Про товариство
 

Новини

 

Історія

 

Співзасновники

 

Соціальний розвиток

 

Благодійність і спонсорство

Виробництва
  Етилену і поліетилену
 

Хлорвінілу і каустичної соди

 

Продукція

Інвестиційні проекти
  Модернізація ВХМ

Комерційні пропозиції

Інформація ПрАТ "ЛУКОР"

Тендери

  Умови проведення
  Документація
  Оголошені тендери
  Інформація про переможців
Прес-релізи
Контакти
Регіон
  Місцеві новини
  Спортивні новини
"Нафтохімік"
  Спортивний клуб
  Футбольний клуб
Фотогалерея
"Калуський нафтохімік"
  Архів новин

 

 

На підприємстві проводиться другий етап реконструкції систем теплопостачання

   До початку нового опалювального сезону у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» заплановано реалізувати другий етап інвестиційного проекту «Реконструкція систем теплопостачання підприємства». Виконати весь комплекс робіт, передбачений цим інвестпроектом, доручено спеціалізованій підрядній організації – ТОВ «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС». Про те, що на сьогодні вже зроблено та ще необхідно буде зробити в подальшій перспективі, ми попросили розповісти заступника начальника управління забезпечення виробництв – начальника ВТБ ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Петра Якиміва.
   – Поки що бригади ТОВ «КАЛУШ КАРПАТ-СЕРВІС» продовжують проводити демонтаж старих ділянок трубопроводів, – говорить Петро Зіновійович. – Зокрема, зараз вони безпосередньо займаються демонтажем з естакади паропроводу ПАР-6 від теплопункту цеху парогазопостачання до вузла №10 цеху з виробництва хлорвінілу. Тут передбачено замінити трубопровід Ду-500 на Ду-400, а це приблизно 700 м паропроводу.
   Також на сьогодні вже демонтовано старі трубопроводи теплофікаційної води до заводоуправління, бази матеріально-технічного забезпечення, корпусу 751 та частину теплофікаційної мережі, прокладеної до цеху розділення повітря та підстанції глибокого вводу (ПГВ-32) електротехнічного цеху. Крім того, ремонтники ще повинні будуть демонтувати ділянки теплофікаційної мережі Ду-400 від вузла №18 до вузла №10.
   Звісно, на всіх цих ділянках будуть прокладатися нові трубопроводи з меншим діаметром труб. Також програмою другого етапу реконструкції систем теплопостачання передбачено виконати монтаж нового паропроводу ДУ-150 від вузла №20 до вузла №16 для забезпечення автономного (незалежного) постачання технологічної пари до цеху розділення повітря та провести заміну пошкодженого термоізоляційного покриття на діючих паропроводах та трубопроводах теплофікаційної води. А загалом від реалізації цього інвестпроекту очікуємо зменшення теплових втрат та економії коштів при забезпеченні виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» тепловою енергією.

   Записав Василь Ткачук.

          


2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.

2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".

2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення..

2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".

травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.


червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”

квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

липень 2005. Сергія Чмихалова нагороджено відзнакою „Лідер хімічної та нафтохімічної промисловості України”

 


 наше підприємство в 2004 році успішно виконало завдання, що були визначені йому "Програмою сертифікації корпоративної системи управління групи „ЛУКОЙЛ-Нафтохім” на 2004-2007 роки" і першим серед підприємств групи отримало сертифікати відповідності за всіма трьома системами. 


„Euro Market” – нагорода за інтеграцію у світову економіку. (2004р.)


відзнака ЗАТ "ЛУКОР" в рамках міжнародного проекту „Мости дружби. Україна – Росія 2003-2004” 

20.11.2003 ЗАТ „ЛУКОР” відзначено Почесним дипломом та міжнародною премією „Бізнес-Олімп” з присвоєнням підприємству звання „Золота торгова марка”, а генерального директора товариства Сергія Чмихалова – іменною відзнакою „Суспільне визнання”.  

Західна регіональна митниця нагородила ЗАТ „ЛУКОР” почесною грамотою за високий рівень митної культури та сумлінне виконання впродовж 2002-2003рр. зобов’язань перед Державним бюджетом України.

Міжнародна Платинова Зірка за якість у сфері задоволення потреб клієнтів, майстерність, інновації у технології м. Париж. Франція. 2003 рік


Designed by Mak&ShV studio 
© Lukor