Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

Будуть дискотека для молоді, спортивне і дитяче свята

   Минулої середи у генерального директора ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" Володимира Шулиндіна і за участю представника президента ВАТ "ЛУКОЙЛ" в Україні Сергія Чмихалова, керівників окремих служб та відділів підприємства відбулася нарада, на якій було обговорено і погоджено програму святкування Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, яке традиційно відзначається в Україні в другу неділю вересня.
   Незважаючи на ті економічні труднощі, які переживає нині Калуський нафтохімічний комплекс і які зумовлені як складною ситуацією на ринку нафтохімічної продукції, так і наявними проблемами у роботі промисловості України, учасники наради були одностайними у тому, що свято має відбутися і його мають відчути не лише нафтохіміки, а й усі калушани.
   Тож, згідно з програмою, святкові заходи розпочнуться у п'ятницю, 7 вересня, біля ПК "Юність", де о 15.30 фінішуватимуть учасники легкоатлетичної естафети на призи газети "Калуський нафтохімік" серед команд шкіл, гімназії міста та району.
   Відразу після вручення нагород команді-переможцю та призерам естафети у залі "Юності" відбудеться урочисте зібрання та святковий концерт. У ході їх проведення групі працівників товариств "КАРПАТНАФТОХІМ" і "ЛУКОР" будуть вручені нагороди від ВАТ "ЛУКОЙЛ" та адміністрації підприємств.
   Наступного дня, 8 вересня, з 19.00 до 23.00 на площі Героїв  для молоді міста буде організована концертно-розважальна програма, у якій візьмуть участь популярні гурти та відомі ді-джеї України.
   Насиченою буде програма святкування Дня працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості у неділю, 9 вересня. Так, на стадіоні "Хімік" о 10.00 розпочнеться спортивно-мистецьке свято, у програмі якого передбачена відкрита спартакіада серед підрозділів підприємства та підприємств-партнерів, а також розважальна програма за участю творчих колективів Калущини. Після його завершення відбудеться товариський футбольний матч між збірними командами ветеранів Львова і Калуша.
   У цей же день на площі Героїв для юних калушан відбудеться дитяча святкова програма, у ході якої передбачено проведення конкурсу на кращий малюнок на асфальті й інших різноманітних конкурсів та ігор.

   Наш кор.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor