Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

"КАРПАТНАФТОХІМ" – кращий експортер 2012 року

   Наприкінці 2012 року на адресу генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимира Шулиндіна надійшло офіційне повідомлення від голови організаційного комітету Міжнародного економічного рейтингу "Експортер року" та "Імпортер року" Володимира Гіжицького.
   У ньому йдеться про те, що завершилося загальнодержавне безкоштовне рейтингування підприємств України в сфері їх зовнішньоекономічної діяльності. Згідно з цими даними, які формувалися на основі науково-обґрунтованої статистичної методології, ранжування підприємств, товариство "КАРПАТНАФТОХІМ" посіло перше місце серед експортерів пластмас, полімерних матеріалів та виробів з них. Це, зокрема, стосується таких видів полімерної продукції, як поліетилен питомою густиною 0,94 і більше, а також полівінілхлорид суспензійний.
   І ось кілька днів тому Пам'ятний знак і два сертифікати (на поліетилен і полівінілхлорид), які підтверджують те, що, за офіційними даними державних органів статистики України, ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" є кращим "Експортером року 2012" і посіло перше місце за критеріями: "Максимальний обсяг експорту", "Кількість номенклатури експорту", "Географія", були доставлені на підприємство.
   Вітаючи колектив нафтохіміків з їх черговим визнанням в Україні, що є підтвердженням того, що "КАРПАТНАФТОХІМ" є провідним нафтохімічним комплексом нашої держави, варто врахувати і те, що через ряд об'єктивних причин підприємство у 2012 році працювало лиш не повних десять місяців, але тим не менше його частка у сфері зовнішньоекономічної діяльності була високо оцінена оргкомітетом Міжнародного економічного рейтингу.

   Наш кор.

   P.S. Статистичне рейтингування промислових підприємств з виробництва різних видів продукції стало необхідним після вступу України в травні 2008 року до Світової організації торгівлі. Ринок вітчизняних товарів та послуг потребував інформаційної відкритості, адже лише максимальна обізнаність та достовірність відкривають можливості для українських підприємств до налагодження тісної співпраці зі світовим бізнесом. Саме тому в розвинених країнах світу найбільш авторитетними та достовірними є рейтинги" Експортер року" та "Імпортер року", що ґрунтуються на економічних показниках, тобто на абсолютних цифрових значеннях.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor