О производстве
 

Новости

 

История

 

Соучредители

 

Социальное развитие

 

Благотворительность и
спонсорство

Производства
  Этилена и полиэтилена
 

Хлорвинила и
каустической соды

 

Продукция

Инвестиционные проекты
  Модернизация ВХМ

Коммерческие предложения

Информация ЧАО "ЛУКОР"

Тендеры

  Условия проведения
  Документация
  Объявленные тендеры
  Информация о победителях
Пресс-релизы
Контакты
Регион
  Местные новости
  Спортивные новости
"Нефтехимик"
  Спортивный клуб
  Футбольный клуб
Фотогалерея
"Калушский нефтехимик"
  Архив новостей

 

 

Білі стіни, жовті куполи…

   Цей храм на вулиці Грушевського привертає увагу всіх, хто проїжджає попри нього, в’їжджаючи в центральну частину Калуша. На невеликому підвищенні, високий… На сонці золотавий купол стає осяйним.
   Якраз минулої неділі, 20 січня 2013 року, до храму святителя Николая Чудотворця (а йдеться про нього) Української Православної церкви зійшлося, з’їхалося чимало людей: тут відбулося святкове богослужіння з нагоди його освячення.
   … Вдарили дзвони. На килимову доріжку, простелену аж до сходів, ступає владика Івано-Франківської єпархії єпископ Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон. Його зустрічають хлібом-сіллю, теплими вітаннями. Майже 20 священиків з інших парафій краю заходять вслід за владикою до середини храму, де відбулося це довгоочікуване Богослужіння.

   Для довідки. Земельну ділянку в оренду під будівництво церкви громада отримала в 2003 році. 18 липня 2004-го до Калуша прибули настоятель церкви Блаженнійший Володимир і намісник Києво-Печерської лаври архієпископ Павло та освятили капсулу, яку було закладено в фундамент будівлі.
   Вже у липні 2006 року у нижньому храмі, названому на честь преподобного Сергія Радонежського, була відслужена перша літургія. Починаючи з грудня 2008 року, богослужіння стали проходити постійно, а будівничі продовжували свою справу – споруджували верхній храм. Ці роботи тривали до останніх днів.

   Богослужіння з нагоди освячення храму святителя Николая Чудотворця проходило в атмосфері святковості й урочистості. Вона по-особливому відбивалася на обличчях присутніх. А були серед них і поважні гості. Владика Пантелеімон після завершення літургії звертається зі словами вдячності до Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Олега Астахова, представника президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні Сергія Чмихалова, влади області, яку представляв заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Іваницький. та інших.
   – Дорогі мої земляки, – продовжує владика. – Сьогодні в нашій єпархії – славний день: ми стали свідками і безпосередніми учасниками великого богодійства – освячення цього храму на честь святителя Николая Чудотворця. Сам Господь Бог освятив цей храм! Сьогодні, можна сказати, він офіційно почав жити і діяти. Ми повинні подякувати Богові за його благий промисел до нас, за те, що він благословив і допоміг звести цей храм, за те, що він послав нам добрих людей, які посприяли звершити цю велику богоугодну і спасенну для себе справу.
   Єпископ Пантелеімон висловлює велику вдячність настоятелю храму протоієрею Петру Івасіву, який чи не найбільше постарався для того, щоб храм був, а також всім людям доброї волі, причетним до цієї великої богоугодної справи допомагали хто – коштами, хто – посильною працею, а хто – простим добрим словом.
   – Я хочу, – продовжує владика, – щиро подякувати тим, кого Господь нам послав на допомогу в потрібний час. Шановний Сергію Вікторовичу Чмихалов! Завдяки Вашим старанням, увазі, наполегливості, авторитету будувалися і зводилися стіни храму. Складаю Вам свій архіпастирський уклін.
   Преосвященний владика Пантелеімон з великою духовною радістю виконує місію і волю настоятеля Української Православної церкви Блаженнішого митрополита Володимира – вручає церковні нагороди. Ордена святого Великомученика Георгія Побідоносця  удостоєний президент нафтової компанії "ЛУКОЙЛ" Вагіт Алекперов, ордена Святителя Николая Чудотворця – його представник в Україні Сергій Чмихалов і колишній заступник гендиректора ЗАТ "ЛУКОЙЛ-Нафтохім" Сергій Малишев, ордена Святителя Петра Могили – настоятель храму протоієрей Петро Івасів. Багато з присутніх отримали з рук єпископа подяки і грамоти Блаженнішого митрополита Володимира та владики Івано-Франківської єпархії.
   Отець Петро Івасів висловив велику радість від того, що храм освячено. Він отримав з рук Романа Іваницького чашу і хрест.
   Храм освячено, але роботи в ньому ще не завершено. Як зазначив в інтерв’ю представникам ЗМІ владика, ще треба буде попрацювати всередині приміщення, додати убранства, розписати стіни. Але з Божою поміччю, висловив впевненість єпископ, справа буде доведена до кінця.
   У цьому не сумнівається і отець Петро. Він дуже гарно висловився про тих, хто допомагав зводити храм. Парафія має людей, які працюють тут кожен день. Особливо настоятель храму дякує Олексію Парцею, який жив і живе будовою, вкладає в неї душу, братам Романові та Миколі Сондеям та іншим. У церкві є журнал, у якому занотовуються прізвища всіх людей, які склали пожертву на спорудження храму. На парафіяльних зборах було прийнято рішення про щомісячний доброчинний внесок сімей, які відвідують святиню. І список жертводавців поповнюється все новими іменами.
   … Усі, хто був у храмі на урочистій літургії, звернули увагу на дуже красиві іконостас, престол, жертовник та перила на хорах – вони виготовлені з природного каменю – білого мармуру.
   – Цей іконостас, – пояснює настоятель храму, – є в наших місцях рідкістю, тому що мармур, з якого він виготовлений, видобутий аж на Уралі, в Челябінській області. Там же були виготовлені окремі його деталі, а сама різьба, монтаж іконостасу – справа рук майстрів з Підмосков’я.

   Петро Шевчук,
   Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ООО "Карпатнефтехим" - победитель конкурса на лучшие здания и сооружения Украины, построенные и принятые в эксплуатацию в 2010 году за сооружения ПРОИЗВОДСТВА ПОЛИВИНИЛХЛОРИДА СУСПЕНЗИОННОГО.

2007. ООО "Карпатнефтехим" получило именной диплом на право использования фирменного знака участника рейтинга компании "Гвардия".

2007. ООО „Карпатнефтехим” стало победителем Всеукраинского конкурса качества продукции „100 лучших товаров Украины” в номинации „Продукция производственно-технического назначения”, организованном Государственным комитетом Украины по вопросам технического регулирования и потребительской политики. Редкий аргон высокой чистоты, который вырабатывается в „Карпатнефтехиме”, признан самым лучшим в Украине среди товаров производственно-технического назначения.

2006-2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель конкурса "100 лучших товаров".

Май 2007. ООО “Карпатнефтехим” – победитель первого Всеукраинского конкурса предприятий в сфере внешнеэкономической деятельности “Европейский выбор”.Октябрь 2006. ЗАО “ЛУКОР” и ООО “Карпатнефтехим” признаны лучшими предприятиями в рамках общеукраинского проекта “Химическая и нефтехимическая промышленность Украины”.


Июнь 2006. Всеукраинский конкурс качества продукции (товаров, работ, услуг) „100 лучших товаров Украины” продукт производства „Полиолефин” ООО „Карпатнефтехим”, полиэтилен марки НХ 4810Н признал одним из лучших видов продукции в номинации „Товары производственно-технического назначения”.

Апрель 2006. Золотая медаль качества "Высшая проба" за внедрение на предприятии современных технологий и выпуск высококачественного и конкурентоспособного на рынке полиэтилена.

Июль 2005. Сергей Чмыхалов награжден отличием „Лидер химической и нефтехимической промышленности Украины”.

 


Наше предприятие в 2004 году успешно выполнило задачи, поставленные "Программой сертификации корпоративной системы управления группы „ЛУКОЙЛ-Нефтехим” на 2004-2007 годы", и первым среди предприятий группы получило сертификаты соответствия по всем трем системам.


„Euro Market” – награда за интеграцию в мировую экономику. (2004г.).


Отличие ЗАО "ЛУКОР" в рамках международного проекта „Мосты дружбы. Украина – Россия 2003-2004”.

20.11.2003 ЗАО „ЛУКОР” отмечено Почетным дипломом и международной премией „Бизнес-Олимп” с присвоением предприятию звания „Золотая торговая марка”, а генерального директора общества Сергея Чмыхалова – именным отличием „ Общественное признание”.

Западная региональная таможня наградила ЗАО „ЛУКОР” почетной грамотой за высокий уровень таможенной культуры и добросовестное выполнение в течение 2002-2003 гг. обязательств перед Государственным бюджетом Украины.

Международная Платиновая Звезда за качество в сфере удовлетворения потребностей клиентов, мастерство, инновации в технологии. Париж. Франция. 2003 год.


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor