Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Білі стіни, жовті куполи…

   Цей храм на вулиці Грушевського привертає увагу всіх, хто проїжджає попри нього, в’їжджаючи в центральну частину Калуша. На невеликому підвищенні, високий… На сонці золотавий купол стає осяйним.
   Якраз минулої неділі, 20 січня 2013 року, до храму святителя Николая Чудотворця (а йдеться про нього) Української Православної церкви зійшлося, з’їхалося чимало людей: тут відбулося святкове богослужіння з нагоди його освячення.
   … Вдарили дзвони. На килимову доріжку, простелену аж до сходів, ступає владика Івано-Франківської єпархії єпископ Івано-Франківський і Коломийський Пантелеімон. Його зустрічають хлібом-сіллю, теплими вітаннями. Майже 20 священиків з інших парафій краю заходять вслід за владикою до середини храму, де відбулося це довгоочікуване Богослужіння.

   Для довідки. Земельну ділянку в оренду під будівництво церкви громада отримала в 2003 році. 18 липня 2004-го до Калуша прибули настоятель церкви Блаженнійший Володимир і намісник Києво-Печерської лаври архієпископ Павло та освятили капсулу, яку було закладено в фундамент будівлі.
   Вже у липні 2006 року у нижньому храмі, названому на честь преподобного Сергія Радонежського, була відслужена перша літургія. Починаючи з грудня 2008 року, богослужіння стали проходити постійно, а будівничі продовжували свою справу – споруджували верхній храм. Ці роботи тривали до останніх днів.

   Богослужіння з нагоди освячення храму святителя Николая Чудотворця проходило в атмосфері святковості й урочистості. Вона по-особливому відбивалася на обличчях присутніх. А були серед них і поважні гості. Владика Пантелеімон після завершення літургії звертається зі словами вдячності до Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Олега Астахова, представника президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні Сергія Чмихалова, влади області, яку представляв заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Іваницький. та інших.
   – Дорогі мої земляки, – продовжує владика. – Сьогодні в нашій єпархії – славний день: ми стали свідками і безпосередніми учасниками великого богодійства – освячення цього храму на честь святителя Николая Чудотворця. Сам Господь Бог освятив цей храм! Сьогодні, можна сказати, він офіційно почав жити і діяти. Ми повинні подякувати Богові за його благий промисел до нас, за те, що він благословив і допоміг звести цей храм, за те, що він послав нам добрих людей, які посприяли звершити цю велику богоугодну і спасенну для себе справу.
   Єпископ Пантелеімон висловлює велику вдячність настоятелю храму протоієрею Петру Івасіву, який чи не найбільше постарався для того, щоб храм був, а також всім людям доброї волі, причетним до цієї великої богоугодної справи допомагали хто – коштами, хто – посильною працею, а хто – простим добрим словом.
   – Я хочу, – продовжує владика, – щиро подякувати тим, кого Господь нам послав на допомогу в потрібний час. Шановний Сергію Вікторовичу Чмихалов! Завдяки Вашим старанням, увазі, наполегливості, авторитету будувалися і зводилися стіни храму. Складаю Вам свій архіпастирський уклін.
   Преосвященний владика Пантелеімон з великою духовною радістю виконує місію і волю настоятеля Української Православної церкви Блаженнішого митрополита Володимира – вручає церковні нагороди. Ордена святого Великомученика Георгія Побідоносця  удостоєний президент нафтової компанії "ЛУКОЙЛ" Вагіт Алекперов, ордена Святителя Николая Чудотворця – його представник в Україні Сергій Чмихалов і колишній заступник гендиректора ЗАТ "ЛУКОЙЛ-Нафтохім" Сергій Малишев, ордена Святителя Петра Могили – настоятель храму протоієрей Петро Івасів. Багато з присутніх отримали з рук єпископа подяки і грамоти Блаженнішого митрополита Володимира та владики Івано-Франківської єпархії.
   Отець Петро Івасів висловив велику радість від того, що храм освячено. Він отримав з рук Романа Іваницького чашу і хрест.
   Храм освячено, але роботи в ньому ще не завершено. Як зазначив в інтерв’ю представникам ЗМІ владика, ще треба буде попрацювати всередині приміщення, додати убранства, розписати стіни. Але з Божою поміччю, висловив впевненість єпископ, справа буде доведена до кінця.
   У цьому не сумнівається і отець Петро. Він дуже гарно висловився про тих, хто допомагав зводити храм. Парафія має людей, які працюють тут кожен день. Особливо настоятель храму дякує Олексію Парцею, який жив і живе будовою, вкладає в неї душу, братам Романові та Миколі Сондеям та іншим. У церкві є журнал, у якому занотовуються прізвища всіх людей, які склали пожертву на спорудження храму. На парафіяльних зборах було прийнято рішення про щомісячний доброчинний внесок сімей, які відвідують святиню. І список жертводавців поповнюється все новими іменами.
   … Усі, хто був у храмі на урочистій літургії, звернули увагу на дуже красиві іконостас, престол, жертовник та перила на хорах – вони виготовлені з природного каменю – білого мармуру.
   – Цей іконостас, – пояснює настоятель храму, – є в наших місцях рідкістю, тому що мармур, з якого він виготовлений, видобутий аж на Уралі, в Челябінській області. Там же були виготовлені окремі його деталі, а сама різьба, монтаж іконостасу – справа рук майстрів з Підмосков’я.

   Петро Шевчук,
   Анатолій Гетьманчук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor