Тимчишин. У парі ці два електромонтери й захищатимуть звання «Кращий за професією» у Пермі. Третім у цьому конкурсі був Ярослав Фіцак, а четверте місце залишилося за Олексієм Лико.

   Ліда Близнюк.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor